bugün

Kesinlikle kalçalar olandır.

Birde bu bacakların vajinaya yakın olan yerleri. Hiç bir erkek bunlara dayanamaz.
bacaktır. inanılmaz.
(bkz: göt)

yüz ve kalçalar beni benden alıyor.
Kadınıyla ünlü ege bölgesi.
gözler, sevgilinin en çok şiir yazılan en çok ilham veren yeridir. ilk defa gözlerine vurlmuş, ilk defa orada kaybolup gitmiştir ve ilk defa kalbini onların içinde atıyor hissetmiştir. şaka şaka memeler.
(bkz: Ayak bilekleri)
(bkz: Bel gamzesi)
(bkz: ince bel)
(bkz: Uzun ve bakımlı saç)

Bonus;

(bkz: Bronz ten)
Yüzi güzel değilse hiç bir mıntıkanın önemi yok.
ayak bilekleridir.
tahrik olmak değil ancak bu. neden bilmiyorum dikkatimi çekiyor 2 yıldır.
zaman ve zemine göre değişir.
ağzı tabii ki...
ağzı tatlı olan kadınları severim...

kiminin ağzı çok nötr; kiminin ki de mide bulandırıcı...
ama bazıları var ki, öpmeye koklamaya doyamam...

hele bir de hafiften bulaşıyorsa güzel kokusu ruhuma;

turgut uyar ın dizesinde belirttiği gibi:

--spoiler--
Herkes uyusun bir seni uyutmam bir de ben uyumam
--spoiler--

bir söyler bir öperim...
iki öper, bir söylerim...
alnı ve meraklı halidir.
bir erkeğin en çok tahrik olduğu kadın bölgesi boynudur. Özellikle de boyun ile vücudun birleştiği ve kavis olduğu yer ile ense ve saçlara doğru giden kısımdan bahsediyorum. Doğrudan bilinçaltına mesajlar gönderir. Kadınların saçlarını at kuyruğu yapması, topuz ya da küt şekilde kestirmelerinin nedeni budur. Dikkat ederseniz bu tip saçları olan kadınlar çocuksu daha doğrusu masum bir seksilik içerisindedirler. Bunu kendileri dahi bilirler. Saçlarını küt kestirmeye cesaretli olmayan kadınların daha çok at kuyruğu ya ad topuz yaptıklarını görürsünüz. Öte yandan 18 yüzyıl Avrupa kadın modasına gittiğimizde devamlı enseyi boynu açıkta bırakan elbiseler ve saçlarını topladıklarını görürsünüz. Bütün bunların sebebi kadının en çok tahrik verici bölgesini açığa çıkarma davranışıdır.
kadınlar beni tahrik etmiyor ki bu neyin kafası.
Muhakkak ki bacaklar çok önemli. Bi de ense, böyle ince uzun olanından.
biri de çıkıp aslanlar gibi (bkz: amı) dememiş ya lan...

samimiyetsiz ibneler...

gözüymüş..

yoğamına...
benim icinse sirt ve gobektir... ince, temiz ve zarif bel ve kassiz seksi hafif yagli bir gobek bende uyuyan devi uyandirir.
ayak baş parmağından saç derisine kadar her yerden tahrik olabilir türk erkeği. bu kadar yokluk içinde yaşayan bu canlı türü her şeyinizden her zerrenizden tahrik olup fantaziler kurma yeteneğine sahiptir. daha geçen gün swarm üzerinden ayak bilekleriniz ne kadar hoş diyerek asılmaya çalışan bu türk erkeği denen canlı türüne annesiyle alakalı birkaç sevimsiz cümle kurmak zorunda kaldım. belasınız be!