bugün

St. Petersburg üniversitesi sosyoloji bölümü ana bilim dalı başkanı Prof. Dr. Aleksandr bakunin vladimiriç'in çalışması.

Bu çalışma beni aydınlattı. Neden sevgilim olmuyor anladım.
o iki kızın da toplam 75 erkeği aynı anda idare ettiğini bilmeyen kişinin eksik çalışması.
kızların kaç erkek idare ettiği ise, ,insanlığın huzuru için, mezara taşınacak bir sır olarak kalacak.
Dr. Aleksandr erkeklerin fantezilerini kastetmiştir.
nüfus oranının 18 kadına 10 erkek olduğunu söylemektir.
yüzde onluk kısımda olmanın mutluluğu.
harem kuranlar var amk. hep onlar ortalamayı arttırıyor.
Biyolojik matematikle sorunu olan başlık.
Beyler, istediğiniz kadar saklayın. Hatta isterseniz Karda yürüyün izinizi belli etmeyin. Kadınlar bunu mutlaka hisseder. Dile getirmezler belki o başka. Bu onların kalbine malum olunur. Kimi idrak eder fark eder. Kimi edemez. Kendinizi küçük düşürmeyin. Buna değmez. Bile bile 2. Kadın olmaya razı olan siz kadınlar, unutmayın ki, enkazların üzerine saraylar bina edilemez.

Hiç kimsenin yüreğine basarak mutlu olamazsınız. Yuva yıkanın yuvası dağılır. Akıllı insan başkasının malına göz dikmez. Birden fazla tavşanın peşinde koşan hiç birini yakalayamaz. Elindekinide yitirir.
O erkeği bana gösterin alnından öpeceğim. Sağlam butçesi var sanırım. Saçında da bir tane beyazlaşma yoksa Nobel odulune layık görülebilir.
o zaman hakkımı yiyenin allah belasını versin.
Türkiye genellemeler ülkesi genelleme yaparak milleti gomdugunuzu sanırsınız...
doğru, boş yapmayın.
kesinlikle doğrudur. çoğu şerefsiz erkek yüzünden bak böyle sap geziyoruz bizim kısmetimize de baltalamışlardır.
o yüzde 90 lık kısım bizden değildir.

çünkü yüzde onluk erkeklerin on iki tanesini bir kız idare etmektedir.
Ciddi bir akademik çalışma konusudur.
sevgilisi olan erkeklerin yüzde 90'ı dersek daha doğru olabilir. benim yalnızlıktan kırılan arkadaşlarım var lan ne iki kızı.
Iki azmis lan.
yokluk dönemi için evet.
la bırak 2 kızı idare etmeyi daha 1 kız bulamadık. o zaman ben yüzde 10 luk kesimde oluyorum. *
Benim kizlar nerede lan o zaman.
Yalan inanmayin kizlar.
Neyseki çoğul tarafta değilim. En az 3 hatun idare ediyorum.
kızlar da birden çok erkeği idare ediyor, çıkarımına ulaştırabilir.
(bkz: tüm genellemeler yanlıştır)
olum bende bir tane bile yok. açık açık söylüyorum hakkımı yiyen s*kimi yesin!