bugün

bundan bir sene önce şimdiki eski yıl yeni yılken geride bıraktığımız yıla ne söyleniyorsa aynısı.

eski yıl hiçbir zaman tatmin etmez ve çokta güzel şeyler olsa hakkında iyi konuşulmaz. yeni yılın her zaman 4-4lük olması istenir ama o da mümkün değildir. bir yıl sonrada 2011'e küfredilecek ve 2012'den daha iyisi beklenecek. (bkz: bu da böyle bir döngü işte)
Lan sen de bir işime yaramadın, sen git yenisi gelsin.
başarıp başaramadıklarımızın hesabını geçmiş yıla kesmektir.
böyle kişiler yeni yıla da umutla bakar.
ne kadar saçma.
sen de gidiyorsun ..
git ..
ama hemen şimdi git.
daha fazla durma karşımda.
her geri sayımlarımda yaşadığım hüsranı sende de yaşadım.
git..
hep hüsrandım ki ben zaten.
yerine kim gelirse gelsin hep hüsran kalıcam..
ama seni unutmam ben ..
çünkü sen benim ilk tecrübemsin.
hayatımın ilk ama son olmayacak berbat yılı idin...
kaybol kaybol kaybol......
13 uğursuz sayıdır diye korkuyla 2013'ü beklerken erken davranarak hayatı iyice katlanılmaz yaptığın için tarihe geçeceksin.
ne?
"reklamın iyisi kötüsü olmaz" diyorsun. Allah belanı versin.
eski yıla söylüyorum yeni yıl sen dinle/alın.
defol git lan eski yıl.hayatımın içine ancak bu kadar sıçabilirdin,tebrik ederim sıçtın da.sevmemiştim seni.zaten ne demişler 2011in gelişi 2010dan bellidir.vardı sende bi mallık.
en başından bugüne kadar çok iyi geçtiğin söylenemez benim için. o yüzden biran evvel git. yaprak dökümü'nün bittiği yıl olarak hatırlanman da kurtarmıyor seni malesef.
bu şarkıyı. (bkz: ismail yk allah belanı versin)
sıçtın bıraktın be.
bir 2006 bir sen. ikinizide hiç yaşamamış olsam daha iyiydi be! he bu arada gelen 2011 sendende aynı performansı bekliyorum. o yüzden çabuk gel 2012.
hayatımda büyük değişikliklere sebep olduğun için teşekkür ederim.
s.ktir git.
senin de diğer yıllardan bir farkın yok. hepiniz aynısınız. hayal kırıklığı.
şarap gibidir eski yıllar, yaşlanınca alabilicez tadını şimdilik köpek öldürenden farkı yok.
ne çok sağlık sorunu çıkarttın karşıma lan, allahsız!**
eski yıllar ne getirdi ki sen ne getirecektin... fazla ümitlenmişim seninden 2010,
sen de gidiyorsun ve sen ne getirdin ki 2011 ne götürsün...
gitme, bitme.
az değildin sen 2010. Yürü git burdan.
benden daha fazla şey almadan git artık.
gözümdeki parıltı biraz azalmış geliyor.
lütfen hızlıca geç ve bit artık..
yine aynıydın. hep aynısın. ne olur biraz heyecan saklasan bana? ne olur? öleyim mi monotonluktan? yarattığım yapay heyecanlar da bitti haberin var mı? hepsi senin yüzünden...