bugün

üstünde yapılacak ufak ve ince rötuşlarla*, yeni sevgiliye emanet edilmek üzere, kısa yada uzun süreli olarak* yeniden sahip olma dürtüsü ve onun ifade edilmesi
"ama ben onları eskiciye verip 10 tane mandal ve 1 tane leğen aldım" diye cevap verildiğinde şok geçireceği eylemin başlangıcıdır.**
yak bütün fotoğrafları
sana aLdığım eşyaLarı...
istendiğinde neydik ne olduk hissi veren durum
Eşyalarını isteyen tarafın aslında ilişkiye ne kadar saygısız olduğunun ve karşısındakine ne kadar değer verdiğinin kanıtı.
bazi zamanlarda eski sevgiliyi tekrar gormek icin yapilan bi hareket
bu sevgili birlikteyken sizden çok şey götürmüş, hatta deveyi hamuduyla götürmüş biriyse ağzınızı açıp kalacağınız bir durum.
Eski sevgiliyi görebilme ihtimalinin en fazla oldugu ve iliskinin "the end" inin melankolik versiyonda yasandigi son kozdur. Özlem duygusunun tavan yaptigi durumda "acaba" larin beyni icerden kemirmesinin teorikten pratige gecirilmesi islemi.. Duygu dengesizliginin materyalist viruslerince, Mantik süzgecini ele gecirmesive neticesinde nefret kanserinin akut hale gelmesi..
ayrılmanın şokuyla yapılan saçmalıklardan biri de olabilir.
(bkz: ben ne yaptığımı biliyor muyum)
ayrılık sebebi aldatmaysa pekde güzel yapılabilecek bir davranıştır ne yanii benim aldıım bi eşyayı yeni gelen şerefsizmi kullansın
eşyalarını ona geri vermenizle anında son bulacak hadise.iş ki sizde kalan kalbini geri istemesin,onu geri vermek zor çünkü.veren kendisi bir kere.
eşyaların içinde kitaplar varsa normaldir. ilişki bitti diye eski sevgili kitaplarını eski sevgiliye mi bırakacak yani? olacak şey değil.*
basima gelmis durumdur bana aldiklarini degilde kendine ait olanlari istemistir. ne vardi diye düsünüyorum simdi. tsort corap dis f1rcasi gibi bana gore onemsiz olan seylerdi.bana aldiklarini gecenin bir vakti camdan firlatinca götürme f1rsatini vermemis oldum. benimde onun evinde kalan bir kac parca esyami getirmisti. hatirlamamak için olsa gerek. ama aklima hep takilir bir kupa almistim ona birde puzzle yapmistik beraber cercveletip odasina asmistik. duydugum kadariyla bir kiz arkadasi varmis simdilerde o puzzle ve kupayi merak ederim o hep. hala hayattalarmi ondalarmi diye biri sordugunda yuzunun ifadesi ne oluyor diye. bende hiç birseyi kalmamis olsa da hatirliyorum cünkü.
eski sevgiliye verileceğine fakir fukaraya verilmesi daha makbuldur.
(bkz: istihkak davası)
haklı istektir. bazı kızlar çok utanmaz ve yüzsüz oluyor. eski kız arkadaşıma verdiğim orjinal barcelona poları vardı ayrılınca geri vermedi. ezik herif.
Özel sektörde bir tabir var; "ver kurtul". Tabii atmadıysan.