bugün

çok küçükkenden kalma bir şartlanmanın sonucudur.
(bkz: o da benimkine baksın)
başka neresine bakabiliriz ki ne yapmamız isteniyo gözümüz kapalımı olsun anlayamadım sözlük var ki bakıyoruz olmasa bakmayız.
(bkz: kadınlar olmasa ne yapardık)
"şunların dili olsa da iki kelamda onlarla etsek" diye de içlerinden geçirirler hatta.
eğer dekolte varsa haklı olarak göz kayması olabilir.
"böyle bir yalan yok" izzet yıldızhan...
tesettürle ilgili konuşurken,bu tür başlıklarla empati yaparak, fıtrat kuralına ilşkin amir hükmün gerekçesini bulabilirsiniz.

(bkz: erkeklerin konuşurken kızların göğüslerine bakması)
(bkz: yürürken kızın götünün 1600 devir yapması)
(bkz: kızın saçlarına vurulmak)
(bkz: ben mini eteği kendime giydim)
(bkz: mini eteğin altından kukuya bakmak)

hışşt ergenler, göt kafasıyla allah'ın hükümlerinin gerekliliğini tartışanlar size diyorum lan.
istem dışı gerçekleşen bir olay. hatunların mango'da kendilerinden geçmesi gibi...
(bkz: ne alakası var ya) !!
kulaktan kulağa oynayan sözlük yazarlarının azizliğine uğramış sözcük öbeğidir.
bir yazar diğerine bir başlık fısıldar:
"erkeklerin konuşurken kızların göözlerine bakması"
aklı fikri karıda kızda olan abaza yazar da bu başlığı şöyle algılar:
"erkeklerin konuşurken kızların göğüslerine bakması"
sonra film kopmuş zaten.
aslında işin aslı bunun tam tersidir. yani kızlar konuşurken erkeklerin göğüslerine bakar. kibirli yaratıklar olan bayanlardan bir demeti erkeklerin gözlerine yüzüne bakmaya bile tenezzül etmez. * kendini ne sanıyordur bu hala merak konusudur...
sıradan bir olaydır.
(bkz: öküzün trene bakması)
--spoiler--
ben biraz memeye düşküm de.
--spoiler--

durumu.
bakılmayacak gibi mi şimdi.

http://www.komikler.com/k.../Ayakkabı_Boyacısı_Şakası
gözlerle göğüsleri karıştırdığından olabilir.

ikisi de iki tane, ikisininde ilk iki* harfi aynı. e haliyle erkek bireyin kafasının karışması doğaldır.*
erkeklerin beyninin, nerede olduğunu düşündüren eylem.
kızları tek seksi kılan, yerlerin başında olmasından, dolayı bakıyor olmamız.
-nereye bakiyorsun mamut burdayim ben!
+şu sağ taraftaki daha dik sanki..
-hö?
Bazen bizzat bakılması istenir bazen de bakılmasından rahatsız olunur. Çok ince bir detaydır ve çaktırmamak lazımdır. Ama bazen de öyle görünür ki baktıkça bakası gelir insanın. sapıklık olarak irdelememek lazım. zira o zaman biz erkeklerin de diyecek çok sözleri olur. Göğüsleri dolgun ve dik göstermek için türlü materyaller kullanırken sapıklık olmuyor da "Ama nasıl..." diye düşünürken göz atmamız mı sapıklık olacak? düğmesi açılmış bir tişörtten gözüken çatal ya da pot yapmış gömleğin arasından görünebilen manzaradan kaç erkek etkilenmez ki?

Ama bir de şu durum vardır. Çıtı pıtı kızlarımız vardır ya da çıtı olmasında vücuduna göre oransız gibi göğüslere sahip olanlar. Bunlar kocaman ve dik göğüsleri ile salınırlar ortada. işte o zaman erkeklerin hemen hemen düşündüğü şey hep aynıdır: "Ne koydunsan içine abartmışsın be güzelim"... Öyle ya, biz dışarıdan görüyoruz ama içlerinin dolu olduğunu düşünüyoruz ve bu kadar rahat hareket etmeleri mantığımıza ters geliyor. O yüzden bakıyoruz.
- bende kızdım anadın mı? verdim kutsalı, verdim kutsalı.
+ ne diyosun be mahmut? hiçbişey anlamadım.
- bi sus kızım yaa! bişey konuşuyoruz şurda.
+ kimle?
- şu iki güzel arkadaşla, bizi niye daha önce tanıştırmadın?
+ hayvansın mahmut!!
- sana koyim necla, arkadaşlara bişey olmasın..
konuşulan dişinin göğüsleri güzelse, dekoltesi varsa, göğüsler ile direk kurulan bir göz kontağı yoktur. sol göz konuşulan dişinin gözlerine odaklanırken, kızları kesmek için özel olarak eğitimden geçirilen sağ gözün burada önemi büyüktür. sağ göz önce 20 derecelik bir kafa hareketiyle bakılmak istenilen merciğe doğru kaydırılır. burada göz sahibinin ustalığı önemlidir. en ufak bir yanlış harekette, yüzlercesi tarafından dekoltesine bakıldığını hisseden dişimiz, bu kaçak bakışların farkına varacaktır. ondan sonra yüzünüz kızarır madara olursunuz. kendine güvenen erkek böyle bir problemi yaşamaz. hem yüze, hem göğüse bakabilecek kadar profesyönel ve yüzsüzdür.
(bkz: ne göğüsü silikon mna koyim)
görmemişlik yapmaktır her erkeğe özgü değildir *
açarken problem olmayıp bakıldığıda erkeği sapık yapan bir durumdur. e bu tabi sadece sergileyenler için geçerli. mümkün mertebe kapatmaya çalışmışsa ve yine bu durumla karşı karşıyaysa suç erkektedir.
göstermeyecekse neden açıyor diye düşündüğüm karmaşık durumdur.
görünecek bişey olmazsa erkek de bakmaz kardeşim. madem bakılmasını istemiyorsun neden açıyorsun o çatalı o zaman? ya güzel duruyor diyeni satırla doğruyasım var. lan dangalak bakmazsak güzel mi değil mi nasıl anlayacağız? güzel durmasını yani diğer bir ifadeyle güzel görünmesini istiyorsan zaten bakılsın istiyorsun demektir. ha diyorsan ki ben ama öyle herkesin bakmasını istemiyorum, belli başlı tipler var onlar baksın, güzel desin, ben de içten içe mutlu olayım ama başkası bakarsa ona sapık deyim; ben de o zaman sana kusura bakma derim. nihayetinde sadece senin hoşuna giden adamlarınki kalkmıyor herkesin var şehvet duygusu. sen açarsan görme kabiliyeti olan herkes bakar. sen bak sen bakma diyemezsin. ya hiç açmayacaksın ya da bakandan rahatsız olmayacaksın. ya da kamuya kapalı bir alanda o hoşlandığın tipi ya da tipleri çağırıp özel olarak göstereceksin. yok öyle hoşuna gidenlere güzel görünmek için açılıp da başkaları bakınca ıyyyy sapık demek. erkeklerden de ricam şu lütfen sayın arkadaşlarım bu kadar abazan olmayın. bi bok yok bi çatal arası var ortada, 300-350 gram da sallanan bir et. aman göreceğim diye şu orospuların götünü kaldırıp da laf sahibi etmeyin başımıza.