entry'ler (28)

ulaş oral

abimdir kendisi candır ciğerdir . rakı sofrasında çok sağlam muhabbeti vardır. denemeniz tavsiye edilir.

atahan1905

emin ol değildir üniversitelidir hemde uludağda hoşbulmuşumdur.

kalkan penisi indirme yöntemleri

futbol düşünmek en etkili yöntemdir. 30sn den kısa bir sürede etkieder. kolaydır. basittir. kesin çözümdür.

sinemada mısır almayan seyirci

düşünce şudur: "lan ben o mısıra verceğim paraylan evde 10 katını patlatırım kazıklıyolar yeminlen almıyom lan!"

böyle düşünen seyirci o mısırı sinemadan almaz.

the biip

evett cevabın "hortum" olduğu reklam filimidir. cevabın elektrik süprügesi olarak belirtilmiştir şimdide http://www.thehortum.com/ adlı siteye yönlendirmektedirler. ilginç. arkadaşımı da kutlarım cevabı tutturduğu için.

fifa 12

şuanda indirmekte olduğum oyun şampiyonlar liginin lisansını almasada kendi çapında bişiler yapması gerek en şampiyonlar ligiymişcesine. nebiliyim müzik olsun o tarz şeyler yani.

eddard stark

diziye başlamama sebep olan sean bean in dizideki rolü.

butterfly

sonuna "effect" getirildiği zaman 2 3 hariç çok güzel olan bir film.

atatürk dönse söyleyeceği ilk şey

geldikleri gibi neden geri yollamadınız?

alfabedeki sesli harfler kaldırılacak

hele hele ilk okulda felan bunlardan sınıf başkanı olursa tahtada şöyle yazılarla karşılaşmak kesin gibidir.

KNSNLR TRH:9.5.12 CMA
MHMT
FTM
KML
KMRN

bütün erkekleri sapık olarak gören kız

psikolojik sorunları vardır. lezbiyen olma ihtimali yüksektir.

evden üniversiteye dönüldüğünde yenilen ilk yemek

pizza kesinlikle pizza.

türk kadınlarının koca götlü olması

öyle olsa bile içi güzel olan kadındır.

orgazmdan daha zevkli anlar

bir adet whooper'ı ısırmak.

oturmaya gelip hep bilgisayarda takılan misafir

çocuk türü: oyun oynamya gelir. oturur oturmaz "abi bilgisayarı oynayabilirmiyim?" e haliyle [amanagoduğum çocuğu siktir git iki face e girelim dedik burnumuzdan geitrdin. ( denmiyor tabii...)] mecburen açılır o bilgisayar. saatlerce oturur bu tür misafir.

erişkin olan: sormaya tenezzül bile etmez. soracaksa bile yarı yolda şöyle der "bilgisayar açıyorum 5 dakka işim varda" [lan kotayı siktin be lanet olasıca geçen ay 47 lira ödedim 29 ödeyeceğime kalleş! (buda denmiyor tabii...)] tabi tabi buyrun denir. o 5 dakika önce 50 dakika sonra 2.5 saat olur. sonrada teşekkürler deyip kalkıp evine giden misafirdir.

yaran facebook iletileri

K: izmire geliyorum..
E: gelince görüşelim bende oralardayım.
K: aa kadir görmeyeli nekadar büyümüşsün.
E: sen bide küçük kadiri gör.

kopuş.

the biip

yeni bir reklam fenomeni. bu aralar facebookda sık sık gördüğüm "Uzun, çok uzun... Daha da uzun olacak!" sloganlı, insanları türlü türlü düşüncelere sevk eden bir sanal reklam filmi.

edit: ben "tuvalet kağıdı" diye düşünüyorum. http://www.thebiip.com/ burdan videoyu izleyebilirsiniz.

14 eylül 2011 inter milan trabzonspor maçı

ben de dahil bir çok kişininin gt olduğu maçtır.

imdb vs rotten tomatoes

saçma bi "top 100" ü var. hepsinin yanında 100% yazıyo.

level

nisan 2011 de 1yıllık aboneliğinin yanında crysis 2 orjinal oyununu veren dergi.