bugün

ağlama sebebi kötüyse ona sımsıkı sarılmak gerekir ki yanında olduğunu hissetsin.
(bkz: Ağzına iki tane çakın sussun)
Ağlamayı bıraktığı an korkmanız gerekir.
eline bir tabanca verip hemen oradan uzaklaşılmalı.

(bkz: man down)
birinci sogan kesim aşamasını geçip ikinci aşamaya geçmiştir...
Eğer başkalarının yanında sert görünüp onların yanından ayrılınca gözlerinden yaşlar süzülüyorsa hayatımı adayacağım erkektir. Böyle erkeğe bin canım olsa bini de feda.
serçe parmağını biyere çarpmıştır.öyle duygusal şeyler beklemeyin.
Gerçekten ağlaması gerekiyordur. Erkekler kolay kolay ağlamaz.
babası ona Şimşek mekkuin arabası almamış olabilir.
Karşısındakini de ağlatmasi olasıdır.
aşık olduğu kadına zarar gelmiştir ya da bebeğini, çocuğunu kaybetmiştir. ikisini ayni anda kaybeden birinin bir gecede saçlarının ağardığına şahit oldum.
ve bunda samimiyse, çok hüzünlü olabilecek durum.
Maaşını bastığı kupon tek maçtan yatmıştır.
Manik depresiftir.
Yanına yaklaşılıp hangi aptal kız seni ağlattı diye sorup sonradan duygularıyla oynamak farzdır.
soğan doğramıştır.
Gerçekten aşk acısı çekiyordur. baya sevgilim beni terk ettiğinde ağlamıştım lan illa piç mi olalım, olamıyoruz işte.
O da insan olduğu için gayet doğal bir durum.
Sakin olun ve sessizce oradan uzaklaşın.
ona inanın çünkü erkekler asla yalan yere ağlamazlar.
muhatabına zarar vermemek için duvarları yumruklayarak ağlıyor olabilir. dokunmayın, yanabilirsiniz.
Bi erkegin aglamasi zordur. Burdan yola ccikarakta diyebilir ki zoru basarmaktadir. Nasil bi dereceye geldiyse aglama dedigimiz o zor olguya ulasabilmistir. Caninin yanisini anlatamam bile. Zordur ama gerçektir.
Canı çok çok yanmıştır.
Somut olaylara ağlamaz da, gider anasının ölme ihtimaline ağlar. O ölürse olacakları düşünür de ağlar. Erkek deyip geçmeyin hanımlar, üç para etmez şeylere ağlayıp göz yaşının itibarına leke sürüp bir de bu ağlaklığınızı bize kaktırmayın. Bizi hiçbiriniz üzemezsiniz de, gider anamızın bir memnuniyetsiz yüzü üzer. Celallenmeyiz kimse için, anamız için celallendiğimiz kadar. Yüreğimizin en saklı yerinde anamız için durur gözyaşlarımız. Kadın dediğin anadan sonra nedir ki ?..
genelde bir kadın için olmayandır. hayır iki kadın için de değil. genelde başka şeyler için olur.