bugün

gece rüyamda seni gördüm diye mesaj atan eski sevgilidir. Hemen siktiri çekmeyim malum kalp, kolesterol. Sakata gelmeyin.
(bkz: komşulara karşı çok ayıp oldu)
(bkz: geldiysen 3 kere tıkla)
Helallik istemesiyle son bulacak olay.
(bkz: Kart zampara)
her zaman yıllar sonra sevgili arayan adam değildir. Mesela ben yıllarca konuşmadım ama aklımdan da hiç çıkarmadım. Neden konuşmadın o zaman salak mısın ? diyeceksiniz haliyle. Ama bazı şeyler vardır gerçekten olması çok çok zordur. işte benim durumumda öyleydi. Yıllarca sıktım dişimi , olmadı en sonunda mesaj atıldı 4 yıl sonra. Sonuç mu ne ? Tam bir fiyasko!Cevap bile vermedi haklı olarak , kendime çok kızdım ama çok geçti. Aylar sonra 15 gün içinde 2 defa karşılaştık. ilk karşılaşmamızda ikimiz de tanıdık birbirimizi ama tanımamazlıktan gelip yola devam ettik , 2. si de yılbaşı gecesi aynı partiye gelmiştik şans eseri. Biraz konuştuk , ilk karşılaşmadan falan bahsedildi ama o kadar , hiç bir şey olmadı devamında. Olabilir miydi ? Tekrar olur muyduk? Bilemiyorum zorlasam belki bir ihtimal tekrar denerdik ama o zaman da ben hayalimdeki harika kadını kaybederdim , hayal kırıklığına uğrardım hayalimdeki kadın olmadığınız öğrenince. O yüzden siz de benim durumumdaysanız ne yaparsanız yapın sakın arkanıza bakmayın. Bugünü yaşayın çünkü dünde kalanlar kendi dününe bakmazlar , sizi düşünmezler bile.Hayatta bazı şeylerin olmayacağını fark edin ve elinizdekini de kaybetmeyin.Çünkü sizin başınız hep arka tarafta kalırsa önünüzü göremezsiniz...
hakkınızı helal etmenizi isteyecektir.
Tilkinin dönüp dolaşıp geleceği yer kürkçü dükkanıdır. Atasözümüzü akıllara getirir.
(bkz: hayata dair çük burkan detaylar)
şoka uğratacak durumdur. dede yaşlı bir nine sana mesaj atmış..
+kim atmış? bağır evladım duymuyorum.
-yaşlı bir nine..
+ara bakalım buluşma teklif et..
-???????
Türkiye'deki yaş ortalamasına bakılırsa tür ve türevlerine az rastlanılası durum. *
Mesaj su sekilde olacaktir.
Bir subhaneke( vecelle sanaük de olsun) Bi elham, üç kulhuvalla okusana ben bikac gune yolcuyum da :D.
eski sevgilinizin bir dinozor olduğunu gösterir. bekleme süresi genellikle 2 aydır. tabi sevgilinin burcu ve özlem derecesine göre değişir.