bugün

blair witch projecteki cadi *
üniversitedeki ingilizce öğretmenim. sınav da yapıyordu üstelik ehe.
genelde hayatına girmeyen yada girme ihtimali olmayan kadınlardır.*
rüyalardan aşina olduğumuz ak sakalli dedeleri zor durumda bırakan kadınlardır.

Bazıları rüyasında kadın görebilmek için öyle bir istihare uykusuna dalar ki, amaca şartlandıklarından sakal makal da kurtaramaz kimseyi.

(bkz: tövbe estağfirullah)
(bkz: şeytanın kızı)
(bkz: eva mendes)
(bkz: şebnem ferah)
kendisi sahnedeyken bana kolyesini hediye ediyordu. vallahi de billahi de gördüm, saplantıysa saplantı, şartlanmaksa şartlanmak ben n'apiyim yahu? *
(bkz: şebnem dönmez)
(bkz: şebnem sönmez)
(bkz: asia argento)
(bkz: platonik fuck buddy)
(bkz: paris hilton)
bir daha rüyama girdiğinde bu sefer başka pozisyonlar deneyeceğim deyebileceğiniz kadınlar olabilir ve bazende gerçek hayatta tanıdığınız bir kadın olaması ihtimali vardır ki eğer öyleyse o kadınla karşılaştığınızda ''dün gece rüyamda sana nasıl çaktım ama. zevkten 4 köşe olmuş, hadi hadi diye bağırıyodun.'' diye içinizden geçirmeniz ve gerçek hayattada sevişmek istemeniz, isteğinizin olması için kadını ikna etmeye çalışmanızla birlikte kadının ikna olduğunda seks yapmaya başladığınızda kadının vücudunun rüyanızdakinden kötü ve biçimsiz olması insanı hayal kırıklığına uğratır ve ''ama sen rüyamda böyle değildin, harika gögüslerin vardı rüyamda ama senin bunla alakan yok'' gibi şeyler dediğinizde kadın ağzı açık size bakabilir...
gozlerını acınca yok olan kadınlardır.
(bkz: denız sekı)

bıldığın turk hatunu.

üstelık 120 de göğüsü var. söyle bır kavradımmıydı... öhöm.
(bkz: ak sakallı nine)*
hayallerindeki kadınlardır, ancak rüyalarında birlikte olurlar... sonra da sabah kalkıp duş alırlar...
aşık olunan...

(bkz: hem de her gece)
bilincaltlarinda kapali kalan kadinlardir.
eski sevgililer.
en muhtemeli sevgilidir. ama digerleri icin
(bkz: scarlett johansson)
(bkz: nicole kidman)
(bkz: monica bellucci)

diye gider.
isimleri farketmeyen fakat erkeklere göre işleri değişmeyen kadınlardır.
(bkz: girsinde nereye girerse girsin)
(bkz: beyninize giren tek şey)
gün içinde düşündüğü kadındır. birde firikik vermişse o rüyanın hiç bitmemesini isterler. aman sabahlar olmasın.
(bkz: sevgili)
erkeklerin rüyasına giren kadınlar ne anlam ifade ediyorsa, bu durum gaylerde ters yönden çalışır.
(bkz: gaylerin ruyasina giren erkekler)