bugün

eski sevgilinin 72 sene sonra mesaj atması

her zaman yıllar sonra sevgili arayan adam değildir. Mesela ben yıllarca konuşmadım ama aklımdan da hiç çıkarmadım. Neden konuşmadın o zaman salak mısın ? diyeceksiniz haliyle. Ama bazı şeyler vardır gerçekten olması çok çok zordur. işte benim durumumda öyleydi. Yıllarca sıktım dişimi , olmadı en sonunda mesaj atıldı 4 yıl sonra. Sonuç mu ne ? Tam bir fiyasko!Cevap bile vermedi haklı olarak , kendime çok kızdım ama çok geçti. Aylar sonra 15 gün içinde 2 defa karşılaştık. ilk karşılaşmamızda ikimiz de tanıdık birbirimizi ama tanımamazlıktan gelip yola devam ettik , 2. si de yılbaşı gecesi aynı partiye gelmiştik şans eseri. Biraz konuştuk , ilk karşılaşmadan falan bahsedildi ama o kadar , hiç bir şey olmadı devamında. Olabilir miydi ? Tekrar olur muyduk? Bilemiyorum zorlasam belki bir ihtimal tekrar denerdik ama o zaman da ben hayalimdeki harika kadını kaybederdim , hayal kırıklığına uğrardım hayalimdeki kadın olmadığınız öğrenince. O yüzden siz de benim durumumdaysanız ne yaparsanız yapın sakın arkanıza bakmayın. Bugünü yaşayın çünkü dünde kalanlar kendi dününe bakmazlar , sizi düşünmezler bile.Hayatta bazı şeylerin olmayacağını fark edin ve elinizdekini de kaybetmeyin.Çünkü sizin başınız hep arka tarafta kalırsa önünüzü göremezsiniz...