bugün

Yuzde cmylmz deyimiyle bi hassiktir ifadesi, melul melul bakislar, konusurken kekeleyip tutulma baslica durumlar olarak siralanabilir. Bazilari da arabada hiz yaparak ya da telefonla bagirarak konusarak (sacmalayarak) kendilerini harcarlar.
gözünüzü ısrarla dikip baktığınızda gülerek gözünü kaçırması.
Asla ayarını tutturamazlar, ya hiç ilgilenmezler, ya çok abartırlar sürekli iltifatlarla boğarlar, ya da sürekli huzursuz edip laf sokarlar.
Oysa biz kızlar;
-Laf soktuğunda zekasına hayran olacağımız cümlelere sahip,
-ilgilenmediğinde neyin var? diyebileceğimiz,
-iltifat ettiğinde duyulmamış sözlerle karşımıza çıkan,
erkeklerden hoşlanırız.
Sanırım sihirbaz olmanızı bekliyoruz *
(bkz: erkeklerin boşalma belirtileri)

(bkz: yaran yanlış okumalar)
Eğer karşısında ki kıza kötü davranıyorsa ya da öküz gibi bakıyorsa belirtiler başlamış demektir. Daha sonra ılıman iklime giren erkekler normal belirtiler gösterirler.
(bkz: selam x bu cuma napıyosun)
(bkz: saçmalamak) *
(bkz: filiz sevişelim mi)
(bkz: selam bağyan sen çok tatlı olmak)
Her erkek için farklı olan belirtilerdir.Asla genelleme yapılmaması gerekendir.
sırf hoşlandığım belli olmasın aman diyerek kötü davranır. hatta abartır baya ciddi laf sokar. buna rağmen sürekli sizinledir, yanınızdan ayrılmaz. hoşlanıyordur ama salaktır kötü davranarak kalp kırar gavat.
ilkokulda: sizi itip kakıyor, saçınızı çekiyor, bi eşyanızı alıyorsa
lisede: tenefüs çıkışlarında sizi bekliyor yemeğe birlikte çıkıp tesadüfen aynı yerde yiyormuş süsü veriyorsa
üniversite: şiirler yazıp, alık alık sizi süzüyor, ders notu alışverişi yapmak için tüm engelleri aşıyorsa ve ona bişi söylediğinizde gözlerinizin taa içine bakıyorsa...
erkeklerin tepkileri evrim gösterebiliyor. yada bunların hepsi birer yalan olabiliyor. gördüğüm kadarıyla böyle ancak bireylere göre farklı semptomlar da gösterebilir.
hemen anlarım.hoşlandıklarını.allah bana bu duyguyu hep yaşattı.her zaman beğenilen hoşlanılan aşık olunan unutulamayan bir kadın ,kız oldum. çoğu kızın durumunu düşününce siyah havyardan daha luks kalıyor bu durum.
bir topluluk içinde hoşlanılan kıza bırak selam vermeyi, kızın yüzüne bile bakmamak.
filiz sevişelim mi?
topluluk içinde dişinin bitlerini ayıklamak.
öküzün trene bakma potansiyeli belirtisi kadardır. mal sahibine çekme tümcesiyle aynı olasıdır. hacı hacı tekkede malmalı anında bulur.
anırmak. *
dilini büküp sol köpek dişine değirdiği anda güççük dili de gırtlağıyla temas halindeyse hoşlanıyor olabilir. kesinlik yok ama , bir ihtimal.
sürekli telefonla arayıp, sesini duyup telefonu yüzüne kapatma durumu..
hoşlandığı kıza zaman zaman dalıp gitmesi ve onun arkadaşlarıyla takılması.
kişiye göre değişir ağzını bıçak açmayacak kadar belirti vermeyenler olduğu gibi(telepati yapacak değiliz biraz belli edin be), ağzı ishal olmuş gibi belli edenlere (biraz ağır olun ulen) kadar çok çeşitli yelpazede incelenebilecek durum. özetle kişisine göre değişir.ikisinin ortası makbuldür.
erkekler hoşlanmazlar. ya aşık olur sizin olurlar ya da hiç olmazlar. kendimden bilirim.
mallaşmak.
+ sınav nasıl geçti tuğçe?
- yaa çok zordu. hep kazık soruyo bu kadın.
+ işlemediğimiz konular da vardı di mi?
- evet aynen. gıcık oldum kadına.
+ çok çirkin, o ne benden kısa. ahahahaha.
- ahahahaha haklısın.
+ (tanrım o da seviyor biliyordum bana karşı boş değil)
alakasız yerlerde o hakkında konular açmaya çalışmak en az bilinen ama en kolay fark edilendir.
gözlerini sanki kuvvetli ışık vurmuş gibi anice kaçırır onun gözlerinden.
yaklaşınca duruşu da değişir sanki. *
güncel Önemli Başlıklar