bugün

tanım: eski sevgilinin nickinizi bilmesi durumunda ortaya çıkan durumdur.

şimdi efendim eski veya yeni kimseye nickinizi söylememeniz tercihen en doğru olandır. şayet biliyorsa elden bişey gelmez artık. böyle bir durumda yazılarınızı yazarken tereddüt durumu yaşarsınız önceleri. bu şimdi her yazılanı üzerine alınır, yaptığınız geyiğe bile kendinden pay çıkartır, herşeyi ona yazdım sanır diye . tabi eski sevgili umrunuzda değilse yazdıklarınızın onun tarafından nasıl algılandığıda çok umrunuzda olmaz. eskiyen bu şahıs sizin için bişey ifade etmediği gibi onun içinde sizin bişey ifade etmemeniz gerekir. tabi vardır böyle merak sahibi arkadaşlarımız hem herşeyi batırırlar sonrada nasıl olmuş diye takip ederler yazdıklarınızı. he birde bir tek eskinin kendisi olmadığı hatırlatılması lazımdır.
eğer eski sevgiliyi hala unutamamışsanız o zaman da ayrı bir keyiftir yazdıklarınızı okuması. yüzüne söyleyemediklerinizi aralarda laf sokarak, kızgınlığınızı belirtirsiniz veya ona olan duygularınızı serpiştirirsiniz satır aralarına. ayrı bir stratejidir ya tamamen kaybedersiniz yada kazanırsınız.
sonuç olarak her iki ihtimalde de ne yapmak istediğiniz sizin elinizdedir keyfini çıkarın.
'sabri benden daha önemliymiş onun için' diye düşünmeye başlayacak olan insandır .
(bkz: kafayı eskilere takmış yazar)
eski sevgilisini unutmayan eski sevgili halleri. birde bunların sevgiliyi köşe bucak takip eden\ettiren tipleri vardır efenim onlar daha fenadır.**
yakın zamanda ayrılınan ama aslında her daim ayrı bir yeri olan eski sevgilinin başkaları için yazılmış yazıları okuyarak köprüleri tamamen atmasıyla sonuçlanacak durumdur. ardından hiç beklemediğiniz bir anda size ondan bir mesaj gelir ve çok önceleri yazdığınız bir entry yazar o mesajda. daha sonra mail adresinize gelir aşk itiraflarınız. ah be güzelim evet, sen her daim ayrıydın. ama olmadı işte, ne yaptıysam olmadı.
inanılmayacak ölçüde gerçekçi bir durumdur.artık sözlükten anlarsınız ne haltlar yediğini.size hiç göstermediği gerçek yüzünü de.teknoloji seni seviyorum.(masal iyi ki varsın).
evinize bir yığın adamla gelip linç olayını gerçekleştirmesine neden olabilir.
meraklı veya sözlükten bir sevgili seçmediğinizde var olmayacaktır.
nickinizi bilmiyor ve de buna rağmen sizi ısrarla, şans eseri takip ediyorsa... yok daha neler.*
eskidir onu niye ilgilendirir ? öyle bir durumda benim hayatımdan sanane çok umrundaysam niye " eski sevgilim " olmayı seçtin demek doğrudur.
sözlüğü size öğretense doğaldır. hala görüşüyor olmanız ve sözlükten tek kelime konuşmuyor olmanız ise kesinlikle kendisi tarafından takip edildiğinizi gösterir.
insana sözlük hesabını kapattırıp, yeni bir sözlük hesabı almasına nedendir. *