bugün

eski sevgiliye buradan itirafta bulunma durumudur.

sen gittin ya herkes sana benzedi hüseyin abi bile orospu olmuş.
sürekli sevişmek istiyordun, diğer hatunlarla yatıp kalkmama çok karışık sürekli seninle sevişmemi istiyordun. paylaşmayı öğrenmezsen elindekinden de olursun tatlı kız.
seninle başlarken biteceğinden emindim. napayım çok mutlu olmuştun.
Sirf gecmisin (kotu seyler) ustune sunger cekebilmek icin onun yarattigi samimiyetsiz bir soz yemeginde şunu söyledim; seni deliler gibi aldattim.

Umursadi mi hayir?
Cunku sunger cekemedigim gecmisimde onun aldatışı vardi. Neyse.. en guzeli bazen o ölmez dediğimiz sevdanin gömülmesidir.

Ama bir daha birini seversem asla.
seni tanıyana kadar çok sevdim. tanıdıktan sonra çok nefret ettim.
Artık ben o eski ben değilim level atladım.
zaten sana aşık değildim bir biletlik eğlenceydin bir tur binmişlerdir.
şimdi sana..
NE PiS insanlarsınız lan . itiraflara gel.
ben de en fazla senin o notlarının üstüne çayı ben döktüm falan diye itirafta bulunabiliyorum.
gidişin için o gelişinde, son geldiğin günde demiştin ya bana;

--spoiler--
ailevi durumlarım, babam ile olan anlaşmazlıklarım, seni mutlu edemiyorum belkide bu yüzden. daha güzel düzgün bir ilişkiyi hakediyorsun.
--spoiler--

bu sözlerin kelimesi kelimesine çıkmadı aklımdan. o an ki söylediklerin ve mimiklerin çok gerçekçiydi. inandım.

daha sonra dedin ya;

--spoiler--
ben bu durumumu düzeltmeden hayatıma kimseyi almam. yalnızlık benim kaderim galiba.
--spoiler--

diye.

ayrıldığımız tarih 24 ekim. seninle ayrıldığımı dahi bilmeyen arkadaşlarımın pot kırar mıyım acaba korkusu ve çekingenliği içerisinde bir cesaret sorduğu o soru;

-aga siz ayrıldınız mı? ayrılmışsınızdır inşallah yoksa ben sana gördüğümü söyleyemem.

bu soruyu işittiğim de 13 aralık.

aradan geçen kısa sürede ailevi durumlarını toparlayıp hayatına yeni bir mutluluk katabildiğine sevindim. beni zaten siklemiyormuşsun ki böyle bir gelecek yaşatmışsın 24 ekim akşamından itibaren. o yüzden beni sormamış gibi davranıp o akşam su içtiğin bardağı bıraktığın yerden hala kaldırmadan sigara içerim her akşam 9.42 de

edit: eksileyen de yeni sevgilisi galiba.
ilk sevgiliye gelsin.. tam olarak çıkaramıyorum şuan ama deneyeceğim.. vay be... güzeldi küçüktük o zamanlar daha erkek veya kadın nedir bilmezdim.. seni sevmiyodum ki salak şey.