bugün

Her yıl düzenli olarak kasım ayında gerçekleşen olaydır.Bakalım bu sene ne saçmalayacak.Beklemedeyim.
Canı sıkılmıştır. Kati surette açılmamalidir.
Büyük bi ihtimalle canı sıkılmıştır ya da gerçekten pişmanlıkları vardır belki bi umut diye aramıştır.
Rehberde gezerken eli değmiştir yanlışlıkla aramıştır bana oldu yani tecrübe konuşuyor.
senelerdir arayamadi gitti denilendir.
Eski sevgili olduğunu kabullenememiştir. Hala ailesi bile Eklidir çünkü sende. Bir gün kavga edip bir gün seni çok özledim aşkımlı konuşursunuz. iğrenç seviyesizleşirsiniz. Açmayın...
Siz bu ihtimali önceden hesap ederek engeli basacaksınız ki hevesi kursağında kalsın pezevengin.
dün gece yaptığıdır.

açmayacağımı bildiği için farklı numarayla arıyor, o numaraları engelledim. dün 35216. farklı numara ile aradı.

neyse. ee dedim, niye aradın. doğum günümü kutlamak istemiş.

aramasına mı sinirlenesin, yoksa yanlış hatırlamasına mı bilemedim.

teşekkür edip uzatmadan kapatıp o numarayı da engelledim.
Sonuncusu ariyosa hemen acarim ondan oncekilerden biriyse numarami degistirirm mk.
cümleye "rüyamda seni gördüm." diye başlayacaktır.

(bkz: inanmış gibi yapmak)
bu başlıktan görüldüğü üzere kimse medeni davranamamış .
genel olarak sık sık başıma gelendir. konuşmak isteyene kapım açık. en azından konuşmaya değer. değil mi?
kucağındaki bebesine "dayıya melaba de yavrımmm" dedirtmek için meydana gelmiş mevzudur. yoksa niye arasın ki lan bitmiş gitmiş işte..
Kendinizi ak sakallı dede gibi hissetmenizi sağlar.

Yıllardır belli zaman aralıklarıyla arar ve

- günaydın, ya dün gece rüyamda gördüm, umarım iyisindir.

Girizgahından sonra kendini anlatmaya başlar.

insan evladı diye bana ne ya diyerek kıramıyorsunda*

Ak sakallı dede rüyalara benim kadar uğramıyordur*
insanı kıllandırır. Evli barklı kadın niye arasın amk. Evet.
En yakın arkadasa anlatmak ve ardından bir güzel arkasından sövmek ile sonuçlanacak eylemdir.
Yatacak birisini bulunca yaptığı şeydir.
kürkçü dükkanı olmaktan bıktık be.
Saçma bir eylemdir.

Normal olarak soğuk davranılır, ne bekliyordun ki toynağım.
Geçen günlerde yaşadığım olaydır. Aslında mesaj attı ama olsun. Uygun bir dille şutladım. Eski sevgiliyle yeni bir ilişki yaşanmaz ağa.
Amacının ne olduğu anlaşılamayan durumdur. Dün başıma geldi. Terk edileli 3-4 ay olmuşken, klasik evrelerden geçip alışmaya yüz tutmuşken, neden arayıp da kalbine umut kırıntılarını döker ki. Varsa uzman doktor yeşillendirsin bi zahmet.
Doğum günümde arıyor sağolsun.

Gerçi bir tek de o arıyor.
sıradandır.

aç kardeşim niye açmıyorsun? "acil nakde sıkıştım 2000 lira acil ateşlesene" mi diyecek sanki?

en fazla yoklar ilişki durumunu. şanslıysan efsane bir özlem seksi yaparsın, şanssızsan efsane bir barışma seksinden sonra tekrar ciddi bir ilişkiye başlarsın derinlik yok bende. düzüm.
Eğer yeni sevgili edindiyseniz hemen engellenmelidir çünkü böyle bir durum kafa karışıklığı yapabilir. Yakın bütün fotoğrafları, ona ait bütün eşyaları.
özlemiştir.