bugün

ya napacaktık? yüzüne mi bakacaktık?

saçmalamayın abi ya.
Kızın Degajesine ( böyle mi yazılıyor lan bu) kızın saç teli düşmüştür, ister istemez o saca bakan erkektir.

Dikkat dağılıyor arkadaş.
Onlarlada tanıstırsana beni demek istiyodur.
Sık sık yaşadığım durum. Konuşurken birden gözü kayıveriyor insanın, sonra kafamda acaba gördü mü rahatsız oldu mu bilerek baktığımı mı sandı falan diye sorular oluşmasına sebebiyet veriyor.
Bazen konuşma ortasında kayıyor kendiliğinden hiç farketmeksizin karşımdaki kadınlar bu durumdan rahatsız oluyor gibi görünüyor genelde ama sikimde mi sanki.
ağız yüz bizim bakkal mehmet abide de var.

memeyi bi kızlarda görebiliyoruz bakmayalım mı?
Konuşurken göğüsleri açık bir kadına hiç rastlamadım diyebileceğim vaziyet.
çok ayıplı bir durum.

doğru bulmuyorum.
Yine karı milletinin yediği Boku erkeğe itelemesinin sonucudur.

Amk sanki x-ray var bizim gözlerde de sekiz katmana kadar derinliği görebiliyoruz.

Sen kapat bakayım orayı ve belli edecek kıyafetlerden de uzak dur, ondan sonra öt.

Samimiyetsiz.

Kızların 'gek bak' dercesine açtığı memiklerine erkeğin dikiz atması durumudur.
Konusurken oradaki iki tane varlıgı yok saymamak olmaz.
olabilir durumudur, ama hiç bakmam, nedeni ise anlarsa çok utanırım diye. ama burada size bomba noktayı söylüyorum yine iyisiniz;

bakması normaldir çünkü meme cinsel bölge sayılır sex esnasında ve elbiseyle dahi belli olabilcek bi yerde diye bakılabiliyor istemeden, amaa önemli ayrıntı var burda işte, oda şu bak, erkeklerinde 2. bi zevk bölgesi olsaydı kadınlar gibi, örneği göğsünde çift penis, o zaman da kadınlar içi açmış olcaktık bu başlığı, bu çok doğal bişey, sapıklık olarak yapmazsanız, burda bi nokta daha var, bi memeye bakmak var, bide bakmak istemek var, şimdi sen bakmak istemeden bilinç altı tarafından baktırılıyosun ve tamam doğal, ama bakmak istediğinden bakıyosan sen sapıksın arkadaş, ha sapıklığın boyutunu ölçemeyiz burdan o ayrı,
bi kadın senin önüne bakmıyosa, bakmak istemediği anlamına gelmez, bakmaz çünkü onların memesi gibi uygun bi yerde değildir.

öncelikle bu konu cok iyi oldu cok da güzel iyi oldu taam mı, şimdi meselam meme olayını çoh garıştırdılar, ha aralarında bi fark ğaldı, birisi aşşada birisi yukarıda, meselam kimse gelip senin memenden süt içemez amma bakar, buna ğarışamazsın gözdür bu bahar, ha nasıl bakamaz, sapıkca bilinçli bahamaz, hahiş kimse kimseye garışamaz, özgürlüğü bidir, memeleri ikidir, ha meme, gurban olduğum kadınların en güzel yerlerinden biri olabilir amma lakin ki öyle değildir, çünkü daha güzel yerler vardır, hadi hayırlı işler.
bakmamak zordur. bir kızın gözlerine bakmaktan kaçınırım. zorunlu olmadıkça yakın mesafede göz teması kurmam. yolda karşılaşıp konuştuğum kızların gözünün içine bakmayayım derken sapık gibi hissetmeye başlıyorum. hem kendim suçlanıyorum hem kız bi tuhaf oluyor. herkesin için zor durum.
(bkz: bakmayan ibnedir)
normaldir. hayır bunu seks yapmayla alakalı sananlar varmış. amk çok biliyorsunuz ya. ulan işlevini kaybedecek kadar seks yapmış olsan karşında dekolteli bir kadın olsa bile bakılır. bakılıyor yani. her sikimi biliyor değilsiniz atmayın bari.
Kotu yorumlamaya gerek yok . Kızın boyu 180 erkegın boyu 160 sa kızın gogus hızasında oldugu ıcın bakacak baska yerı yoktur .
Saka tabı lan . Sapık ıste baska acıklaması yok .
Hayret biz kahkahasına bakar diye bilirdik oysaki.
Kızlar da surekli gozlere bakmadigi icin normal olan olay.
salaklığındandır. aslında gözlerinin içine bakması gerekir.
evrimin ilk dönemlerinde oluşan bu dişi yavrularımıza yeterli süt sağlayabilecek mi bakışının kalıntısıdır.
Seks yapamayan ve bu sebeple seksüel kıtlık kurbanı olmuş abaZan erkeklerin haklı olarak baktıkları göğüslerdir.

2 gün yemek yememiş aç kalmış bir insan nasıl ki yoğurtlu iskender yiyen birinin iskenderine bakacaksa uzun süre seks yapmamış bir erkekte konuşurken kızların göğüslerine bakacak hatta o göğüslere bakarken kendinden geçerek ereksiyon bile olacaktır.
tamamen dekolte ile ilgilidir. komple açsan o kadar bakmaz, sıkılır. ama dekolte başka bir şey...

tabi birde iyice açıp, şöyle baksınlar da rahatsız oluyomuş gibi yapayım diyen utra kaşar kızlar var...
Millet baksın diye açan ilgi manyaklarının serzenişidir.
işte nefis bakıyorlar efendim durduramıyoruz. ama tek suçlu erkeklik kimyası da değildir biraz zaptederseniz sonra alışıyor bünye. kolyeye bakıyorum ayağı da temize çıkarmaktır. bir kere bakıp yerinde olduğunu görünce en azından devam etmeyin.
Hoslanilan erkekse sıkıntı edilmez. Bakan bir kızsa nazar değdiricek diye korkudan ölünür.
elde olmayan bişeydir. göz kendiliğinden tamamen oraya akıyor.
güncel Önemli Başlıklar