bugün

Düşünmeyin(kızlar).
konsoluna pes'ine zinhar dil çıkarmayın. erkek için konsolda oyun oynamak kutsaldır, kutsala dil uzatılmaz. hatta bende oynayacam deyin ve beraber oynayın amk nolcak. erkek için oyun oynayan sevgili daha iyi anlayabilmeniz için örneklendirmek gerekirse mangodan 3 elbise, 2 mini etek, 4 bluz ve elinde orkidelerle kapınızı gelip sürpriz yapan sevgili gibi bir şeydir. adam olun lan!
olmayan yollar. iyi yemek yaparsın, iyi sevişirsin, oyun oynarsın, zekisindir, kasmazsın, onu düşünürsün, mutlu olsun diye uğraşırsın, her şeyden anlarsın ve kendine bakabilirsin, güçlüsündür ama bunlar asla yetmez. hep daha fazlasını isterler hep başkasına giderler hep daha iyisi vardır diye düşünürler ve doğru her zaman daha iyisi vardır.
sevişmektir , 28 yaşındayım hiç mutlu olamıyorum neden çünkü hiç sevişmedim bakirim.*
çok sevin hem de çok erkek o sevgiyi geri çevirmez.
biraz rahat bırakın sizden iyisi yoktur allah rızası için biraz rahat bırakın.
Ona biraz handjob yapın.
para para para.
güvenmektir. evet bu kadar basit. sadece güvenmek.

bakmayın burada yazan ergen gerilerinin “meme”, “yemek”, “seks”, “blowjob” yazdığına. kendisine her daim güvenen bir sevgili, eş, yoldaş bizler için çok önemlidir. ünvanlara takılmayın ama bu güven öyle “benim herif başka kadınlara katiyen bakmaz” gibi değil, “o benim için her şeyi yapabilir. bana verdiği sözleri yerine getirebilir. istediğim bir şey olursa, gücünün yettiği ölçüde, en iyi şekilde yapabileceğine inanıyorum”dur.

kendisine güvenilmiş erkek ise, o yapacaklarının yarısını, hatta fazlasını o güven duygusu sayesinde yapmıştır zaten. kalan diğer kısmı için de mücadeleye hazırdır. yeter ki yanında olun. ve unutmayın; güvenilir olmanın yolu, güvenmekten geçer.
midesinden geçer.

--spoiler--
Oltan sağlammış kardeş a101 den mi aldın.
--spoiler--
sekse küsmemek ve saygıda kusur etmemek. gerisi kendiliğinden geliyor zaten.
Kendi haline bırakmak olabilir. Değişik bisey bunlar.
susun ve yaprak sarması yapın.
150-155, kısa saçlı ve gözlüklü minnak bir hatun nefes alıp vererek bile beni mutlu edebilir.

Canım benim...
erkeğini sevmesi.
Şımarmasına izin vermek veya şımartmak bence nasıl kızlar şımarıyor bizde şımarmak istiyoruz.
O kadar basittir ki bazen ellerinizi bile kullandan mutlu edebilirsiniz.
galiba istediklerini iki etmeden yapmaktır.
Erkek kısmı çocuk gibidir kolayca mutlu olur. Çok zorlamanız gerekmez.
Her Istediğinde ver.
Karnını doyur.
Tv’nin kumandasını ona ver.
öNünden çekil.
Sus.
Her istediğimi ikiletmeden yapsa acayip sıkılırım ben. Tartışamadığım kadını ne yapayım? Valla beni değerli hissettirsin de, ne şekilde yapmış o beni ilgilendirmiyor.
Yakın zamanda börek açmıştı. Valla değerli hissettim be.
erkekten erkeğe değişir bu.

benim fifa fut görevlerimi yapan bir hatun olmuştu, bir an düşündüm cidden evlilik mi teklif etsem acaba diye.

öyle para, seks, fantezi falan bir yere kadar, küçük şeylerle mutlu olmasını da bilmeli insan.

değer verdiğim insan çok tatlısın dese bile mutlu oluyorum ben. o kadar sikko bir coğrafyada yaşıyoruz ki, mutlu olabilmek için gerçekten biraz özveri vermek gerekiyor.
düşünülmek ya basitçe. Tek bu bile yeter.
Çok da meşakkatli olmayan yollardır. Güzel bir gülüş, hal ve hatır sorma, arada bir hatırlanma kâfidir.
kredi kartını az kullansın ben yeterinden fazla mutlu olurum. ömrüm gidiyor yahu..