bugün

seni severken elini tutmaktan aciz ellerimin bir değeri yoktu dimi lan ?
lan kelimesini severdim, izin vermezdin. sigara içerdim içmeme kızardın.
gece yemek yedirmezdin. internete girmemi istemezdin.
arkadaşlarımla takılmama bozulurdun. bir saat* sana ilgi göstermesem trip atardın. aileme saygı göstermezdin. ama ben hep severdim seni.
arkadaşların imrenirdi lan sana. biraz klasik olacak ama bir daha sik bulursun benim gibi seveni. ne kocan sevebilecek ne oğlun. mal gibi savrulacaksın yalan denizinde.
triplerini çekecek birisi olmayacak. kısıtlayabileceğin birisi yok artık.
bu entryi yazarken ot içiyorum. bu sana koyabilir. sikimde değil valla.**
Benim kadar iyi bir insanı zor bulacaksın. Seveni de. Hatta belki hiç bulamayacaksın. Dileğim şudur ki; benden sonrakiler iki gram et için senin peşine düşmüş olmasın. çünkü sende en az benim kadar iyisin. Ve olur da geri dönersen, bıraktığın yerdeyim ben.

Aylar sonra gelen edit: Döndü ulan.

Edit: Ayrıldık amk. Arkadaş olarak daha samimi görüyormuş hanfendi.
ah ne günlerimiz geçmiş buraya yazmayı düşünürken film şeridi gibi geçiverdi gözümün önünden yaşadığımız bir yıl. sahi tanışalı bir yıl oldu ayrılalı 1 ay bile olmadı. sen kendini seven kendine yeten halinle ordasın bense yeni halimi sevmeye çalışan aynı insanım. çok değil 2 hafta sonra ayın 15inde yıl dönümümüzü kutluyo olcaktık. sen ellinde çiçekle gelicektin yanıma boynuna sarılıp yanımda olduğun bir yıl için teşekkür edicektim. birbirimize hazırladığımız küçük süprizlerle geçirecektik günümüzü. sadece ikimiz. sen ve ben.. her zaman sevdiğin gibi, sevdiğin yerde. bunu söylemek çok zor ama şuan karşımda olmanı ve bunları yüzüne söylemeyi o kadar çok isterdim ki. ama sen bana cevap bile veremiycektin. çünkü bitmişsin sen, belki de ölüyosun. kendine bile yararın dokunmuyorken senden bunları istemenin ne kadar bencilce ve ahmakça bir duygu olduğunu düşünemedim affet. beni soracak olursan aynıyım. seni düşünmüyorum çoğu zaman aklıma bile gelmiyorsun. ama bir an geliyor böyle hani olur ya hatıralar gözünün önüne gelir işte o zaman düşüncelere dalıyorum sigara yakmak istiyorum ama sigarayı bıraktım ben ne yazıkki onu da yapamıyorum bende uyuyorum. acısıyla tatlısıyla geçmiş işte, bitmiş. yas tutmak yaramaz kalbime de kendimede. zaten ne sen bana uygundun ne ben sana uygun. ben beyazsam sen siyah oldun. kendinle ilgilendin, seninle ilgilendim. kendine değer verdin, sana değer verdim. ben mi ben ilgisizliğine, saygısızlığına göz yumdum. neden deme sakın. seni seviyodum hemde gereğinden fazla. ama ne var biliyomusun ilaçlar işe yarıyo. sevginin karın doyurmadığını anladım. kuru kuru seni seviyorum demenin gerçek duyguları yansıtmadığını anladım. asıl sevenin ben olduğumu seninse sadece figüran olduğunu anladım. geçmişi unutmak zor. geleceğe tutunmak o kadar değil. sana tutunmaksa hayatta ki en zor adım. beddua etmeyi sevmem bilirsin. sakinimdir yeterince. ama söylemezsem içimde kalcak.

birçok kadınla ol. ama hepsinde beni ara. çünkü ikimizde biliyoruz ki kimse benim gibi olamıycak. ve bende biliyorum ki bi çok erkek senin gibi olacak. hatta daha güzel olacak. değer vercem değer görcem. ama sen asla benim seni sevdiğim kadar sevilmiyceksin. hatırlarmısın bana ameliyat olmıycam ben ölcem demiştin kendi çapında kötü bi şaka yapmıştın. bense iki göz iki çeşme ağlamıştım seni kaybetceğimin düşüncesiyle. bir daha hiç bir kadın ağlamıycak senin için yine ben ağlayacağım ama sen duymayacaksın.

aklıma gelmişken hırkanı ve tshirtlerin eline geçmiştir. hırkanı yıkamadım ama kokum sinmemişti. tshirtleri de sana zahmet olmasın ya da evine gelen başka bir kız olursa yanlış anlamasın diye yıkadım. dekontumu da aldım merak etme sanırım tokam kalmış ama o da sende kalsın hatıra olur belki birgün ıssız adamı yaşarsın falan lazım olur.

son birşey. senden istediğim son şey. başka insanlar gircek hayatına yakın zamanda biliyorum. muhtemelen mimar olcak ya da sürekli gittiğin yurttan bi kız artık orası beni ilgilendirmiyo neyse tek istediğim bir keresinde gözlerimin içine bakarak hiç beklemediğim o an beni sevgiğini söylemiştin ya onu tekrar yaşama başkasıyla. bana yaptığın son iyilik bu olsun.

okumaktan sıkılmışsındır artık bu kadar yeter fazla söze gerek yok. 15 ekimde benim için bir mum yak ve gece 12de üfle. bende yapıcam aynısını son kez sadece ikimiz aynı anı yaşıycaz ve son kez birbirimizi düşünüp aynı geceye gözlerimizi yumacağız.
hayat amına koysun emi.
Duygularımız çok yakındı. Ayrı şehirdeydik sadece...

Tek isteğim gelince ellerini tutmak, ipince beline sarılıp seninle uyumaktı... Ama olmadı.

Napalım. Hayırlısı artık...
merhabalar eski sevgilim,

yedi ceddinin amına koyim. orospu çocuğu.

en içten sevgi ve saygılarımla.

sosyalistkamyoncu.
uzatmaya gerek yoktur. sadece bil. beni çook özleyeceksin.
mümkünse bu aralıkta herzaman yaptıgından vazgecip güzel giden hayatıma sıçma olur mu?
Umarım Yaşattığın her şeyi sen de yaşarsın.
Hayatımda iyi ya da kötü anlarım oldu senle, ama yine de sana kötü bir şey demeyeceğim. Benden daha mutlu ol, ama bensiz ol. Denenmiş bir ilişki, bitmiştir. Ama her zaman saygıdeğer biriydin, öyle de kalacaksın.
Senin krallığında güvende ve mutlu olmalıydım şimdi u...ama senin bedenin başka ülkelerin çamurlu evlerinde yıkanıyor..
Teşekkürler lan vallaha teşekkürler. Bana umursamamayı öğrettin.
Yaratici kufurler içerme olasiligi bayagi yuksek olan mektuptur.
zaman makinem olsa onu ilk tanıdığım zamana dönsem.

ona soğuk davranirdim bir kutup gibi fakat Mersin havası kadar isindim ona. güneş bile farklı. karanlık bile aydınlık.

Soğuk duvarlar artık konuşuyor. Uyumadan önce tavana baktığımda bana film bile oynatiyorlardı. filmin adı ise " aşka ısınma turları".

Zaman su gibi akıp geçiyordu. hiç farkına varmadan 3.ayimiza girmiştik. sıkılmadan bıkmadan. Fakat sende bi Götlük seziyordum. insanları taniyinca değişir. .

her geçen gün her verdiğim değer için ağzıma sictin sevgilim. artık güneşin doğmasını istemiyordum. duvarlar soğukta ve sızıp kalıyordum hemen keşke sende benle kalsaydın.

filmin adı Değişti " aşkın amina koyanlar " oldu. bunu sen yaptın. yönetmen sensin başrol ben. Fakat yönetmen ben olsaydım seni oynatmazdim o filmde. o kadar güzeldin ki kiskanirdim.

artık çirkinsin sevgilim.

artık yalnizsin sevgilim.

Beni yalnız bıraktığın için belkide.

Neden böyle yaptın sevgilim ! demedim.

vardır bi bildigin.

ve giderken filmimizin ismi bir kez daha değişti adıda;

hayatımı siktin sevgilim.
Dünyada çocuğumun olmasını istediğim kişin. Keşke senden bir evladim olsaydı keşke o beyaz pamuk gibi teninden bir bebecik olsaydı. Birlikte aile olduk birlikte uyur birlikte bakardık dudaklarına bile erişmek zor ama seni sevmek kolay bak kolaya kaçıyorum ama dudaklarından değil sana kaçıyorum sevgilim sana..