bugün

rezil bir gsm şirketinin hem kendileri kadar rezil hem de insanlık onurunu zedeleyici bir reklamının sloganı. bu terbiyesizler o denli şerefsizlik içerisindeler ki, bir şey söylediklerinde sonucun nerelere gideceğini kestiremiyorlar, gözleri dönmüş pezevenklerin.

dikkat ederseniz bu kendini bilmez yavşak şirketin ismini zikretmedim, etmeye de gerek yok kanımca.
yok yea neden utanacağız sapasağlam telefonlardı. şimdi aldığım note 2 nin camı bir düştü kırıldı içim cız etti. sigorta da yaptırmadım. akıllı ben 200 tl yi bayıldım. oto camdan pahalı pis telefon.
çünkü 5 gün şarjı gider ve günde iki saat radyo dinleyebilirsiniz.
Bizim arkadaşlar bir ara baya eziyorlardı lan... Telefonda fena değil 5800 işte ama neymiş android değilmiş... Ulan adım androidsize çıkmıştı bir aralar. Ondan dolayı evet biraz utanç söz konusuydu sözlük.
nokia connecting people (bkz: 3310)
Bu entry'i samsung Gio'dan giriyorum. Androidin ilk telefonlarindan. Bundan onceki telefonum gecen yaz nokia c3 idi, yaklasik 2-3 yildir kullaniyordum. ben memnundum telefonumdan ama abim yeni telefon alinca gio yu bana verdi, olm arada degisiklik yap dedi. Neden yapayim? Sikindirik uygulamalari kullanacagim arkadas ortaminda havam olucak diye neden babamin 3 emekli ayligi kadar telefona para vereyim ki? Telefonla itibar gorecegim bi arkadas ortamim varsa onlarin da amk. Fakirlikle falan da alakasi yok O telefona verecegim parayla biriktirir dolabimi doldururum, kiyafet dolabimi fullerim. Eski kafayim ben evet alo desin mesaj atsin yeter bana.
'bu entry i iphone 6 plus tan yaziyorum' demek isterdim ama kahretsin e63 ten yaziyorum sozluk. yillar utansin !
şimdiye kadar 4 telefon değiştirmiş (10 yılda) biri olarak söylüyorum hiçbir telefonumu kırmadan parçalamadan değiştirmedim.

nokia 3310
nokia 6600
nokia 6300
nokia c6-01.

en son telefonumu da 5 ocak 2012'de aldım ve hala kullanıyorum. ne zaman kırıldı tamamen kullanılmaz hale geldi ancak o zaman.

not: kapağı tutmuyor düşüp duruyor..
bu entryimi kasasında ki çiziklere meydan okuyan, elektrik prizine tepki olarak üretilmiş çok kullanışlı olan yaklaşık iki yıldır kullandığım android telefonumdan giriyorum.

not: s3 mini.
2012 martında italyada bir arkadaş toplantısında buluştuk, laklak muhabbet derken kızın teki numaramı istedi. ben de söyledim çaldır kaydedeyim dedim o anda iphone 4s masanın üzerinde tabi, kız aradı cebimdeki 6630 ahenkle nokia tune çalmaya başladı. herkes kahkahayı bastı tabi bu yaşıyomu hala falan diye ben de daha kimleri gömecek o dedim (there are so many funerals to join) hiç de utanmadım, hala da kullanırım.
bende ara sıra n-gage'mi kullanıyorum. ancak ara sıra.