bugün

tipik eski sevgili durumudur. 'ben aslında başında pek bir mutluydum ama şimdi sürekli seni düşünüyorum. tekrar mı denesek acaba ' şeklinde bir düşüncesi vardır mutlaka.
belki de arkadaş olarak kalmayı istiyordur.
arkadaş kalınan eski sevgilinin bundan sonra görüşmeyelim diyip iki gün sonra tekrar mesaj atmasına benzer bir durumdur. Ona verilecek tek cevap ' Yüzsüz müsün?' olur.
(bkz: ender gelişen osasuna atakları)
alışkanlıktır. başta ''ohoo senden başka kız mı yok sanki'' düşüncesiyle hareket eden genç gerçeklerle yüzleşince arkadaş kalalım ayağına her fırsatta kendini hatırlatır. bir de mesajlarda biraz muhabbet ilerlesin konu direkt şeye gelir, senle şuraya gitmiştik hatırlıyor musun? nasıl da eğlenmiştik, harika günlerdi. özledim.''

yaa noldu canım, başka kız yokmuş değil mi? *
can çekişen yaralı bir sokak köpeğini sırf sadistlik için hayatta tutmaktan farkı yoktur.
Başıma Gelmiş ve hala başımda kalmaya devam eden olaydır, anlatmaya kelimeler bulamıyorum ve bulabileceğim sanmadığım olaydır. Cevap vermediğin halde mesajların yeniden gelmesidir.
-mesaj atıyorum nazan'a.
-abi eski sevgilin mi?
-evet o kız atıyorum işte bazen.
-abi niye mesaj atıyorsun ya bence ara ara.
-bende zaten ara ara mesaj atıyorum.
yazılı yoklama yapıyodur.*
hayrola diyince de sanki anasına küfretmişiz gibi atarlı atarlı cevap atar. ama itiraf ediyim akla gelmek hoşuma gider. hem kimin gitmez ki.
hadi o attı senin karşılık vermemen durumudur.
cevap atmamak ayıp olur. illa bi cevap yazmak elzemdir. en uygun olanı için; (bkz: bsg)
yoğun bakımdaki hastanın fişinin çekilmesi gibidir.

"madem meraklanacaktın, neden gittin" denilesidir.

mutlu bir hayat kurmanıza izin vermez.git dersin gitmez, gel dersin hiç cesareti yok.

zaten neye cesaret etti ki bu güne kadar..
Yayıldığı süreçle alakalı tanım kazanabilecek olay eğer eski sevgiliniz 4 yıldır sabaha karşı haftada bir mesaj atıyorsa bunun adı saplantıdır.
3 senedir bir tanesi ile karşılıklı yaşadığımız durumdur.

tükürcem bi gün.

neyse bebeğim acıktım.