bugün

harcadigim yillara yazikmis ulen dedirten durumdur...
gayet normaldir sık ratlanır aslın da iki insan ayrılmamış ara vermiştir o ara bitince tekrar sevgili olunur tabi bu arada boş durulmaz
bazı zamanlar ilişkiyi güçlendirdiği görülür.
büyük ihtimalle pişmanlık sonucu yapılmıştır.
eski sevgilinin yeni biriyle cıkmasından farksız olan durumdur zira o sevgili artık sevgili degildir kimin olursa olsundur
(bkz: tovbeler ola)
(bkz: eskiye ragbet olsa bit pazarına nur yagardı)
gelişine voleyi çakmak gereken insandır.
ilişki doğru zamanda, doğru insanla, doğru yerde kurulur.
geçmişte,
üç doğruyu bir araya getirdiğinizi düşündüğünüzde,
üç doğruyu bir araya getiremediği için sizinle olmayan insan,
yani size gelişine vuran kişi,
doğruları bir araya getirdiğini düşündüğünde,
size doğru geliyorsa,
yapılacak en güzel hareket seken kişiye gelişine vurmaktır.
nereye giderse gitsin, ne halt yerse yesin...
size geri dönmesidir...* * *
çok güzel bir dengesizlik örneğidir.
yeni sevgili olarak hayata girip, sevgili olmayı beceremediğiniz anlamına gelir. Bu durumda, yeni sevgilinin eskimesi de söz konusu olmaz.
hasretle istekle metanetle beklemekte olduğum gelecek zaman çıkmazıdır.
(bkz: ex ten next olmaz)
sözlüğü biraz da olsa (ara: eski sevgili) başlıklarından kurtaracaktır.
eski sevgilinin "eski" olması gerekliliğinin açık ve net kanıtıdır!!!
demek ki aklı hep ondaymış ben 1 yıl boyunca sadece kendimi kandırmışım dedirten olaydır. zaten hiçbir şey geçmişte kalmaz gün gelir tekrar önüne çıkar. gözünün içine bakıp gülümsedikten sonra arkaya dönüp gidilesi olaydır.
eski sevgilinin siz sevgiliyken sizi bir hiçmiş gibi kullanmış olmasıdır.
klavyedeki karşılığı ctrl + z'dir.
hasetten çatlatacak bir durumdur. niye öbürü de ben değil diye düşünmeden edemezsiniz. hayır yani size geri dönmek istese kabul edeceğinizden değil de * diğerinden daha az sevilmiş olmanın ezici etkisinden. hep en çok sevilmek isteyen bünyeler için egoyu yerle bir eden b.ktan bir eski sevgili eylemi.

(bkz: bunalım etkisi altında girilen entryler)
meğer yaşadığınız herşeyi tek başına yaşamışsınız, aslında aklı fikri hep ondaymış diye düşündüren acı olay. şimdi onlar ayrı kaldıkları günlerin acısını çıkarta dursunlar, siz bu iğrenç kazığı nasıl çıkartacağınızı düşünürsünüz.
kanser sebeplerinden biridir terkedilen için.
yaşadığınız saçmalık boyunca [kusura bakmayın ilişki diyemicem,benim de başımdan geçti çünkü.] bi güzel kullanılıp, atıldığınızın resmidir. ne demiş yazar: eğer bi kere aldatılıyosanız bu karşı tarafın suçudur. ama aynı kişi sizi bi kere daha aldatırsa bu sizin suçunuzdur.''

şimdi sizi kullanıp atan birini hala ve inatla düşünüp, hatırlamak bi kez daha aldatılmak ve oynanmak için yeterli bi sebeptir. size layık birisi mutlaka bi yerlerdedir. ha yok ''ben hala onu seviyorum'' diyosanız bişey diyemicem tabi. ama şu da unutulmamalıdır ki kimin kimi kullandığını zaman gösterecektir. belki de o eski sevgilisine dönen şahıs aslında kendisini aldatıyo ve kullanıyodur..

ne demiş mevlana: ''geçmişe dair söylenmiş bütün sözleri unut. şimdi yeni sözler söyleme zamanı.''

geçmiş geçmiştir, önemli olan çok güzel gün ve insanları içinde barındıran gelecektir..
dışarda kalan kişinin acı çekeceği durumdur. *
olmasının neden bu denli şaşırttığını anlamadığım konudur. Eski sevgilinin sana dönme ihtimali ne kadarsa ona dönme ihtimali de o kadardır. kabullenmek gerekir o senin için ne kadar eskiyse sen de onun için o kadar eskisindir artık.
beterin beteri var sözündeki beterin beteri olmaktır, en azından bir beter bile olamamaktır.