bugün

erkekleri erkek yapan en iğrençe halleridir.

kadınların da bulunduğu ortamda, ortamdaki kadınların anlamayacaklarını düşünerek bel altı sohbet yapmaya çalışmaları ve bıyık altı gülmeleri.

her ortamda çekinmeden çüklerini kurcalamaları.

hımkssss!! haaaghghgg thuuuuuu diye istedikleri heryere balgam atabileceklerini zanetmeleri.

uzaaar gider.
araba sürerken burun karıştırmaları son derece iğrenç bir özelliktir sözlük.
edit:burnunu karıştıranlar hemen belli etmişler kendilerini.
sokak ortasına balgam atmamız. sokak ortasında yine burun karıştırmak. eli sikinde gezmek. kızların yanında bile ana avrat küfür edebilmek. kızlara bile el kaldırmak. öküz gelip öküz gitmek. daha artırabılırım. maalesef bız erkekler uslanmayız. sonrada gider müslüm dinleyip faça atarlar amk. siz aptal aptal hareketler yaparsanız hiç bı kız bakmaz size tabi. sonra el sikte geçer bütün ömür.

edit: anca eksilersiniz. yapmayın bunları. sonra nıye kızlar bana bakmıyo.
yanında diğer kızlardan kıskandığı bir sevgilisi olmayan kızlar dışında bel altı muhabbetlere çanak tutmayan kızların bulunmaması nedeniyle balgam atan öküzleri saymazsak en az kızlar kadar iğrenç olan erkektir.
Güzel bir kadın görünce baktığı yetmiyormuş gibi dostunu dürtükleyerek "bak bak mala bak" anlamında serzenişlerde bulunulması. Ben kendimden utanıyorum, tamam bak istediğine de hayvanlığın ne lüzumu var değil mi ?
Bunları yapmamam erkek olmadığımın mı göstergesi yoksa bu entry i giren hanımların Recep ivedilikle takılmaları mı daha büyük bir olasılık.

Tabi ki fizyolojik olarak imkansızlıklardan bahsetmiyorum. Osurmadan sıçana bir kilo baklava.
Burun karıştırmak , olup olmadık yerde tükürmek , erkektir yapar diyerek pek çok şeyin üzerini örterek kendini hakli göstermek.
olur olmaz heryerde apış arasını kaşıması, igrençsiniz ibneler.
18-22 yaş arası sevişmelerde erken boşalmamak için önce osbir çekerler. 1 fişek karavana patlatıp asıl mermileri kadına saklarlar - ki yaptığımdan demiyorum, zate bilen bilir lakabım şak şak dır benim. şak şak şak böyle pancar motoru gibi sürekli pompalarım- duyuyorum sadece. hepsi bu. gözlem yani. çok iğrenç tabi. ığğğ.
beğendikleri her kadınla yatabilecek potansiyellerinin olmasıdır. büyük bir zayıflıktır.
Aslında aynı özellikler kadınlarda da mevcuttur(erkektede kadındada kabul edilebilecek düzeyde tabi) ama kadın bunu yaparsa orospu erkek yaparsa adam oluyor. Böylesinede yavşağımsı bir durum var.
istisnasız kılları .

bi de hayvan gibi erkeğim ben tabi kıl olucak diye gezinirler ya bok erkeksin erkek dedigin eşinin yanına tenine yakışmalı.
kadınların iğrenç özellikleriyle karşılaştırılırsa daha kabul edilesi özelliklerdir.
yemek yerken geğirmek, hatta ulu orta geğirmek. ben bunu ağızdan osurmak olarak görüyorum.
yatmadıkları halde eski kız arkadaşlarına b*k atmak için yatak hikayelerini erkek arkadaşlarına anlatmaları.
asansördeki dayılar gibi videolarinin olmalari. (bkz: iğrendim tüm erkeklerden)
her dişiye yavşayan, sürekli eli sikinde, ter kokan, dişlerini fırçalamayan erkekler iğrençsiniz ibneler.
kendimizden tiksinmemize sebep olmuş özelliklerdir. ne pismişiz biz be..

gördüm yazmadan duramayacağım ; hepimiz genellenmişiz aklımız sürekli aşna fişnede diye lakin otobüste bacaklarını açarak oturanların bu eylemini uzuv ebatına bağlamaya ne denebilir bilemedim ben.. onlar öküz bacım uzuv boyu ile bir ilişkisi yok yani bizde sevmiyoruz onları faşlak gibi yayıla yayıla oturuyorlar..
genellemeniz batsın dedirten özelliklerdir.

--spoiler--

boyu 170 adam acmis bacaklarini oturuyor. ya senin boyun 170 amk evladi pipinin boyu ne kadar olabilir

--spoiler--

bilimsel olarak hiçbir gerçekliği yok. genelleme yapmadan önce bilmediğiniz şeyler hakkında mizah yapmayı çalışmamayı deneseniz keşke. şimdi boyu 1.55 olan emektar bir abimizin linkini atardım ama, sabah sabah silik yiyemeyeceğim. He ayrıca birde şu var, ne kadar uzun olduğu bacak kapanıp kapanmamasını nasıl etkileyebilir ? Engel teşkil etmesi için Enine geniş olması gerekmez mi ? Mantığa bak yahu, her türlü tutarsızlık.
Erkeklerin suçu yok Türkiye olarak Cinsel açlığın Afrikasında yaşıyorlar .
burnundan bir mızrak gibi uzanan kıllar.
cahil olmak, kitap film dergilerden bihaber olmak, sosyal paylaşım sitelerinde aşk acısına dair sözler paylaşmak, çirkin giyinmek, anlayışsız, istikrarsız, duygusuz, tutarsız, bencil, yaralayıcı olmak...

korkaklığı, sahip çıkamaması ve dedikoducu oluşu da cabası olacaktır. gerçi bu üçünden biri de yeter tekmeyi basmanız için...

yukarıdaki yaftalardan ne kadar fazlasına uyum gösteriyorsa, o kadar kendisinden kaçınılması gereken iğrençliklerdir.
Aşağıda entry giren piperbella kadar özenti ve gösterişçi olmayın kâfi.
Kizlari simartmalari ve onlari ustun irk olarak gormeleridir. Evet kizlar naif ve ilgi isteyen varliklardir ancak, erkek cinsi de aluminyumdan yaratilmis karbon fiber kapli mikrodalga firin degildir amina koyim.! Simartiyonuzda simartiyonuz lan.!
Kendilerine bakmıyorlar.
Dövüşüyorlar.
Sevişirken de dövüşüyorlar.