bugün

(bkz: illuminati)
koca planette başka adam kalmadıysa vay halimize.
lanetlenmişlerdir. gelmişken zevatı ve peruğunu da alıp gitselermiş en azından türkiye'ye faydaları olurmuş. bizlere yaşattıkları bu hezimetten ötürü meşum ajanları esefle kınıyor-tükür lanet ediyoruz. hayır geldin niye spermle yetiniyosun!? komple götür. çiçek-böcek ek, bir şey yap yani.*
Sanatçı dellenmesidir.Yaşlandıkça gençliklerindeki ilgiyi bulamamak yüzünden,dikkat çekmek için bu tür yollara başvuruyorlar.Bunların din değiştiren,çeşitli abuk tarikatlara mensup olanlarındanda mevcuttur.
peşlerine ajan takılması gereken ajanlardır.
Tv'de denk geldiğim en saçma konulardan biri.
(bkz: erol büyükburç un peçetesi olmak)
erol büyükburç'un adamları olması muhtemel.
türk halkı erol büyükburç'u saksı olarak görmeye başlayınca, onun da döllerinin özünü ispatlama gereği duyduğu çok açık. işin kötü yanı faturayı bir nesil sonra türk halkı olarak yine bizler ödeyeceğiz.
çalan arkadaşları takdir ediyorum. çünkü sperm bankasından değil, bizatihi erol abi’nin kendisinden çalmışlar. acaba hangi yöntemi kullandılar? hangi yöntem olursa olsun çalana büyük eziyet.

yazının tamamı için...
http://www.ismailnuri.com/yazilar/15112010.php
büyükburç'un beynine yerleştirilen çipin zamanla yer değiştirmesi sonucu, kafasının normal çalışma düzenini terk ettiğini görüyoruz. bu durumda, çip gerçek olabilir mi? en önemli soru, eğer gerçekse, bu çipi nereden soktular? sorun bu soruları, on numara cevap gelecektir ustadan.
(bkz: sakso değilim ben)
kendisini klonlayıp dünyayı gelecekte de ondan mahrum bırakmayacaklardır.

ayrıca erol büyükburç; amma olaylı adamsın lan. bir otur yahu yaslan arkana.
(bkz: erol büyükburç tan sperm alan uzaylılar)
böyle birşeyde var
(bkz: ajan smith ve klonları)*
ne desek ki bu duruma? bir dönem gerçekten türkiye önemli sanatçılarından biri olan kişi böyle bir açıklama yapıyor," beynime çip yerleştirdiler, müzikte kimsenin anlayamayacağı noktaya geldim." diyor. "spermimi uzaylılar çalmış olabilir." diyor. tuhaf gerçekten, dalga geçilemeyecek kadar tuhaf.
erol büyükburç' un son kullanma tarihinin yaklaştığına dair bi ürperti geldi şuan.

acaba spermleri titreyerek mi verdi? o da ayrı bi ihtisas alanı!
şöyle gelişmiştir efenim olaylar:

e.b.- naber ajan?
a- iyidir müdür noolsun. sen nasılsın?
e.b.- ya iyi de benim geçen seneki kışlıklarda lacivert kumaş pantolon vardı, sana mı vermişim onu?
a- hee hacı çok sağol ya, sabahları soğuk oluyo bizim orası, tutuyo bayaa.
e.b.- ne diycem ajan, geçen sene altınova'da, sarhoştum da çok. kafa olmuş bi dünya.. (geçiştirmek için şarkıya başlar) bu ne dünya kardeşim?!?! seven seveneee!!? onun ben arka kısmına şey..
a- noolmuş abi? bi beyazlık vardı.
e.b.- neyse duyarsın yakında...
aşırı bir özgüven sonucu çıkan talihsiz açıklamadır. keşke bu kadar kesin konuşmasaydı.
kendisinin spermlerinden doğan ilk örnek (bkz: ajdar anık).
aşırı şişmiş bir ego'nun, kurduğu zavallı hayaller. kişi kendisini bu yolla yüceltip mutlu ediyor. neyse, uyuşturucu
ile mutlu olacağına, bu yolla mutlu olması, daha zararsız yöntem.
erol büyükburç'u elvis presley sanan ajanlardır. acı gerçek o spermler döllektikten sonra ortaya çıkacaktır.
çok zeki olduğu için spermlerini almışlar. zekası şarkılarından belli. bir şarkısı vardı. sözleri şöyleydi:

berduşum ben berduşum
dalgamı uydurmuşum
ben yaralı bir kuşum.
muhtemelen, gözden düşmeyi, arka planda kalmayı kabul edemeyen eski ve ünlü bir sanatçının kendini gündemde tutabilme çabasıdır.

belli bir döneme damgasını vurmuş, etkili ses tonuyla büyük bir hayran kitlesi oluşturmuş değerli bir sanatçının, böylesine acınası bir duruma düşmesi hoş değil elbet. ancak, o'nun yerine bir de kendinizi koymayı deneyin; onca ilgi, gösterilen itibar, kazanılan ve harcamakla bitmeyecek gibi görülen paralardan sonra bir köşede inzivaya çekilip de yaşamak, bir insan için ne derece kolaydır.
Erol Büyükburç, "Size yapılanlar uzaylıların işi olabilir mi, uzaylıların dünyadaki akıllı insanları kaçırıp incelediği söyleniyor, size de bu yapılmış olabilir mi?" sorusu üzerine, "Olabilir" dedikten sonra şöyle devam etti:
"Bir kadınla birlikte olduktan sonra uyandığında vücudunun altın renginde olduğunu gördüm ve bunun ne olduğunu anlayamadım. Ciltte bir parlaklık, değişiklik olmuştu ne olduğunu anlayamadım, daha sonra bir şey oldu sanki beynime çip koydular. Müzikte kimsenin anlayamayacağı bir noktaya geldim." dedi…

(bkz: no comment)
yüksek ego çarpar. elektrik gibidir.
(bkz: demans)