bugün

sayılarında baya artış olmuş kızlardır.

Akıllarının dersten ziyade peniste olduğunu düşünüyorum. okula mı geliyorlar randevuya mı belli değil aq.

esen kalınız..
ne güzel iste eskortları okulda canlı görüyorsun. daha ne olsun. ayrıca bedavaya da konuşabilirsin. taksimetresi açık değil.
özgürlükçü ak partimizin kıyafet serbestisi ile mümkün kıldığıdır. önlük ya da formayla ne kadar eskort gibi görünebileceklerdi. en azından abazan yobaz hocaların tahrik duyguları tatmin ediliyor.
kimseyi ilgilendirmeyen konudur. herkes, kendini mutlu ettiği ve başkasına zarar vermediği sürece eylemlerinden kendi sorumludur.

Başkalarının hayatı üzerinde etkiniz olacağı fikrini o çomar beyninizden atın.
görsel
pas vermediler galiba.
ben bunlardan üç sene evvel bir tane gördüm. milletin kaşe paltoyla dolaştığı mevsimde bildiğiniz mayoyu yarım kollu ceket ve ten çorabıyla kombinleyip okula gelmişti. dişleri zangırdayarak geziyordu ortalıkta.
Yorum yapmayın beyler. Sırf göze hitap etmiyor yakışmıyor diye yorum yapıyoruz. Yine de dinci yobaz gerici alıyoruz. Beni mi geriyim onlar mi zekalı anlamadım.
Okula gitme sebebiyetlerini belli eden kızlardır.
artık bıktırmışlardır. göz zinasına neden olup günaha sokuyorsunuz bizleri yeter. okumayın lan.
"yaratık"ları sevmeyen insanlardır.
Bi selam alsa, yerlerde sürünecek zavallı, çaresizler.
Kucaktan kucağa bir bardak çay için hoplarlar.
Şimdi bu kızların veya erkeklerin ne yaptığı sizi bu kadar ilgilendirmez lakin okul gerçekten bir eğitim yeridir. Sevgili ilişkilerini sonradan kazanabilirsin önce bilgi düzeyini artırman gerek. Kendini bulman gerek. Sonra sağlıklı düşünüp doğru kararlar alabilirsin. Okul sosyal bir mekan olsada sen orda bir bireysin ve amacın kendini geliştirmek. Okul bir manken ajansı veya evlendirme programı değil. Herşeyi hemen yaşamak zorunda da değilsiniz. Yaşınıza göre hareket edin. Ha bu arada her Boku kızlara atmayın lisede terziye gidilip darlaştırılmış pantolon giyipte çevirmelere takılan çok erkek öğrenci olmuştur.
muhtemelen eskortturlar zaten.
Okuma amacıyla okula gitmeyen bir kız grubudur.

Bunların tek derdi sevgili yapıp etrafa hava atmaktır.

Bunların tespit edilip okul ile arasındaki bağın koparılması gerekilmektedir.

Bu ülke bilim adamı yetiştirmelidir,eskort kızlar değil.
hocalarıyla tuhaf işleri olan kızlardır. aynen.
Biz ense bıraktığımızda bizi okul bahçesinde basket potasına asıyorlardı. Vay be.
yoğun caps ve foto istekleri bulunan kızlardır. alın size aha da ortaya karışık eskort konulu bir sürü foto.

https://www.google.com/se...&biw=1440&bih=766
valla böyle tipler var valla.
Eyleminin amacı içinde, davranışının mantıklılığı ya da mantıksızlığı hangi okulda okuduğuna göre değerlendirilebilecek kızdır.
staj yapıyorlardır gerçek mesleklerine başlama öncesi.
bunların alayı böyledir.
geleceğin serseri haydutları ve de zırtapozları.
(bkz: arka sıradakiler)
Erkeklerin ilgisini çekip popüleritesini artırıp diğer kızlardan daha üstün görünmeye çalışır.Okul artık onun için bir podyumdur.
siz abazan olduğunuz için öyle geliyor olmasın.

bir sapığın haksız yakıştırmalarına hedef olan çağdaş giyimli kızlardır.