bugün

Ulan fotoğrafına bakarken bile "istemiyorum!" Diye bağırıyor sanki.
ağlamak en masum harekettir.

şak şaka şaka şaakakaak pşşştt.
Eski oldugundan oturu artik itici olan kisidir. Hem tipsiz hem igrenc karakterlidir. Bunun yerine guzel ya da yakisikli olan yeni adaylara bakilmalidir hehehe.
insanın kendine yapabileceği en büyük eziyet ve kötülüktür.
not: "def et gitsin. geleceğe bak" demek istediğim cümledir.
(bkz: meğer gülüp geçmişim)
salya sümük olup, hıçkırarak ağlanmıyorsa o ağlama ağlama değildir.

(bkz: o kadar üzgün olmak ki çizgi film modunda ağlamak)
gittiği günden beri resimlere bakıp bakıp ağlıyordum, sözlüğe bu ne anlama geliyor diye baktığımda yukarıda bu durumdan bahseden arkadaşlar sağolsun ilham verdiler, doğru söylüyorlar, ezikliktir, acizliktir, ahmaklıktır, salaklıktır. o senin resmine bakmadığı halde, ki ben erkeğim. söz sözlük ağlamayacağım, artık hiç kimse için ağlamayacağım. erkekler ağlamaz. sileceğim göz yaşlarımı artık. kurudular gerçi...
pişmanlıkların galeyana gelip gözyaşlarıyla açığa çıkmasıdır.
ne gereği var? yenisiyle eğlenip, gülmek varken...
öyle bir fotoğrafın olmaması daha kötüdür. facebooktan da bakıp ağlanmaz ki yahu, nostaljik bi olay nihayetinde.
alkolde doz aşımı olduğunun kanıtı olan bir eylem.
nedenini düşündüğüm durum zira eski sevgiliye bakılınca "ya ben bunla mı çıkmışım" durumu daha çok olur.
giden gitmiştir eskide kalanlara değilde gelecekte kapınızı çalacakları düşünmek gerekir. zira boşuna üzüntü sadece baş ağrıtır.

(bkz: yapma bunu be hacım)
yapmak isteyip de yapamıyorsanız daha da kötüdür. ya resmi bile yoksa?
ilişkinin bittiği ama içinizdekinin bitmediğini gösterir.
sizin için ağlamayan kimse için ağlamayın lafının devreye girdiği durumudur.
bunun olmaması için tarkanın " yak bütün fotoğrafları" şarkısı eşliğinde tüm fotoğrafların yakılması gerekmektedir. bir ilişki bitmişse mutlaka ortada mantıklı sebepler vardır. unutulup duygusal boşluk yaşamamak için bu sebepler cep telefonunun hatırlatmalar veya notlar kısmına yazılmalı göz önünde bulundurulmalıdır.
yeni ayrılınan sevgili için yapılabilecek eylem.
eski sevgilinin resmine bakarak, arif susam'dan "dün gece resmini ateşe attım"ı dinlemek vardır birde.
hiç gerek yoktur, yırtarsınız mamak çöplüğünde yanarak enerji olarak döner.
o başka kollarda sevinç gözyaşları döktüğü için son derece anlamsız ve ahmakçadır.
gözyaşı damlatılırken sevgilinin resimde gözünün altına denk getirilirse on numara olur.
--spoiler--
ne arabesk günler geceler yaşadım.
resmine bakıp bakıp ağladım.

sen hainsin sen!
sen kalpsizsin sen!
bütün dünyamı yıktın reva mı?
yanacaksın bilsen!
bütün dünyamı yıktın reva mı?
ah ettim bilsen, ah sen...
--spoiler--
kıraç' ın arabesk günler şarkısında geçen durumdur.
Fotoğraf olarak varsa güzel bir şey fakat yırtıcak fotoğrafı olmayan 5 senelik sevgililer var etrafta.Bir ikincisi,eski sevgilinin fotoğrafı olacak,onu da geçtim varsa böyle bir sevgili,büyük bir ihtimalle o size bakmıyordur.Ağladığın zaman hiçbir sevgili sana ulaşmaz,bir de erkek ise bu daha kötü,kesinlikle güçsüz ve ağlayan bir erkek romantik değildir.Acizdir.Sorun da burada başlıyor zaten,ağlamak yerine bir şey yap der kadın,kadınlar hissetmek ister erkekler ise duymak.Bu yüzden eski sevgilinin fotoğrafına bakmak,onunla yeni anlar geçirmeyi ve yalnız olmama,onsuz olamama durumunu kabullenmektir.Seni seviyorum sözcüğünden daha güzel bir sözdür tahlilleriniz negatif çıktı,kanser değilsiniz..
shift + del tuşları ile çözülecek olan problem.Ayrıca yılmazı mesenden de sileceksin tadında facebook da kapatılırsa daha da yüzü görünmez. Başka türlü geçmez o melankoli tecrübe konuşuyor.

Edut: lan entrynin üzerine gözyaşı düştü enselendik iyi mi