bugün

Devir insansı robot devri gari. Sapıklar kafalarını böyle robotlara yormak yerine dünya adına faydalı işlerle uğraşsalar covid e çare bulunurdu.

Allah topunu ıslah etsin.

Gayrimeşru işler araştırmak yerine çalışın da evlenin hıyarağaları.
Naylon kızlara yonelinilir. Japonlar yapar baba...
Pandemi dönemi sonrası en çok zorlanacak meslek grubu. içerde geçen bilmem kaç ayın patlamasını yaşayacak bozkır ayılarıyla başarılar.
Vergi mi veriyorlar anlamadım ki.
pos makinesine geçsinler. 3 taksit falan.
Ötv mi yükselmiş anlamadım ben de.
Kampanya yapsınlar. Serbest vuruşlarda baraj yok gibi.
Kekoya bak çalışın da evlenin demiş mal değneği . Ulan evlenilecek kız mi var ... Hangisiyle gorustuysem ağır hasarlı perte çıkmış özellikle de psikolojik olarak. Reddedttiklerimin sayısını unuttum artık...
Almanya’da devlet her birine 5.000 Euro hibe destek paketi çıkardı, kafaları rahat.
iflas dersen sermayesini de kaybetmiş gibi oluyor. amını aldırmadığı sürece iflas etmez.
Namus, şeref, iffet, haysiyet, utanma, izzetli nefis, ar, hayâ kavramlarından uzaklaşmış bu acınası insanlar artık namuslu bir işle iştigal etmeliler.

En önemlisi aza kanaat etmesini öğrenmeliler.
Neden iflas etmiş ? Vajinayı komplemi aldırmış?
iflas etmezler de o kadar dolandırıcı içinde gerçek eskortu bulmak zorlaştı. yoksa AIDS olduğu bilinen karıya bile gidiyor millet.
iflas etmeleri imkansızdır. Aklı olanlar bir şekilde para kazanmanın yolunu bulur.
Öyle bir giderler ki, amına bile koyarlar. Ne iflası!
Kimi yazarların aile bütçesine zarar veren durum.

Yaa tutamadım kendimi eksileyin :(
Yoo işleri gayet iyi bu platform da bile var..
Ek iş yapsınlar.