bugün

içinizden atamadığınızın göstergesidir. sizin için bitmemiştir. bitmemelidir. o anda sorulması gereken soru?! dünya; onunla mı, onsuz mu dönüyor?!
Hemen hemen her üniversite öğrencisinin başına gelen bi durumdur, ertesi gün muhtemelen işler daha kötü bi hal almıştı ve başınızda felaket bi ağrıyla uyanırsınız..
aloooooooooooooooooooo hayır mıı yaaa...
baak güzelim dinle şimdi solyanımdan gelen cümleleri..
ben seni sevdim tamam mı.. sevdim deliler gibi..
lan kızım bi düşünsene ben sensiz ne yaparım amına koyayım..
güzelim ben sana taparım, sana dünyaları veririm be..

gelde güldür yüzümü artık.. dön geri..
haydi gel neredeysen çık gel..

alo..
aloooo..
aloo..

ahh bee kızımmm ah..
bir ara "arasa sesini duyardım.." dediğim hatta beklediğim sonra da telefonumu kullanmadığımı hatırlayıp "çüş!" dememe sebep olmuş şeydir. arasa ne derdi ki, "meleğim, özür dilerim. azdım, birine çakmak istedim. hepsi bu."
'sana aşık oldum da noldu efes pilsen zengin oldu.' demektir.
+eski sevgilim.
-ne var?
+çok alkol aldım,beraber içelim mi?
-?!!1
+bayağı bi aldım yani,7 bomonti var,1 tane 35lik rakı var,bi tanede 35'lik istanblue aldım,olur mu?
-onları içtikten sonra arıcaktın ama sen beni,çok yanlış oldu.
+peki,seni arıcam anacım.
(bkz: son bir özür için tüm sevdiğim kadınlardan)
(bkz: alkolü fazla almışım gel beraber içelim)
Allah affetsin aşırı bunalımda olduğum bi dönem yapmıştım.

ilk alkol alışımdı ve fena çarpmıştı beni. Durmuş ağlamisim ne boka ağladıysam. Tabi biz onun yalancisiyiz hala öyle bi şey yok diyorum.

Aşırı rezil bi eylem. Allah düşmanımi bile böyle düşürmesin. Ve de değmez ulan. Aklıma geldikçe sinirleniyorum bak.
yaaaaaa. dmsnee öyleeeeeeee

yaklaşmayın ararım.

ararrun.
Normal bir davranıştır. Azdığınızı gösterir.
alkolü fazla aldım gel beraber içelim derseniz bir şansınız olabilir.
neyse ki dünyada o kadar fazla alkol yok.
Ayy bırakınız şu ergenlikleri.Arayacaksanız alkol almadan sağlam kafayla arayın yahu!
Sen beni kaybettin duyuyor musun beni seni seven adamı kendi ellerinle ittin vs diye zirlanip aglanabilir.
Acizliktir. .