bugün

hâlâ bir ümit peşinde koşanların kafasını kurcalayan sorunsal. aslında sorunsal demekten de kaçınıyorum ama. kuruntu mu deseydim. her neyse, dönmez aga siz o gitmeyi alışkanlık eden sevgiliyle diplomatik ilişkilerinizi en yakın zamanda maslahatgüzar seviyesine çekin. yürümez bu ilişki abi.
geri dönmesine köpek gibi geri döner. ama o ilişkiden hayır beklemek hata olur. bitmişse tam anlamıyla bitmelidir sil baştan başlamak sadece zaman kaybetmektir.
geri donme umidi varsa zaten konu eski sevgili degildir; zira eski, eskiyendir. toplanmis, raflanmis ve tozlanmistir.
şemsiye sorunsalıdır.
dönerse senindir, dönmezse bumerang değildir diyen ergenleri keseceğim düşünülmesi gereken sorunsal.
ezik ezik dönmesini bekleyenlerin yaptığı sorunsal.

eski sevgilin kimlerin altında terliyor şimdi kim bilir, sen hala döner mi derdindesin. allah akıl fikir versin.
dönerse yanına ayran alınır iyi bir ikili olur.
donse dahi hicbir sey eskisi gibi olmaz,olamaz.
dönmez.
Belki döner ama kafanın ücra yerlerinde hep bir "ne zaman gidecek ?" düşüncesiyle yürümez o iş.
Giden gitsin.
Dönmesin.
Dönmemeli.
Belki döner ama döndürmeyin.
Ya hiç gitmemesi için neticenizi paralayın yahut dönmesine izin vermeyin.
Olmasın yahu.
Can yakar.
ilkinden daha çok yakar.
daha çok yakar.
donmemesini gerektiren sorunsaldir. doncekse zaten niye gidip eski olmustur? bir seyler olmamis ki eski olmus. geri donmesini beklemek abestir.
döndüğü an geçmişi bi tarafta bırakması gerekecektir, ama o geçmiş peşimizi bırakmıyor maalesef.
eğer eski sevgili semazense dönebilir. Çok komiğim lanet olsun.
eskiyse gerek yok.bize eskimeyen lazım.

aşk her zaman yeni kalabilen eski bir masaldır çünkü.
araya biri girerse olmasa daha iyi .
çok da kafaya takılmaması gereken sorunsaldır. Sorun bakalım eski sevgilime, dönmüş müyüm?
tavuk döner, o dönmez. unut kardeş. dönerse de hayrını zor görürsün.
dönmesi gerekseydi eski olmazdı zaten.
(bkz: döndürmeyin çocuklar)

(bkz: dönerse tehlike)

(bkz: teşekkürler ilker yasin)
aradığını bulamayınca döner tabi.
(bkz: geri dönen sevgiliye sen bumerang mısın demek)

edit: döner sevgili, yanında ayran..
dönenleri de vardır dönmeyenleri de.

dönmesini istediklerin dönmez, sikine bile takmadıkların zırt pırt rahatsız eder. böyledir hayat.
güngörende bir laf vardır. ex den next olmaz.
-olum birol döner mi acaba naciye geri bana ha?
+abi bilemem de yani ona bumerang naciye dediklerini duydum mahallelerinde. geri dönüşleri ile meşhur heral.
-bumerang mı?
+bakkal nuri nin yalancısıyım abi.
-bi dakka bakkal nuri mi? olum sen kimlerle oturup kalkıyorun acaba? kapı önlerinde dedikodu mu yapıp duruyorsun? elinde çekirde çit çit çit.
-abi sordun söyledim sana da iyilik yaramıyo yani.
döner fakat geri gidecektir.
Dönse de eskisi gibi olmaz be. Arkadaş da kalinmiyor. Basarabilenlere helal olsun biz beceremedik. Her türlü gitti yani.
Et döner tavuk döner unutmadan belki bir gün o da döner.
Sevgilinin geri dönüp dönmemesi sorunsalı.