bugün

esadı destekleyen ak parti düşmanları veya alevileri göt eden mantıktır. onbinlerce insanı katleden esad katilini desteklerken iyi. sorun yok. demokratik yollarla mı gelmiş diye sorgulamak yok. ama erdoğan olunca %50 oy almış adama diktatör der bu beyincikler. bunların mantığı budur.
Yıllardır kardeşçe yaşayan bir halkın nasıl bir anda birbirine düşürüldüğünü öğrenmek lazım önce. Tunus, Libya, Mısır derken Suriye'de bir anda arap baharı safsatası adı altında karıştırılmıştır. Şu an Antakya'da yaşadığımdan biliyorum. ÖSO ülkemizi bir savaş kampı gibi kullanıyor. Suriye'den gelen bir kısım muhalif kesim yasadışı işler yapıyor. Kentimizin en güzide sokakları suriyeli hayat kadınlarıyla doldu. Gece arkadaşlarımız rahatça dolaşabilirken şimdi evden bir adım atmaya korkak olduk. Ülkemizin vatandaşı asgari ücretle geçinmeye çalışılırken. Mülteci kampında ki suriyeliler T.C vatandaşı yapılarak aile de ki fert başına 500 dolar maaş veriyor -kamp içinden dağıtılan erzakı saymıyorum- . Ve siz şimdi gelip o diktatör bu değil. Ona şöyle diyen buna böyle desin mantığı ile birbirinize düşüyorsunuz. Ülkenin durumu vahim arkadaşlar hem de ço vahim. Antakya da işler kopma noktasına geldi. Önce Reyhanlı'da 100 den fazla Gezi Parkı Olaylarında ise 3 can gitti bu şehirden. Uyanın artık. Uyanın.
ne kadar samimisin yalandaroğlu.
aynı şeyler esad'ı desteklemeyip, erdoğan'a diktatör demeyenler için de geçerlidir.
ikisi de diktatördür, ikisini de destekleyenleri kızışmış erkek eşekler kovalasın. özgür suriye ordusunu da destekleyenleri es geçmesin. ikisi diktatör bunlarda eli kanlı katiller.
bana nedense allahuekber deyip, boğaz kesen müminleri hatırlattı.
esadı kim desteklemiş, biz kendi ülkemizdeki sorunları çözemezken, kendimizi doğru düzgün temsil edecek milletvekillerini seçemezken, başka ülkelerin içişlerine karışıp birilerini desteklemek, birilerine köstek olmak( eskiden çok yakın dosttular ayrıca) başkalarının işidir, siz onlarıda iyi bilirsiniz.