bugün

Rüyamda gördüm seni ya, nasılsın iyi misin?
ya benim sende t-shirt'im kalmıştı onu hala saklıyorsan alabilir miyim? ***
benim yaptığım gibi kandil mesajı olabilir.

yolda görünce selam vermiyorum ama kandillerini kaçırmıyorum amk.*
(bkz: uyudun mu)
4 yıl sonra facebook üzerinden atılan mesajdır;

+ senin x adında bir arkadaşın vardı değil mi?
- evet.
+ y adında da vardı değil mi?
+ buarada çok değişmişsin, nasıl gidiyor hayat, seni facebookta bulmak için baya uğraştım...

biraz sohbetten sonra niyet anlanır ve engellenir eski sevgili kişisi.
- naber lan yarram
(bkz: nikah şahidim olur musun)*
"kandilin mübarek olsun"

"dogum günün kutlu olsun" * *
yeni aşklarında başarısız olmuş ve yeniye kendini kapatmış olupta eskilerden artı puan olabileceklere atılan mesaj ve bunu atan sevgili tipidir.
yeni sevgililerinde hüsrana uğrayıp kendini yeniliğe kapatan ve şansını tekrar eskilerden geçer not alanlara gözünü diken sevgilidir.
He yine sevgilisinden ayrılmış dedirten mesaj.
rüyamda gördüm seni ve inan çok etkilendim.korktum.belki unuttun beni ve hiçbirşey kalmadı sende ama..ben herşey için özür dilerim senden.rahatsız ettim kusura bakma.

saat ; 04.42.

hiçbirşeyin önemi yok ki artık..
napıyosun ?
Naber,napiyosun? müsait misin?
napıyosun. *
severek ayrıldıysanız, şaşkınlıkla geçen saniyelerden sonra yerini mutluluğa bırakan duygulara sebep olur insanda. okusanız da anlamazsınız, çünkü zaten yıllarca atacağı bir sms'in hayaliyle yaşamışsınızdır. bundan dolayı da mesajı o hayal ettğiniz haliyle okursunuz ilk geldiğinde. sonra beyniniz normal işleyişine döndüğünde mesajın acılığını fark edersiniz. yıllardır içinde büyüttüğü nefreti kusmuştur size, ona artık ulaşamayacağınızın, farklı şehirlerde olmanızın güvencesiyle.

(bkz: ben bugün bunu gördüm)
ilk mesaj,

''ya iyidir abimm benim sen napıosun?'' şeklindedir.

siz okuyunca '' bu ne şimdi amk, akılsız geldi akılsız gitmese bari'' dediğiniz bir anda,

bip bip, ikinci mesaj,

'' ayy çok özür dilerimmm, isim benzerliinden oldu. bidaa sabah içmiycem bundan sooraa.. naspıyosn peki?''

siz bir kez daha emin olmanın verdiği tuhaf bir mutlulukla,
''akılsız geldi, akılsız gitmese bari'' der ama göndermezsiniz. devam eden hayatta geriye sarıp tekrar yaşama gibi bir düşüncede değisinizdir.
eski sevgilinin atacağı mesaj klasiktir "millet herkes uyuyor mu ?" altına da toplu diye yazarlar ki o sadece eski sevgiliyedir.
"nbr, slm, hımym, Lost" tarzı kısaltmaları kullanılarak atılan SMS türü.
arkadaşına yazılmış bir mesaj atılır ve hemen ikinci mesaj yapıştırılır "aaa sana mı atmışım. kusura bakma ya yanlış oldu bu arda sen nasılsın neler yapıyorsun görüşmeyeli?" bi eskimedi gitti şu yöntem.
bi siktir git diyerek cevap verilmelidir.
merhaba tequila shot hala bu numarayı mı kullanıyorsun?
-kocam beni yeteri kadar zkemiyor tatmin olamıyorum bu gece gel adres goethe sokağı zik yokuşu no:1 kat:2 daire:3.
+gothe zik 1 2 3.
okuyup hemen silmek gerekir. ne gereği var yıllar sonra. düşünmeye bile değmez.
son zamanlarda çok dönen bir mesaj : "hala seni çok seviyorum."

yanlış anlaşılırsa halama göndermek istemiştim sana gönderdim diye de geyikleri yapılan sms içeriği.
güncel Önemli Başlıklar