bugün

-manga birinciliğe yükseliyor. ellerinden öpüyorum manga. her yerinden öpüyorum her yerinden!
-saçmalıyorsun almanya, saçmalıyorsun. *
(bkz: ercan taner in eurovision u sunması)
(bkz: yapmayın çocuklar)
"her yerinden öpüyorum manga" demesi muhtemeldir.
-ispanyollar sahnede. ispanyol şarkıcının babası bir keranacı, annesi ev hanımı. şimdi mikrofonla artislik hareketler yapıyor. arkadaşına fırlatıyor. bu da şovun bir parçası sanırım. çok sert fırlattı. sekerse tehlike, sekmedi...
(bkz: sekerse tehlike)
birinci olan kişinin yada ortamdaki herhangi birinin heryerinden öpülme tehlikesi vardır, dikkatli olmak lazım!
(bkz: çolukla çocukla metal yapıyolar olacak iş değil)
(bkz: ne yaptın hadise hadise ne yaptın)
(bkz: aferin manga aslanım manga)
(bkz: oralardan iyi oy verirler)
manganın ebesinin kızlık soyadını öğrenebilmemize ihtimal sağlayacak olaydır.

(bkz: arkadaşlarım bana mesaj atıyor ertem şener insan mı diye)
(bkz: babasın manga babasın)
bu şarkıya kalp pili bile dayanmaz.
-sahnede alman şarkıcı hans göteller var. kendisi brezilyalı bir anneden, urfalı bir babadan doğma...
+lan bir sus dinleyelim şu şarkıyı!
-en sevdiği film hababam sınıfı. en sevdiği artist kemal sunal. bu arada arkadaki gitaristin adı das un şıpaylen. herkes provalara arabasıyla giderken o 88 model dozerle gidiyor. alman solist hans göteller tam bir kim kardashian aşığı. onun d.tü dünya da bir numara diyor...
+yeter bee şarkıyı duymak istiyorum!
-bu arada almanlar şarkıyı bitirdi. şimdi sahne fransızların. fransız şarkıcı le cola adlı şarkısını yazarken, bimdeki bir koladan etkilenmiş. le cola isimli şarkı yazmasına rağmen koladan nefret ediyor. genellikle kırmızı şarap ve bitki çayı içmeyi seviyor. arada kakaolu süt takılıyor. sabahları nesquik mısır gevreği yiyor...
-ve sayın seyirciler şimdi sahneye ukraynadan gelen kişinev çıkacak , şarkısının ismi çikişikikişikenev rimi rimi ley. kişinev'in 17 babası, 8 tane annesi , 150 tane kardeşi ve bir çiftligi var kişinevin ayrıca çiftliginde 80 at , 2 timsah, 22 aslan, 10 piton, 15 su aygırı , 60 zürafa, 10 fil ve 20 fare var.(fare nerden çıktı lan). kişinev hergün farelerini beslemek için ta kiev'den kalkıp köyüne yani jorboev'e bisikletle gidiyor.
-sırada ingiltereden katılan 1.70 boyundaki esmer şarkıcı jack petersen var. jack petersen 1980 senesinin aralık ayında luton town'a baglı mercidabık town köyünde dogdu. en sevdigi yiyecek makarna , en sevdigi oyun fıfa 09 . balık tutmaktan çok hoşlanıyor. her yaptıgı solo albüm 10 milyar satıyor(her insan albümü çifter çifter alınca böyle oluyor).
jack petersen için ilkokul hocası " bu çocuk mal galiba , hiç birşeye kafası çalışmıyor. bu yaz tatilinde(*ne yaptın diyorum,, 9 ile 8'i toplayıp üstüne 6 ekliyor ve mhp'nin 25. kuruluş yıldönümünü buluyor . zannedersem bu çocuk gerizekalı " demiş , bunu duyan bizim petersen gururuna yediremeyip önce başbakan olmuş sonra s.terim böyle işi deyip şarkıcılıga sarılmıştır. ve şimdi karşınızda bulunmaktadır.
hadise' nin öpülmedik yerinin kalmayacağının göstergesidir.

(bkz: her yerinden öpüyorum hadise)
manga, yapma manga, yapma. *
(bkz: yapma ferman yapma)
(bkz: sahnenin azizliğine uğruyor)
şimdi ekranlarınıza isviçreden katılan jovanoviç gelecek. jovanoviç 20 yaşında cern üniversitesinde uluslararası hukuk okumakta, kitap okumaktan son derece keyif alan jovanoviçin hikayesi bir hayli dramatik. jovanoviç 18 yaşında deli gibi bir isviçreli güzele tutuluyor, aşk meşk derken jovanoviç annesine kızı isteyelim diye emir veriyor . aile toplanıp hep beraber kızı istemeye gidiyor . kızın babası ise jovanoviçin ne işle meşgul oldugunu soruyor ve aldıgı yanıtla tüyleri diken diken oluyor . bilindigi gibi isviçrede bilim adamı olmayana kız vermiyorlar bizim jovanoviç'te boş gezenin boş kalfası oldugu için kız yerine 3'ün 1'ini alıyor ve sinirden küplere biniyor akabinde jovanoviç bu duruma daha fazla dayanamayıp bol bol okuyup önce bilim adamı oluyor yetmiyor " alp dagının eteginde"(uçan güvercin olsam) diye bir tek şarkılık bir single albüm çıkarıyor. albümü milyonlar satıyor ve günün birinde sevdigi kızın babası çıkıp gelip" evladım al kızımı tepe tepe kullan " diyor tabi bizim jovanoviç bu teklife " ha sikt.r be ordan " diyerekten okkalı bir cevap veriyor. ve iş eurovision'a kadar taşınıyor .
kendine has atasözlerini kullanacağı bir sunuştur. ''almanların temsilcisi çıkıyor şimdi.. o da ne öyle çölde bir vaha gibi''
iskandinavlar ve baltık ülkeleri yine birbirlerine veriyor. olsun çocuklar olsun ben sizi yine de öpüyorum her yerinizden en hassas yerinizden...

tarzı bir anlatıma sahne olacak sunumdur.
hadise bu adam değil,hadise!!
almanya dan ara sıcaklar başladı 12 puan verdiler.
çölde bir vaha gibi adeta bu çoçuklar.