bi anlık dalgınlığımla bunu hesap edemedim ama şu an tiksinti duyuyorum kendimden... Para üstünü veren kasiyer erkeğin parmak ucu avucuma değdi inanabiliyor musunuz? Bi anlık şok geçirip kaskatı kesildim...

Kendime gelince Can havliyle eve gidip ellerimi yıkadım. Sonra bulaşık teliyle çitilendim, çamaşır suyunda beklettim... Çok kötüyüm arkadaşlar kendimi sanki çamura bulanmış hissediyorum... Sanırım intihar etçem.
Allahım nasıl acılarla sınıyorsun?
(bkz: umarım çocuk hastalık kapmamıştır)

erkeğe dokununca ne oluyorsa insan anlam veremiyor. ya o sana dokundu diye rahatsız olduysa.
hiç çaresi yok intihar edilmelidir.

bunun başka yolu yoktur.
Sabah sabah yanlışlıkla essy başlığı görmek günümü bitirdi ya.
çok zor bir durum. hey allahım...
ooo bekaret de gitmiş oldu şimdi bak. sıfır arabanın kontağı çevrilmiş gibi oldu yazık ya.
intihar da bir seçenek.
eller derhal dezenfekte edilmelidir.

görsel
Boyle bir hata sonrasinda Ellerini sıcak demirle daglamalisin.
dokunduğun parmağının ucunu kes başka türlü geçmez bu leke.
(bkz: kırklanmak)
bir çaresizlik ifadesi.

ne hissettiğinizi anlıyorum. bir keresinde, bundan 13 yıl 11 ay 03 gün önce, bir kıza karşı taktik uygulamış ve kıroluğumu, barzoluğumu saklamıştım. 2. günün sonunda belli belirsiz el ele tutuştuk. 3. günün sonunda ne denli dev bir hırbo olduğumu anladı. dördüncü günün sonunda bir kutuyla karşıma çıktı.

elini kesip kutuya koymuştu. canı yanıyordu ama mutluydu, huzurluydu. habis bir urdan kurtulmuştu adeta.

öneriyorum;

görsel

elinizi kesip kutuya koyun ve sevmediğiniz bir erkeğe verin.
Hemen hiç vakit kaybetmeden en yakın hekime başvurması önerilir. (Kasiyer çocuk için)
Edit: Kuduz tehlikesi temasla yok ama yine de bir baktırsın.
Geçende aynısı bana oldu arkadşım önce elimi okşadı göz göze geldik manalı manalı bakıştık sonra dedimki lan recep zikerim şimdi belanı senin yüzünden 2 kere yere 101 attım bu oyun bende kalırsa ıstakayı dötüne sokarım.
aşıların tamsa çocuğun hastaneye gitmesine gerek yok. Ama sen gene de sahibin yokken sokağa çıkma.
KezZapla yıkan çamaşır suyuyla durulan. içindeki feminist deliyi ancak bu yöntem yakar. Yakmazsa da zehirler.
tevbe et.
allah affetsin.
kiremit eriyene kadar abdest alıyosun kardeşim.
doğum kontrol hapı kullanmıyorsanız sıkıntı büyük.
Intihar etmeden geçmez bu illet.
daha da iflah olmazsınız, bence kafanıza sıkın.

tabi önce kiliseye gidip günah çıkarmanız gerek. bu günahla ölmeyin.
"tez kesile o eller!" dedirten eylemdir.
o erden hayır gelmez. mıç o elin içine gitsin.
Akşam öyle demiyordunuz.

- öp beni recep, yi beni recep! He?
panik yok, sakin olun. evlenince hergün dokunacaksınız.erkeğe.