bugün

bikaç muabbette ismini duymuş olabilseniz de, artık sizin için hiçbirşey ifade etmeyecek insan. kanka bile olunabilir rahatlıkla.
nihayet eski sevgiliyle ilgili entry açığımıda kapatmış oldum bu sayede
teşekkürler uludağ sözlük!
(ara: eski sevgili) *
dıdının dıdısının dıdısı diye varolan tabirin güncelleştirilmiş hali de denebilir...
bir kaşarla çıktığınızın kanıtıdır. ne lan o öyle 5 tane sevgili. kız dediğin çıkmaz kardeşim kimseylen..
cinsiyeti itibarı ile kendiminkine zıt olacağı sonucuna uzun kafa çalıştırmaların ardından ulaştıktan sonra yeni sevgili olma potansiyeline sahip olduğunu keşfettiğim işe yarar kişidir ki dünya küçüktür olur olur.
müstakbel yeni sevgili adayı * *
bir sözlükte bulunmazsa çok ayıp olan başlık modeline örnektir.

(bkz: ekşisözlük)
(bkz: itüsözlük)
(bkz: hedesözlük)
(bkz: hödösözlük)
Yeterince olgunlaşmış kişidir.
4. nesil sevgili adayıdır.
(bkz: zincirleme isim tamlaması)
aynı zamanda kişinin kendisinin de umrunda olmayan kişidir.
dolaylı yoldan;

(bkz: yeni sevgili)
(bkz: zincirleme eski sevgili tamlaması)
(bkz: kapının kolunun metalinin ısısının hissi)
(bkz: zincirleme isim tamlaması)
(bkz: boş ol boş ol boş ol)
kesinlikle eski sevgilinin ta kendisidir. Sayın bak ne çıkacak.

Eski sevgilinin eski sevgilisi sizsiniz ve sizin eski sevgiliniz de yine meşhur eski sevgilidir.
(bkz: tespit yapalım çığır açalım)
başlığı okuduğumda bana matematikteki tersin tersi kendisidir kuralını hatırlattı nedense.bir alakası var ama çözemedim henüz dur ben bi denklem kurayım olmazsa.
düşmanımın düşmanı dostumdur mantığıyla yola çıktığınızda yolun sonunda sizi bekliyor olacaktır.
artık kimse kimsenin akrabası olmadığına göre herşeyin olması beklenebilir..
eskinin de eskisidir. yine de hepsi eski olunca bir eşitlik vardır. burada üç kişi de eskidir. eskici dükkanı gibidirler.
her köşe başında karşımıza çıkabilecek kişi.
(bkz: aday adayı)
(bkz: tavşanın suyunun suyu)
(bkz: dıdının dıdısının dıdısı)
eşittir eski sevgilidir. seda sayan benim eski sevgilimdir.(eski sevgilinin) seda sayan'ın eski sevgilisi benim.(eski sevgilisinin) benim eski sevgilim seda sayan. (eski sevgilisi)