bugün

efendim erken boşalma sorunu olan ve eşini tatmin etmek isteyen kişilerin yapabileceği eylemler bütünür.
(bkz: erken boşalmamak için başka şeyler düşünmek)
mümkünse sünnet olmamaktır. sünnetli olupta erken boşalma sorunu yaşamamış insan milyonda birdir. belli başlı egzersizler vardır bunun için:

1- çiş yaparken çişi belli aralıklarla durdurmak ve devam etmek.

2- kegel egzersizi yapmak. yani yumurtanızla anüsünüz arasındaki bölgeyi içine çekip onar saniye aralıklarla beklemek, ordaki kas geliştirğinde zirve anı geldiğinde tutabilirsiniz biraz daha kendinizi.

3- sıkma bırakma egzersizi. ilişki anında geleceğinizi anladığınız anda kafasını sıkın, sonra bırakın devam edin. bu egzersizi çok kötü durumdaysanız yapın, yani 10-15 saniye falan sürüyorsa, çok tavsiye etmiyorum.

4- zihin egzersizleri yapın. sevişme anında boşalmamaya konsantre olun, moralinizi bozmayın.

erken boşalsak ne olur ya, diye düşünmeyin, boşanmaların ve aldatmaların büyük bir kısmı bu yüzden gerçekleşiyor.

unutmayın, eşini tatmin edemeyen erkek yarım erkektir.
zamanında masturbasyon yapılmaması en büyük önlemdir. özellikle kuru masturbasyon.
osbirin bokunu çıkarmayın. Çünkü mastürbasyonda kişi kendisini boşalmaya odakladığı için her mastürbasyonda boşalma süresi kısalıyor.
haftada bir kere mastürbasyon yapın. odak noktanız kaydıkça erken boşalma sorunu da ortadan kalkar.
geç boşalmaya tavsiyesi olan varsa alabilirmiyim acaba hatun haşat oluyo bende tık bence buda bi sorun.
okey rötar yatakta hiç bir boka yaramıyor denendi onaylandı bilginize. . .
boşalmayın doğal olarak da erken boşalmamış olursunuz. hani bu da bir tavsiye sonuçta.
saatinizi geri alın. daha geç boşalırsınız.
erken kavramının göreceli olduğunu düşünün. kime göre neye göre di mi ama...

(bkz: umut fakirin ekmeğidir)
iş üzerindeyken televizyondan veya eski kayıtlardan rte'nin ulusa seslenişini izlemek kalıcı bir önlemdir.
erken boşanmak olabilir. böylece sorun da ortadan kalkar.
yeni gelen zamları düşünün ya da düşünmeyin cinsel hayatınız biter sonra.
2 bira için sexten önce. kesin çözüm.
kegel egzersizleri yapın. 1 dakika extraya ulaştım.
Bkz: tantra
Okuyun, okutun.
görsel
sex yapmassan erken bosalmassin.
nefes alırken gövdenin üst tarafını şişirmeye çalışmak.
konsantrasyonu dağıtmak için düşünceyi başka bir yere yoğunlaştırmak en önemli faktördür sanırım. Yani tam tükenme anında düşünmeniz gerekenler üzerinizde, yanınızda, altınızda kimin olduğu değil dedenizin şuan ne yaptığıdır.. * *
Salak salak baska seyler dusunerek sevisirseniz hic zevk almazsiniz.
Erken bosalmanin tek cozumu duzenli seks hayatinizin olmasidir.

Evet biliyorum siz sevisemiyosunuz.

Not:Lan elinizle yaptiginiz sayilmiyo.
saati geri almak.
(bkz: selectra) (bkz: lustral) gibi antidepresanlar kullanmak.
Konuşmak.

(bkz: dirty talking)
iki kondom tak.