bugün

insanlıktan nasibinin almamış bir adamla evlenirse dediğini yapacak kızdır. zira eğer adam gibi adamsa buna mani olacak ve o elleri öpecektir.
fakülteyi boşuna bitirmiş olan kızlardır.
ayak meslek yüksek okulu mezunudur.
erkeğini mutlu etmesini bilen, ve bunun için her şeyi yapabilen ama yeri geldiğinde kendi ayağını da yıkatan kızdır..
ilişkilerde böyle olmalıdır..
"ben ayak yıkamam","ben onu bunu yapmam" gibi çocukça gururlarda bulunmayalım,aşkı yaşalım..
manken olursa suyunu da içecek kıvama gelir.
(bkz: tuğba özay).
eli ayağı tutmayan erkektir. ayağını yıkama becerisinden yoksundur. sakattır.
ne karşılığında bu sözleri söylediği tartışılacak hatundur.
fakültede erkeğin ayağını yıkama teknikleri dersini almış, yaşarken vakit kaybetmeden pratiğe dökmek isteyen ve stajını kendi erkeğinin ayakları üzerinde yapan kızdır. bu başlığa bu entry hoş görün artık, fakülteyle ayak yıkama arasında ancak böyle bir bağlantı kurabildim. arz ederim.
bu şartlar altın da fakülte mezunu erkekte kızın ayağını yıkamak zorun da kalıyor. yok yıkamak istemiyorsa, köy ağasına laf söylenmez.
adı fakülte mezunu olan kızdır. zira beyni hala ilköğretimden mezun olamamıştır.
diplomasını hocalarının ayağını yıkayarak almış kızdır.

(bkz: alışmış kudurmuştan beterdir)*
yıkasın tabii. bir de cicim ayları bitince görmek istediğim kız modelidir. erkeğe ayağınıda yıkayarak erkek olduğunu hissettir ki seni kendi malı sansın sonra başlasın senin adına karar vermeye.
-orası olmaz gidemezsin.
-o olmaz giyemezsin.
-onunla arkadaşlığını kes.
-çalışma otur evde.
bir müddet sonra aptallaş hiç bir şeyi kendi başına yapamaz hale gel sonra geçmişi düşün nasıl bu hale geldim diye hayıflan bir leğenin ve bir tas suyun seni bu hale getirdiğini bileme.
kullanılmak ve denetim altına girmek isteyen utangaç gelin adayıdır.
bir süre sonra cadaloza dönüşür.
kızın ayak fetişisti olma ihtimalini de unutmamak lazım.
(bkz: hayallerin ne güzeldi zühtü)
erkeği güneydoğu´da beline kurşun yediği için eğilemiyordur, ondandır.

öyle adamın ayağını fakülte mezunu kızı geç , devletin emniyet müdürü bile yıkar.
kız kesin bundan önceki yaşamında tellak filandır ve reenkarne olup bu şekilde idame ettiriyordur yaşamını.
(bkz: yok öyle birşey ama olabilirde)
'okumak cehaleti alır eşeklik baki kalır' cümlesine özne olabilecek kızdır.
eşine az rastlanır kız tipi,özellikle bu devirde.Gerçi fakülteyle alakası yok kişisel görüştür herşeyden önce.
harbi delikanlı kızdır.
gerektiğinde sırtında da taşır.
anahtar kelime "gerektiğinde".
gerizekalıdır.
not:erkeğim.
salaktır. okuması boşadır zira kafası sadece kölelik sistemine çalışır o da köle olarak.
onda bir iş vardır. başka söylenesi bir hal de yoktur.