bugün

bu adamın transferinde konu paradan çıkmıştır. konu adanaspor başkanının çingeneliği olmuştur artık. 4 milyon neyine yetmiyor adanasporun ederi var mı okadar diye sorarlar adama? ersan basbas bağırıyor beşiktaşlıyım diye!! hadi git kime satıyorsan sat!
aç gözlülüktür.
ona 5 milyon buna 8 milyon şuna 6 milyon vs vs verirsen adamlarda ister değeriden fazla ister kardeşim.
hiç tanımasam ismini falan da bilmeyip izlesem, kesin bir sağlam italyan bir defans oyuncusu derdim.
seneye beşiktaş forması giyecektir. adanaspor başkanı oyuncuyu satmadığı takdirde gelecek sezon takımında kalıp 2012-2013 sezonunda bedelsiz beşiktaş a transfer olacaktır.
adanaspor başkanına küfrettiren adam.
ulan ersan, inşallah kalıbının adamısındır da o başkanı beşiktaş'a mecbur halde bırakırsın. 4 milyon avro lan allahsız. 2. ligde takımın var. daha ne istiyorsun? sene başında 1 milyona razıydın. şimdi milleti birbirine düşürüp para arttırma peşindesin.
hadi be ersan. ağzına sıçtır şu adamın.
çok ağır bir sakatlıktan çıkmış oyuncudur. yüzde yüz haızırm mesajını verir ama hiç bir şey eskisi olmaz tabirine uyar.
transferi konusunda adanaspor başkanına niye çemkiriliyor hiç anlamıyorum. lan adam kırk yılda bir para kazanacağı bir transfer yakalamış, bedava mı verecek ersan'ı? hadi siz de necip uysal'ı 4 milyona verin galatasaray'a o zaman?

galatasaray'da görmek istediğimiz futbol zekası yüksek defans oyuncusudur kendisi.
galatasaray bonservisi konusunda adanaspor ile anlaşmıştır.
ersan bari sen adam çık da sözünün eri ol ya.
çek resti de şu bayram denen .... g.t gibi kalsın ortada.
galatasaray'ın nurtopu gibi bir aziz yıldırım'a sahip olduğunu gösteren transfere konu olmuş oyuncu. ersan'dan fedakarlık falan beklemek akılcı olmayacaktır adamın yapabilecek bir şeyi yok 2 sene top mu oynamasın? resmen mal gibi sattı kendisini 3 kuruşluk takımın 3 kuruş bile etmeyen başkanı. yolu açık olsun, her zaman beşiktaşlı kalacaktır.
adanadan adam çıkmayacağını bize kanıtlamış, gönlümüzün futbolcusu.
sıradan futbolculara kafa takılmayacağını bize gösteren futbolcu.

(bkz: mehmet batdal)
bir sezon iyi oynadı ya, illa bir bokluk yaratacaklar.
" 'Beşiktaşlıyım' diyen bir futbolcunun alınmaya çalışılması, o kulübün ezikliğini gösterir"
(bkz: yıldırım demirören) .
(bkz: alo ersan ben hasan)
açıkçası galatasaray a gelmesini istemediğim futbolcu.
evet iyi oyuncu, ihtiyacımız olan bir adam.
ama beşiktaş lı, oraya gitmesi gerekirdi.
beşiktaş bonservisini mi veremedi bilemem,
ama kendisi gitmediyse; ayıp etmiş.
galatasaray adanaspor ile anlaştı ama ersan ile ilgili bir haber yok hala.
ersan ya bu konularda yeni bir çığır açacak, ya da mevcut düzenin devamını sağlayacak.
bakalım ne olacak.
ya adamın kalbi beşiktaş için çarpıyorsa beşiktaşta oynar rahat olun.beşiktaşlı arkadaşlarda ''yea beşiktaşlı o işte bizde oynamalı'' ayaklarını bıraksın.adam gökhan zan gibi sikko biri olsaydı görürdüm ben sizleri.tabata 8milyon euro veren yönetiminiz biraz keseyi açsın alsın.zaten beşiktaş almak için çok arzulu ise alır.
hakkındaki söylentiler doğruysa biz beşiktaş taraftarları; aykut kocaman'a helal olsun diyor, galatasaray'ın ve adana spor'un yöneticilerini esefle kınıyoruz. yazık...
para futbol oynamaz, dolayısıyla beşiktaş kaybetmez çünkü atınçı ile, rıdvanı ile beşiktaş alt yapısı yüreği ve karakteri sağlam futbolcularla geleceğe hazır. böyle olası bir transferle kariyer potansiyelinin çok altında kalacak olan çok iyi bir futbolcu kaybeder.
fatih terim şunu unutmamalı ki uefa kupasını aynı futbolcularla farklı bir forma altında kaldıramazdı. küçük hesaplar gözetilerek bir futbolcunun duyguları ve kariyeriyle oynanmamalı.
gökmen özdemir'e göre bu akşam galatasaraylı olabilecek futbolcu.

http://twitter.com/#!/gkmnozdmir
haber1903e göre galatasarayla anlaşmış oyuncudur. doğruysa hayırlısı olsun takıma faydası çok olur.
galatasaraylı olarak alınması durumunda sevinir miyim üzülür müyüm bilmiyorum. adam beşiktaşlı hacı çok zor bir durum.

ha mondragon olayını unutmadık tabii. beşiktaş asbaşkanı;

"galatasaray elbette mondragonu isteyebilir. fiyatı 10 milyon dolar"
kim ibne kim adi bilmem ama şunu biliyorum bu adamı seviyorum kardeşim. bu saatten sonra bizde kalması zor görünüyor herhalde gs ye gidecek, inşallah başarılıda olur. sevdiğinin başarısız olmasını isteyen şerefsizdir. ersan beşiktaşta kalmalı diyen gs li arkadaşlarada teşekkür ediyorum kendi adıma, ersanımızıda onlara emanet ediyorum.

ama bişey olsa son anda ersan bizde kalsa, rüyalar gerçek olsa, kendi söylediği gibi canını vereceğiyle beşiktaşıyla başka kupalarda kaldırsa. gerçekten üzgünüm be.
uefayı kazanan kadroda bjkli olup oynayan arif erdem konrtejyanını doldurmak adına yapılacak transferdir denebilir. iyi bir transfer olucağı da kesin. bjkde en kıskandığım oyuncuydu kendi adıma. evet q7de çok iyi ama elimizde arda varken kıskankmak saçma olur. onun dışında ersanın bize gelmesi de pek şerefsizlik olmaz. emre, tümer gibi adamların şerefsiz sayılması bayrak adam olmalarından ötürü kaynaklanmaktadır. misal arda fenere gitse bir şekilde bu cidden adamı yaralar ya da zamanında nihat iyi iken bjkden galatasaraya gelse üzücü olurdu. peki nihat şimdi bize gelse pek takan olur mu? sanmıyorum kimse umursamaz, zaten bitmişti denir. demek ki neymiş aslında olay bjkli olmak gsli fbli olmak değilmiş. iyi bir oyuncunun kendi takımında kalması varken rakip takıma gitmesi. yani mesele manevi değilmiş, menfaatçi yaklaşımmış.

tanım:kendisi hakkında entry girilirken türkiye ve futbol hakkında ani bir çıkarım yaptırabilen futbolcu.
hakkında forzabeşiktaş da yazılan bir yazı aynen şu şekildedir.

Bana kızın, fakat aylardır kendisi ve kardeşi bas bas bağırırken, biz Beşiktaşlıyız diye, bugün Ersan Bey ve Maailesi sessizliğe gömülmüş vaziyette.
Madem o kadar Beşiktaşlısınız, madem o kadar seviyorsunuz, ne çabuk unuttunuz? Ersanı Ersan yapan ne Adanaspor ne Fatih Terim ne de başka birşeydir.
Ersan'ı Ersan yapan, Beşiktaş markasıdır. Misal Ersan Adanaspor'dan Gençlerbirliğine gitse bu kadar parlarmıydı. Ersan 24 yaşında Atınç 18, ama Atınç şimdiden parladı, yeteneği olan her türlü parlar fakat Ersan gibi adamları da bir isim parlatır.
Biz taraftar olarak arabesk çok seven, ve olur olmaz kızıp, olur olmaz üzüleniz, bizim gönlümüzü almak istiyorsanız, az biraz demagoji yeterli.
Ersan 13 maç oynadı Beşiktaş'ta. Beşiktaş'ın bir iddiası vardı, çok zorlu maçlara da çıkmadı.
Ah o çizgiden çıkardığı top yüzünden, ve o topun Porto deplasmanında çıkması yüzünden bugün gidiyor.
Ersan'ı bulduysak, Kemal'i buluruz. Egemen'i oynatırız, ne biliyim 3 sene sonra belki de esamesi okunmazken Ersan'ın, herkes Atınç'ı, Sezer'i konuşacaktır.
Ersan hayatının manevi yönden en büyük tatminini, üstelik topa değmeden kazancaktı. Zamanında Sergenlerin,ilhanların,Pascalların ve geçmişteki en Baba Hakkıların anılması gibi efsanevi anılacaktı. Beşiktaş aşkıyla gitmedi ve kazandı.
Görülüyor ki Ersan Bey gidecek, belki Tvlere çıkıp Aslandım,kaplandım diyecek. Zaten bir günde ailecek gsli olacaklar. Bilinmez?
Ama şunu unutmaz Beşiktaş taraftarı, duvarlara boşuna yazılmadı Çarşı Affetmez sloganı.
Hayatımdaki en büyük hata Beşiktaştan ayrılmak diyen futbolcular kervanına adını yazdıracaksın Ersan, para çok ama bu taraftar gibisini bulamazsın Ersan.
Çocuk aklımla bir Küçük Ali vardı, beni Beşiktaş'dan gönderirseniz futbolu bırakırım demişti.
Gönderdiler Beşiktaş'dan Aliyi, köyüne gidip çiftçilik yaptı.
Sen Ali olamazsın Ersan, Arda olursun, Ayhan olursun, Bülent Korkmaz,Arif Erdem,Abdullah Avcı olursun ama Ali olamazsın Ersan.
Çünkü Ali olmak biraz da kaba et ister be Ersan.
Var git yolun açık olsun.
Beşiktaş ruhunu ödünç almıştın, çıkarken bırak git Ersan, sana bir kaç numara büyük geldi demek.
hani olur da ben beşiktaşta kalıcam gerisi umrumda değil derse bu adam şimdiden efsanedir.

galatasaray'ın aziz yıldırım'ı da hayırlı olsun demek düşer.