bugün

kiz kardesi hakkinda da ayni seylerin soylenebilecegini unutmamasi gereken erkektir.
sevdiği kız vermeyince, o zaten orospu diyen erkekten farksızdır.
kızdan tekme yada boynuz yemiş erkektir...
kızın tekmesini hazmedememiş erkektir. Erkekmidir lan acaba harbiden ?
erkeğin pezevenk olmasının tescillenmesi.
kendi yaşanmışlıklarına geçmişine ihanet eden erkektir.
''ne yani orospu mu seviyodun?'' denilesidir.
bir hafta sonra barışınca "çok iyi bi kız ciddi düşünüyoruz" diyecek erkektir.
orospuyla çıktığı için pezevenktir.
sürekli eski sevgiliye laf sokan birinden beklenecek davranıştır.
haklı olma ihtimali olan erkektir. zira bir erkeğin eski sevgilisi;

henüz 12 yaşında kendinden tam 14 yaş büyük bir erkekle cinsel muhabbete girmişse,
annesi zaten bu konuda geniş ve kızına "prezervatifle seks yapma resmen plastik gibi" tarzında şeyler anlatıyorsa,
eğer bu kız ilk sevgili olduğunuzda size "beni çocukken taciz ettiler zorla, kız olmayabilirim ühüh" diyorsa,
kavuşamayacağınızı düşünüp ayrılma kararı ertesi ona zorla seni sevmiyorum diyişleriniz sonucu tam 5 ay başka bir erkekle geceleri "sizin canınızı yakmak için" sohbetler ediyor ve size bu esnada hiç yüz vermiyor ama sevgilim demeye devam ediyorsa,

orosbu değil de nedir?
yok ama hep kızlar haklı, hep kızlar doğruyu söylüyor.

ben eski pezevenklerdenim zaten.

ekleme: şu başlıkta sözü geçen şeyi bir kere bile yaptıysam boyumun altında kalayim. ama içten içe kendime yapıyorum bunu. sorguluyorum. nasıl oldu da 2 yıl bununla çıktın diyorum hiç dokunamadan. garipti sözlük, çok garip.
erkeklerin hep yaptığı şeydir. kız ayrılmak istediyse ne kaşarlığı kalır ne fahişeliği kalır. tüm erkek muhabbetlerinde kızın lafı geçer. şöyleydi böyleydi diye çamur atarlar. erkek eğer delikanlı olmayı bilirse sevdiğinin ardından önünden konuşmaz.
Karaktersiz ve özgüvensiz erkektir. içine mahalle kızı kaçmış erkektir.
orospu çocuğudur. bilmelidir ki annesi de bir başkasının eski sevgilisidir belki.
terkedilmeyi hazmedememiş şerefsiz erkektir.
(bkz: eski sevgilisine zaten orospuydu diyen erkek)
(bkz: züğürt tesellisi)
Kendiside muhtemelen pezevengin onde gidenidir.
Halsiyetinin iki paraya düşüren erkektir. 'Madem orospu niye sevgilindi lan o zaman ?' sorularına açık bir durumdur. Muhtemelen hata yapmış ve acı çeken erkeğin kendini avutmaya çalıştığı büyük yalandır. Bayan tarafından büyük bir burukluk yaratan bu durum erkeğin kafasına bilimum cam eşyaların atılması için önemli bir etkendir.
"orospuymuş da farkedememişim bilseydim ben zaten bırakırdım kahpeyi" cümlesini kurabilecek erkek (bkz: sütten çıkmış ak kaşık)
bunu söyleyebilecek yapıda br erkekle sevgili olan kız olsa olsa orospudur diyerek sözüne katılacağımız açık sözlü erkektir.
şerefsizin tekidir.
erkek dediğin, nasıl onunla birlikteyken laf etmeyip, laf ettirmiyorsa ayrıldıktan sonra da aynı davranışı göstermelidir.
pezevenk bilir orospusunu .
sebep aldatma ise haklıdır, değilse götverendir.
(bkz: orospu asuman)
o zaman orospuyla çıkmışsın demem gerektigini hissettigim hadise.
güncel Önemli Başlıklar