bugün

Böcek deme lazım olur.
Bir hamam böceğini Ezerek öldürebilirsiniz Ama onun radyasyona karşı Dayanıklılığını direnciNi asla kıramazsınız. Hatta En bitik olduğunuz bir dönemde hamam böcünün bu özelliğine bakıp yaşama bile tutunabilirsiniz.
Gerçek cinsiyetçiler bu yazıyı yazan ve savunanlar.
gerçek feminizm bu değil.
görsel
görsel

Ayağını kana bulama. Sık gitsin. Swh.
Diyarbakır’da yaşayan bir kadınsanız hak vereceğim önermedir.
Ezmediğiniz her böcek için ilerde kendinize küfredeceksiniz. Pislikleri daha çok yayılıyor çünkü, temizlemesi o kadar zor oluyor.
Yine birilerinin kalbi çok fena kırılmış.
aynı zamanda ısırabildikleri için de temkinli ezilmeleri gerektiği.
kadınlar tarafından üzerimize basılması durumu.
katıldığım önerme.
çocukluktan itibaren "siz kadın gibi narin ve naif değilsiniz, onu yapmak zorundasınız, buna katlanmak durumundasınız." baskısı altında yaşarlar.
Yarmagül sen misin ?
Sus minik kaşar denilesi.
kafka mı okuyonuz gençler.
Eziyorsunuz zaten kızlar yapmayın böyle şeyler. Bizimde kalbimiz var.
ben bu anlatılanı böceklere yapmaya kiyamiyorum sen nasıl bir türsün, neler yaşattılar sana küçükken
Erkeklerin ne kadar mahlukat gibi hareket etselerde maaaaalesef iplerinin kadınlarda olduğu gerçek ben şu ana kadar kadını ikinci plana atan erkeğin ekek olduğunu inanmam abi bizim gibi yaratıklara herşeyi güzellikle anlatmazsanız hiç bir sikim analayamıyoz 50 den sonra aklimiz basimiza gelio bu basligi acan kisi zaten ezik artik nasil bir pislige denk gelmisse hepimize sivadi.
Fetişist ve köle ruhlu bir erkeğin zevk alacağı eylem.
en acısı da, bilgili insanların ancak cahilce ortaya atılan ifadeler üzerinden giderek birikimlerini aktarabilmesi. şimdi desem "bu ifade ağır ama haklı olduğu nokta var." başlığı atan gibi trolize tiplerle bir diyalog geliştiremem ki?

ha, bu arada başlığı açan vatandaş muhtemelen erkeklerden sağlam kazıklar yemiş. yersin ve yemeye devam edersin çünkü değer verdiğin ve karşı cinste aradığın gerçekdışı olduğu için, sana aradıkların varmış gibi hissettirenleri çekiyorsun kendine. e olmayan birşeyi var gibi gösteren kimdir; sihirbazdır, sahtekardır, dolandırıcıdır ya da en hafifinden yalancıdır. kendi karakter eksikliğine milyarlarca sayıdaki erkek cinsi ne yapsın? te allahım ya!
biri ablamızı fena halde üzmüş. doğru kişiyi bulmakta bu kadar zorlanıyorlar işte. vurup kaçan biri çıkınca da böyle tüm erkeklere bok atma telaşı. neymiş namus bacak arasında değilmiş.

siktir oradan. sen erkek sinekle bile cima et sonra vay efendim namus beyinde. tertemiz anadolu çocuğu gelsin senin gibi kaşarla evlensin. he aynen. ben de koç şirketi bana devretsin istiyorum da olmuyor...
fantaziye bak lan. hayran kaldım amk!

ez beni, çiğne beni, ye beni, iç beni!

ne bok olduğumuzu dakkada anlamış hatun. ekmek çarpsın on numara tespit. helal!

o değil de, sen kalk bu böceklerle yatağa gir.
ne midesizsiniz böyle siz?

mesela ben asla bir erkekle yatağa girmem.
meal i aliyesi ; evde kaldım, isteyende yok, fena şekilde kafayı üşüttüm
Bir delikli böcek söylemi, canı yanmıştır. Fazla şaapmayın.
son derece aşağılayıcı bir önerme.

hafta sonuna giriyor olmanın ve ekmeemizin peşinde koşmanın mutluluğuyla güne ve sözlüğe yapılan harika başlangıcı sekteye uğratan bir önerme olduğunu da belirtmeliyim.

tam 21 ay 13 gündür bu sözlükteyim ve ilk defa böyleine kırıcı, ötekileştirici, seksist bir başlıkla karşılaşıyorum.

ben, bu önermeyi hiçbir yazar arkadaşıma yakıştırmam. bir an bir boşluk neticesinde böyle bir önerme ortaya konduğunu düşünüyorum. arızi bir durumdur, vaziyet onarılacaktır diye umuyorum. hepinizi çok sevdiğimi de tebarüz ettirmekle huzurlarınızdan müsaademi arz ediyorum efendim.