bugün

her kızın biri tarafından idare edildiğini niye varsayıyoruz ki?
Yüzde 90 inin iki sevgilisi varsa sevgilisi olmayan erkek nasıl çok oluyor aq.
Yalnız bu hesaba göre kızların da kayda değer belirli bir bölümü iki erkekle idare ediyor.
Hatta aritmetik hesabından, sevgilisi olmayan kızları elerseniz, bu sayı daha da artabiliyor.

(bkz: çok fena seks döndüğü düşünülen yerler)
Bamya kadar çükleri ve akıllarıyla çakallık peşinde kendi özgüvenlerini tatmin etmeye çalışan Yarreaak kafaları desem hiç ayıp olmaz çünkü beyni olan böyle bir şey yapmaz. Öpüldünüz.
Tanrı aşkına şu oytunkaran’ın hakkını versin kim aldıysa, yitsin gitsin şurdan.
Bir dişi ile iletişim kuramayacak kadar sığ olmama rağmen benim şartlarımda bana kul köle olacak dişi neden bulamıyorum? Sorusunun arkasındaki er kişilik sözü.

Biraz dişinin halinden anlayın zaten ortam sığ olduğu için az halden anlasanız bir ilişkiniz olacak.

(bkz: kanka gel su çok güzel)
Yalnız olanlar erkek değil demek ki?
yok öyle bi şey .
bu veri nufüs oranına uygun mudur?

ona göre istatistiğin neresindeyiz bilelim.
Peki erkeklerin bundan haberi var mı? Nedense birini bile elde edemeyip reddedildiklerinde "kızlar piç erkek seviyo yeağğ ühühü" diye zırlıyorlar da. Bilemedim şimdi.
Çok şanslısınız ki öyle bir yapıda değilim.
birini bulduk ikincisi kaldı dimi.
Hakkimi kim yiyorsa haram olsun. Gerci hakki sert cocuktur ama olsun.
#direnhakki
#hakkimiverinaq
Yok 4 , sahi dinen de sakıncası yok. Yırttık.
bildiğim kadarıyla çıkma işine hevesli kızlardan çok erkekler... bir erkek iki kızı idare ediyorsa bu kız nüfusu nereden geliyor? tersi daha mantıklı erkeklerle çıkan kız sayısı az olduğuna göre...
en iyisi böyle saçma sapan başlıklar açmayalım...
"bütün genellemeler yanlıştır, bu genelleme bile..." der ünlü bir düşünür.
2 değil 222 tane olsa ne olacak ki? Kız erkek, Neticede kıçına pamuğu tıkayacaklar. Dört kolluyla tahtalıya doğru yollayacaklar. Sanki marifetmiş gibi.
itiraf ediyorum doğru! üzgünüm arkadaşlar 20 yıldır 2 kız kardeşimin peşindeyim.
haa idare ediyor muyum onlar mı beni ediyor bu konu tartışmaya açık.
Yanlış iddiadır. Ben bir tanesini bile idare edemiyorum mk!
Erkeklerin yüzde 90'ı kız bulamıyor ve bu konuda sorun kızlarda. E doğal olarak bulabilen de ikişer üçer götürüyor.
yüzde 90 oranı sevgili edinebilmiş yüzde 30 luk kesimin içerisindeki yüzde 90 dır. o yüzde 30 un içerisindeki yüzde 90 lık ipnelerin yüzüne kalan yüzde 70 sevgisizlikten kırılıyor işte.
Bir tanesi kaldı ikincisini mi bulup idare edicez ?
(bkz: hüloğ) yalancıyı öpmüyorlar ya.
Sistem şimdi şu şekilde işliyor. Erkek yalnızdır.Kız bulmaya başlar.Alayına yazar çizer, hayatının aşkını bulduğu imajı uyandırıp kızlara, birini siker.Ama sonra diğer kızları reddetmek istese de üzmek istemez onları da siker.
Bu durum şu zamanlar değişir. Erkek yalnızdır, kızın biri yazar, anlaşır siker .o zaman başkası olmaz. Yani bu tamamen ''yeter bu kadar yalnızlık'' diyip yazmayla başlar. Ha bi sistem daha vardır.erkek yalnızdır ,birine öylesine yazar siker. şükredip başkasını aramaz. Yani o dönemde nasıl bir sistemi var onu sorgulamak lazım.yoksa kasıtlı olarak 2şer 3er tane olsun diye bir durum yok. Yani erkek sırf kafası rahat olsun diye bile öyle çok kişi istemez.yedekte tutma durumu genellikle kızlarda vardır. çünkü terkedildikleri anda yalnız olmak onlar için aşşağılayıcı bir durum oluyor.
Karakter meselesi denilebilir bedensel menfaat amaçlı yapılabilir ama duygusal menfaat güden biri yapmaz sayımızı bilelim hadi seri eksi.
o halde kadınların da pek çoğu 2 ve daha fazla erkekle beraber olmak zorundadır.

ben demiyorum matematik diyor. fena istatistik.