bugün

insanı derin düşüncelere sokar.

ayrılık bir insana bu kadar iyi gelemez bence.
Yaşanılanların hiç bir önem arz etmediğini anlatan davranıştır. Ayrılığa bile saygı duyamayacak birini mi sevdim lan ben, isyanları yaratabilir.
(bkz: karşıt tepki gösterme)
hatadır. şöyle ki, eski sevgiliniz bunu yaparken gözünüzde "bak işte sensiz de çok mutluyum" havası yaratmaya çalışmakta, daha açık tabiriyle canınızı acıtmaya çalışmaktadır. ama işler hiçbir zaman öyle gitmez. siz bu durumu gördüğünüzde yüksek olasılıkla "ayrılık ona koymuyorsa bana niye koysun" triplerine gireceksiniz ve aşk acınızdan hızlı bir şekilde kurtulacaksınızdır. o da yatağında tek başına ağladıklarıyla kalacaktır. o yüzden bu hareketi yapmayınız, yaptırmayınız. mutsuzsan, mutsuzluğunu bil.
trip değil de gerçektir belki de. hani bi ara "o kadar dürüst ol ki şaka yaptığını zannetsin." felsefesine tutunup "öhöö sen tek misin sandın zilyon tane yedek bekletiyorum." iddiası gerçektir. kafa dağıtıyordur. sizi hatırlamıyordur. hayat güzeldir vapurlar filan. oh olsun.
bir de bunun inat evliliği yapan modeli vardır. evlerden ırak.
-mutluluk ne zaman kalkan olarak kullanılmazsa kişi gerçek mutluluğa o zaman erişmiş olur.-
not:ağır ergendir.
buralarda bitmiş bir ilişkinin varlığını anladığımız trip.
eger gozunuze sokmak icin yapiyosa cidden yanlistir. Zaten bunu yapan taraf genelde terkedilen taraftir ve umursanmayan kisidir cabalari bosunadir. Eger terkeden yapiyosa da o umursamiyodur trip olsun diye size inat yapmamistir.
demet akalın modu.

--spoiler--
bebekte üç beş tur atarım.
--spoiler--
Yalanın dibidir.
olmaz olsundur. insanın içini acıtır ama bi yandan da yalan olduğunu bilirsiniz.

(#18403590)
siktirsin gitsin baska yerde eglensindir.
Klasik umrumda değil numaralarıdır. Aynısını ona yaptığınızda yada hiç ilgilenmiyomuş gibi davrandığınızda, akşama eve gidip yoganın altında ağlayan tiplerin yaptığı eylem.
yenisi çok iyi tokmaklıyordur.
ayrıldıktan sonra "amaan çok da sikimdeydi" izlenimi oluşturmak için, ayrılığın yaşandığı haftayı takiben, barlarda, publarda, nargile kafelerde ve alışveriş merkezlerinde, akıllı telefonların mobil upload özelliklerinden sıkça yararlanılarak yapılan ve çekilen fotoğraflara da "minnoşumla kazak baktık" , " bir bira da lütfen " ya da " gecelerdeyiz" tarzında yazılar eklenilerek sosyal medyaya taşınan triptir.
kendisinin bile inanmadığı yalanın kuyruklusudur. ama işte kuyruğu dik tutmak lazım ya, ondan hep.
Bunu herkesle beraber kendine de kanitlamaya calisir. Oyle boyle derken bir de bakarsiniz ki, kotu yola dusuvermistir.
sensiz çok mutluyum imajları verme çabası ama yer miyiz biz bunu 7/24 stalk yaptığınızı biliyoruz.