bugün

şu an itibariyle burada laf çok programında söylenmiş ve çok ayıp etmiş kişimsi. çocukmuyum len ben.
sadece akranlarını gördüğünden olsa gerek.
sözlükçü derseniz tabi çocuk der yazar deyin suna azizim.
hakan uzan'ın köpek eti yedirmiş olduğu bir şuursuzun bilip bilmeden saydırmasıdır.
kendisinin bebek olduğu gerçeğini değiştirmeyecek söylemdir.
erol kösenin hangi dediği, hangi yaptığı düzgün bir davranıştır ki.
(bkz: 2003 doğumlu sözlük yazarları listesi)

ayrıca:*
erol köse nin de tespit sıçtığının göstergesidir.
ayrıca kamera nerde lan çoluk çocuk olduğumuzu iddia ederken neye dayanıyor.
kaynak:götü
sanırsam.
Apaçi demesi kadar saçma olmayan olay. *
o dediyse ''doğru yoldayız beyler, devam'' diyebileceğimiz tespit.
kendi soyadıyla nasıl dalga geçiliceğinden haberi olmayan ünlü bozmasının yaptığı yorumdur.

- köse erol!
+ ne?
- o sözlük yazarları varya,
+ eee...
*
terbiyesizlik etmiştir..eregn demesi daha yerinde olur.
(bkz: bırakın şu çocuğu)
(bkz: bebelere balon)
doktor erol bey diye bir şarkı yapmış buna da utanmayıp klip çekmiş bir adamdan, mükemmel sözler mi bekliyodunuz.
(bkz: hıyar bi lira)
demek çoluk çocuk... gel sana çocuğu gösteriyim erol bey * diye cevap verilesi bir ön yargı olmuş..
dünyadaki tek erkek erol kösedir.
bu adamın ciddi sorunları var. dışladılar mı yoksa? twitter da millete sataşır, programa çıkar millete sataşır. ne biçim adammış arkadaş.
tıp fakültesini hangi torpille kazandığı merak edilen adamın saçmalaması.
kısa donla 3 arkadaş çocuk oyunları oynarken hatırlayan sözlük yazarları da evet o zaman çoluk çocuktu.
bize göre o büyümediiiiii,
ona göre biz büyümediiiiikkk..
(bkz: erol köse)
(bkz: yazık la kimin çocuğuysa)
erol köse'nin sözlükçüleri kendince aşağılama çabasıdır.
çok üzüldük be erol abi, bak o kadar üzgünüm ki bu akşam ılık sütümü içmeden yatıyorum. senin yüzünden! ühüü ühüüü

çocuk olmak güzeldir; hep eğlence sorumluluk yok. keşke dönebilsek be o zamanlara..

o değil de ballı süt ne güzel giderdi şimdi. *
meyve veren ağaç taşlanır muhabbetini bana hatırlatmasına vesile olmuş erol köse'nin sözlüklere taş atma çabasıdır. *
müzik endüstrisi darmadağın olduğundan olsa gerek, müzik dünyasının en gereksiz insanları sözlük vb platformlara saldırıp yada açılıp prim yapmaya çalışıyorlar.

(bkz: dizilerde çirkef rolündeki kadınlar)