Sarı Gelin türküsü.
babam. bana hep ermeni oğlu ermeni derdi :d. bu yüzden ermeni kelimesi aklım da bi hakaret olarak kaldı.
hainlik, düzenbazlık, soykırım*, evlerinden sürülen 1 milyondan fazla azeri, asala, pkk, monte melkonyan, artin agopyan... böyle gider bu.

artin penik var bir de ama hemen hemen yok gibi bunun gibi şeyler.
soad-holy mountain derim. dinleyince zaten anlarsınız ne demek istediğimi.
hocalı soykırımı ve türk düşmanlığı aklıma gelir. devlet olarak bütün komşularıyla sorunları var.

ermeniler derseniz aralarında güzel insanlar da vardır. kendi milletinin türk düşmanlığına rağmen türkleri sevenleri hala mevcutturç

(bkz: levon panos dabağyan)
Babaannemdir ermenistan dogumludur. Lakin o zaman turk topragiymis.
ermenistan deyince akla gelenler başlığı açıp durduk yere içindeki nazileri dışarı çıkaran insanlar gelir aklıma. birde ermeni ninnileri gelir.
hoş insanların ülkesi.
asala.
hrant dink.
hocalı katliamı.
ve son olarak yıllarca soykırım zırvasını reddeden türkiye'nin ermanistan'dan özür dileyen başbakanı.
Kadın nüfusunun fazlalığı. Enteresan bir durum cidden bir Ara bir programda götmüştüm yanlış hatırlamıyorsam 1 erkeğe 3 kadın düşüyordu.
seni gidi rum'un kızı, ermeni'nin gelini.

doğu karadenizde karşıdaki hatun kişiyi şakayla karışık aşağılamak için kullanılır.
kim kardaşyanın götünde hak iddia etmek.
herkesin bir ara kullandığı vk'yı rus kızlarıyla konuşmak için kullanırken yanlışla ermeni bir kızı eklemişim. kıza "hi, how are you?" yazdım. Kızdan gelen cevap direk "fuck you" olmuştu. Sonra neden böyle bir tepki verdiğini anlamak için sordum. "wtf" kızın cevabı "im from Armenian and fuck you" oldu. sonra kıza uzunca bir yazı yazdım. osmanlı zamanında türkler ve ermeniler dostu, hatta ermeni sadrazamlar bile vardı dedim. ama ermeniler osmanlıları arkadan vurdu dedim. kızın verdiği cevap siz bizim atalarımızı öldürdünüz yine küfür küfür küfür; sonuç olarak anladığım ermenistan'a bir türk'ün gitmesi demek yiyeceği dayaklara ve ölüm tehlikesine davetiye çıkarmak demektir. ayrıca hala devam etmekte olman dağlık karabağ işgaline hukuki zemin uyduramayan ermenistan işgalci bir devlettir. Dünyada işgalci konumda bulunan 4 devletten birisidir. ABD,Rusya, Türkiye ve ermenistan;
-fakir ama gururlu bir ülke..
-öyle inandırmışlar ki kendilerini soykırım yalanına... millet olarak tek varoluş amaçları türklerden intikam almak.
-rusyanın içten abd'nin dıştan muazzam desteği.
-açlık ve sefalet.
ne mutlu insanım diyene!
(bkz: mezalim)
system of a down ve kim kardashian olabilir. ülke gündeminden ise soykırım ve hrant dink .

bayraklarındaki soğuk tonlar, rusya 'nın sıcak denizlere inme hedeflerinde ermenistan 'ın rolü.
ermenistan'a gitmiş biri olarak.

1) ermeni kızları
2)ermeni şarapları
3) dağlar
4) soğuk
kim kardeşyan.
Hocalı, katlettikleri türkler, vahşet, kim kardaşyan..
Afedersin ermeniler.
sürekli kürtvari bir tavırla mağduru oynamaları ve dünya bize bokmir* diye dilenmeleri. kürtler kadar başarılı değiller bu konuda ama.
(bkz: soad)
(bkz: serj tankian)
Dünyadaki varlığından sadece bizim haberdar olduğumuz ülkemsi barınak.