bugün

eşin veya sevgilinin başka bir erkekle yaramazlıklar yapması
(bkz: cuckold)
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
kot şort.
görsel
otobüste yer vermek zorundaymışız gibi emir eden teyzeler ve dayılarda tahrik eder. kafa göz dalasım geliyor.
Nerdeyse artık hiç bir şey tahrik edici gelmiyor. Oto telkin yoluyla neredeyse aseksüel oldum diyebilirim eğer istesem tamamen de aseksüel olabilir ve ilahi bi varlığa dönüşebilirim ama hala insan olarak kalmayı tercih ettiğim için devamını getirmiyorum.
jartiyer. net olarak tahrik eder. hemde öyle böyle değil. bir kadını seksi gösteren en önemli şeylerden biri. daha sonra mini etek, topuklu ayakkabı vs de tahrik eder. kot şort pantolon da tahrik eder. kırmızı ruj, dudağa sürülmüş gloss, rimel vs. aslında güzel bir kadın başlı başına tahrik eder.

kadın haricinde fenerli ve beşiktaşlı arkadaşların haksız yere eveleyip gevelemesi de beni acayip tahrik eder.

özellikle ülkemizin bulunduğu ve hızlı bir şekilde dibe doğru sürüklendiğimiz şu günlerde akp sempazitanlığı yapanları görünce de tahrik oluyorum. ulan dibe gidiyoruz halen neyini savunuyorsunuz. ben hep demişimdir siyaset vefayı kaldırmaz. vefa gösterecek zamanımız yok. önceden iyi olması kötü olması beni alakadar etmez. şuana bakarım ben. şuan kötü mü evet kötü bitti gitti işte da. gençliğimiz gidiyor kaybedecek zamanımız yok.
yuruyebilen kadina bayiliyorum.
Dudağını ısırınca efendim bir de seksi bakışlarla of ki ne of...*
yol tümseklerinde ırgalanan kadın uzuvları olması gerek. belli bir durak sonra bıngıldamalar zihin bulanıklığıyla ağır çekimde can alıcı bir hal alır. allah tahrik olan erkeğin belasını versin.
Göbeği açık giyinen kızlar.
Cilve yapmak.
yolda yürürken eteklerinden haya ve edep akan kız görünce gelir bana bu halet i ruhiye.
Bu devirde zor olsa da bulunan güzel karakterl. Kızlarımızdır.
Edeb abidesi.
motorun yaptığı dalga köpürtmesi anlayamazsınız.
hani bazen nefes filan alıyorlar ya...
Etmeyen şeyler kıl tüy dışında her şey.
(bkz: her şey)
duruma göre herşey olabilir.
deri tayt + deri korse.
nefes almamız bile tahrik ediyiiiii.
zeka. bir erkeği tahrik eden önemli bir unsurdur. tahrik derken ne demek istendiğini de doğru anlamak gerekir.
tayt ancak ustune tunik giymek sarti ile...

tanga mi? tangada etkilenen erkegin hormonlarini sikeyim afedersiniz.
Tanga....
dudakların dişlenmesi.
eva mendes 10 sene öncesinden çıkıp gelse...
Hayret la, kimse "nefes almak" yazmamış. Memleket iyiye gidiyor sanırım.
Nefestir. Tene degen nefestir. Sanirim bu sadece erkegi degil disileri de tahrik eder. Bunun nedeni cok ilkel durtuler olabilir diye dusunuyorum. karsidakinin canliligini hissediyosun, uremek icin musait oldugunu anliyoruzdur belki. Olabilir yani. cogu hareketimizin aslinda cok ilkel, basit durtulerden ortaya ciktigini dusunuyorum. Yapili erkeklerin daha cok tercih edilmesi, kadinlarin makyaj yapmalari falan. Bence cok hayvani duygular yatiyor altinda. Nereden geldim lan buraya.