bugün

durmadan sol framede eski sevgili başlıkları açan yazardır.

her gün eski sevgilinin facebook profiline bakmak

eski sevgilinin victoria s secret mankeni olması

eski sevgilinin git gide güzelleşmesi

eski sevgilinin takıldığı bara gitmek
gerçekten sevmiş olan yazarlardır.

(#6661885)

(#6659153)

entrylerde görüldüğü gibi içinde bulunduğum gruptur.
sözlük başında iki tek atan yazardır.
melankoliktir.alkolikte olma ihtimali vardır.
(bkz: itiraf)
öhü öhüü... ! eskiler hep can acıtmıştır !
gerçekten sevmiş olan yazanlardır.
sevmemiş olanlarda eski sevgili diye bir kavramda yoktur, o da kim ki? derler.
terkedildiler. artık bu gerçekle yüzleşip salya sümük olmaktan vazgeçsinler. olm, kendinize gelin ya. insan deli gibi aşık olup da ayrılırsa ancak bu kadar çok anar eskinin adını. tamam hepimiz sevdik de, yeter amk. bokunu çıkardınız.
eski sevgili öyle yada böyle unutulurda yaptıkları o kadar çabuk unutulur mu orası masaya güzelce yatırılıp sonra etraflıca tartışılır.
edit: eski sevgili bunu görüsen biraz olsun gururuna yedireme.
içinde bulunduğum, bulunacağım gruptur.
eski sevgililerini bir şekilde unutan ama yıllar önce reddedildiği kara kuru bir kızı unutamayan ve hala ona karşı umut besleyen sözlük yazarları da vardır. * *
(bkz: eski sevgilinin sol frame i zikmesi)
içine dahil olunmaması gereken topluluktur, zira akıl karıstırır bunlar, sizi de yandaş edebilirler.
(bkz: ayh ama sevimlilerde)
aslında olayın unutmak ya da unutmamaktan kaynaklanmadığını bilmeyen yazardır. mesele tamamen umutlanmaktır. biraz da mizaç meselesi tabi.
hemen tüm insanlarda gözlenen bir psikolojidir. bırakılmak, pişman olmak, keşke sözünü kendi kendine sürekli söylemek... sonra yavaş yavaş izler silinmeye başlar, o yakındaysa biraz daha ağrılı ve geç olur bu sürecin tamamlanması.diğer sürece geçildiğinde ise nadir akla gelmeye başlar. hala biraz acı verir hatırlamak ama eskisi gibi adamın amına koymaz. artık sana onu hatırlatan ancak bir hatıra ya da onun kendisi olabilir, akla bile gelmez kolay kolay. bir tebessümle anımsanır ve lan ne paralamıştım kendimi diye hayıflanılır. akla gelmesi gereken düşünce de şudur: şimdiki sevgilim de ilerde eski sevgili olabilir sonra bir yenisi daha sonra sonra sonra... ben böyle döngününde amına koyim aşkında amına koyim hayatında...

not:bu yazdıklarım her iki tarafında gerçekten birbirine aşk yaşadığı durumlarda sevgiye dönüşür ve her iki taraf da umut taşırsa yalan olur. işte o zaman aşık ve maşuk(aşık olunan) yoktur ikisi de aşıktır. ama emin olun aşk bitecektir daim olan sevgidir. malum aşk tek kişiyle olabilir ama sevgi için iki kişi iki kalp gerekir. siz aşık olun onunda maşukluktan kurtulup aşık olmasını sağlayın unutmak diye bir kavram kalmaz...
(bkz: bu benim lan)
insan, sevdiğini nasıl unutamaz ey yazar.
sil baştan başlamak gerek bazen
hayatı sıfırlamak
sil baştan sevmek gerek bazen
her şeyi unutmak
şebnem ferah
balık hafızasına sahip olmayan yazarlardır. şahsen ben eski sevgililerimin hiç birini unutmadım, neden unutayım ki? yaşadığımız her bir şey bizi biz yapar. ok kib bye sçs janems.
Terkedilmiş olan sözlük yazarıdır.. Nereden anlıyoruz? Terkedilmemiş olsa bu kadar içine oturmaz.
Hala onu düşünerek bu konu başlığında birşeyler yazan, tecrübesini paylaşan ve içindeki sıkıntıyı yazarak atmak isteyen insandır.
Genelde, iş işten geçmiş olmasına rağmen, içinden hala "şöyle yapsaydım ne olurdu?, keşke böyle yapsaydım.., acaba beni düşünüyor mudur?, o da benim gibi acı çekiyor mudur?" (vb) gibisinden cümleler kuran insandır.
Hergün veya günaşırı internet üzerinden takip edilir. Genelde facebooktan engellendiği için twitterda onun sayfasını açıp yeni twitt yollamasını bekleyen mahlukattır.
Bu kişinin bir yeteneği varsa takip edendir. Mesela müzisyense youtube da orada burada videolarını defalarca izleyen zavallıdır.
Ayrıca fotoğraflarına bakarak saatlerini geçirebilen acınası yaratıktır.
Ruh hali genelde berbat olur.
Karşılarına çıkan yeni insanlarla ilişki kurmaktan kaçınırlar. Akıllarında unutamadıkları yeni sevgilisi bulunur çünkü...
Eski sevgilisini unutamayanlar genelde kızlar olurlar, hala severler umud ederler dönüşü için, bunları düşünüp zamanlarını ağlayarak ve çikolata yiyerek geçirip kilo alırlar..
seviyorum uleyynn.
off sözlük off.
unutamadım işte, ne yapalım.