bugün

tam da yeni sevgili gelmişken nereden çıktın sen be eski sevgili?
Orda mısın halã, bende burdayım. Gittik mi gerçekten yoksa öyle mi sandık......
Prostat ol inşallah.
yarın doğum günü, tanıştığım günden beri aklımda.
"Ben hep yaşadıklarıma değil, yaşamadıklarıma pişman olmayı tercih ederdim ama, bu düşüncem için beni pişman etmeyi başardın, tebrikler."
ulan gelsen yine çok severim seni.
O son sevişmeyi yapmalıydık, keşke oyle terketseydin.
çocuk yapmayı düşünüyor musunuz? Hıı çok güzel, umarım bir ömür mutlu olursun orospunun kızı.
7 yıllık bir ilişki nasıl unutulur diye ağladım 1,5 yıl boyunca.

zaman gerçekten de klişelerin en doğrusuymuş. Içimde kırıntın dahi kalmadı.
kabız ol da işe geç kal kıvran gece uyku girmesin gözüne.
Bu topic geldiğinde hep aynı şeyi yazıyorum ama yine yazacağım. Hayatımın en büyük hatası senden ayrılmaktı inci.
Kimse de demiyor ki baslikta imla hatasi var.
baslikta imla hatasi var.
Ne olurdu mutlu olsak.
Bence artık sen herkes gibi bile değilsin.
Sarışın stayla senin
ananı
bacını
karını
kızını
halanı
teyzeni
dayını
dedeni
neneni
kundaktaki bebeni
msn arkadaşını
ilimini
Bilimini
Dilimini...
Benim değil arkadaşın sevgilisine söylemek istediğim şeylerdir.

Arkadaş çocuğu ne hale getirdin . Aradan 4 ay geçti hala arkadaşı avutuyorum senin hakkında konuşmaktan bıktım mk. Saf saf etrafa gülücükler saçan çocuk hayattan zevk almayan , yüzü gülmeyen bir hale geldi. Hala geri döneceğini , senin trip attığını sanıyor ya adam gibi siktiri çek ya da bu ayrılığa bir son verin yemin ederim ben yoruldum ben bittim abi.
ferhat göçer'in bir şarkısı vardı o söylenebilir.
allah belanı versin orospu çocuğu. benden sonra çıktığın kıza baktım kırmızı rujunu dudağı dolgun görünsün diye taşıra taşıra süren bi kız. hemde çakma sarışın. bu kadar mı düştün be allahın belası? pislik. adi. köpek.
Düşmüşüz bir or.spunun belasina,
Koymadik diye taaa .mının ortasina.
Kader böyle yazmış hatırasına,
Ben böyle hatiranin hikayesini s.keyim.
(bkz: neyzen tevfik - mecnun)
Eski sevgilime değil ama eski sevgililerime söylemek istediğim, umarım beni affederler. Zamanında yaptığım düşüncesizliklerin cezasını yeterince çektim.
Sandığından çok daha fazla bağlıyım sana ve senin hayatına. Öyle beddua ettiğim falan da yok, ne sana ne sevgiline sadece Allah seni bildiği gibi yapsın.
Gecenin bu saat'inde melankoli dozu baya yüksek herkezde.
Ne söyleyebilirim ki, kaybettigi şeyin farkında o zaten.
hala iyi ya da kötü söylemek istediğiniz varsa daha eskimediğine delalettir. Affedin gitsin, sırtınızda kambur gibi taşımayın ve hafifleyin. O zaman söyleyecek hiç bir şeyiniz kalmaz, nötrleşirsiniz.
iyi ki bıraktım be seni.