bugün

"benim indiğim ata kim binerse binsin" lafı kadar ağır koyan bir laf daha olduğu sanılmamaktadır.
yere tükürüp; ' bunu da yala!' demek. *
(bkz: tükürdüğünü yalamak)
eski sevglinin babasıyla birlikte olmak. *
kaşar demek.

cok alınıyorlar valla.
terkeden kız : herşey bitti ayrılıyorum senden.
terkedilen ama pişkin erkek : pekala borcumuz ne kadar.
terkeden kız : anlamadım
terkedilen ama pişkin erkek : canım o kadar zaman verdin ettin hakkımız geçmesin. gecesi ne kadar diyorum.

(bkz: sakın evde denemeyin)
iki eski sevgili mesajlaşırken
kız:hiç mi sevgi kalmadı içinde biraz da olsa hiç mi özlemiyosun..nasıl unuttun birden bire nasıl!ölsem bile üzülmessin artık di mi!
erkek:yok ölsen üzülürdüm.

çok koydu be!
(bkz: eski sevgili)
(bkz: o kim ki)
(bkz: bamya)
seni lanet olasıca yerin dibine bat ! hâin kevâşe ! senden nefret ediyorum orospu !

deyip sonra siktir git demek harika olur.

bizzat yapmışımdır.
sanki duvarla sevişiyordum.
çok çirkin bi kız bulup face e resim koyup;

'hayatıma girmiş olan en güzel kızsın sen aşkım' yazmak.

girdi mi? girdi mi?
*
(bkz: eski sevgiliye boş mesajla bağışta bulunmak)
kendinizi küçük düşürmeden yapılacak harekettir . bazıları için onu kendinizden mahrum bırakmak bile yeteri derecede ağır hakarettir .
eski sevgilinin eski seviglisiyle arkadaş olmak.
sümüklü böcek.
yeni sevgilisinin kulagina fisildayarak:" merak etme hor kullanmadım" demek.
pisman degilim.
Eski sevgiliye yapılacak en iyi hakaret onu artık düşünmemektir. Çünkü birini ne kadar çok düşünürsen ona o kadar çok değer vermiş olursun. Eminim hayatında ondan çok daha değerli insanlar vardır aklını meşgul edecek.
görsel
eski sevgilin yeni sevgilisi ile sevişmek.
Hak etmişse en alası yapılır, doğduğuna pişman edilir gerekirse.öbür türlüsü orrospuçocukluğudur. Yarın onun kızına da aynısı yapılır. .
eskimiş işte! bir şey yapmanız gerekmez, bitmiş gitmiş önümüze bakalım...
Yapılmaması gereken eylem.

Bir sado ile mazo aynı adaya düşmüş.Mazo sevinmiş yaşasın bana acı çektiricek bir insan.Sado ise öyle oturup izlemiş sana hiç acı çektirmedem oturup acı çekmeni sağlıcam.

Ona yapcağınız her haraket onun egosunu tatmin eder me kadar büyük vurursanız oda ne kadar büyük vurmuşum diye göğsünü kabartır.
Eski sevgilinin yeni sevgilisi ile sevgili olmak cinsiyet bunalımına bile sokabilir bu durum.
Niye hakaret ediyorsun mal mısın?

Tanım: saçma sapan ve çocukça hareketler.
ezik taraf bu çaba içerisinde olur, ezik olmayın.