bugün

Giyin ucu sivri kunduranızı, bunları ayağınızın ucunu döndürerek ezin gitsin. Resmen terapi.
Hemen ardından bir böcek gibi oldukları yerde kalıp can çekişmelerini izlemek acayip eğlenceli.

Sakın acımayın. Bunların karakterleri birbirlerine benzemese de her karakterlerinde ayrı bir pislik, iğrençlik, bayağılık, leşlik mevcut.
Eee ne de olsa erkektir.
Acımayın, acınırsınız.
Kadınların sikilmeye mahkûm birer et parçası olmaları desek nasıl olur mesela? Siktirmeyin belanızı. Yıllar yılı her alanda erkeğin gerisinde kalmış olmanızın acısını böyle sikik ifadeler ile dile getirirseniz, kadın yalakası Meriçlerin arasından bir tane mizojinist çıkar ağzınızın payını verir böyle. Boş konuşmayın.
mini etekle yapılanı makbuldür.
(bkz: gregor) muyuz lan biz?
Kadına bahşedilen anaçlık ve vicdan yüzünden es geçilen gereklilik.

Merhamet kadının sonu olmuştur.
Gel gel gel güzelim gel hiç acimicak.
Boceksek bu kadinlarla kim sevisiyor,kim yemege goturup hesabi oduyor,kim eve birakiyor,kim dertlerini dinliyor cozum buluyor...
Kim kim kim ve kim aq kim onlar...
arkadaşlar dalga geçmeyelim. özürlü galiba.
Doğruluğu çok şükür bugün de geçerli olan önerme.

ooo memintolar da tombiktoymus böceğini ezdim mesela bugun.
aslında bir kadın topuklu giyip bizi çığnasa hiç fena olmaz. bedenimdeki her morluk için onu tutup hunharca, soluksuz, bir an bile nefes almadan uyarırdım. sonuçta yanlış bir şey. ama farklı bir deneyim olabilir.
Böyle bir düşünce benim açımdan kabul edilemez.
Tüm insanlar değerlidir.
oha ! bdsm seven kız !

bebeğim uçak biletini alıyorum hemen yanıma geliyorsun !!

çok heyecanlıyım !
erkekler işte eziliyor, trafikte eziliyor, metrobüste eziliyor, sevdiği kızda ezsin yaşamayalım ölelim toki gibi hesabı kapatalım bakalım biz yokken ne b.k yeyceniz.
Bence maymun falan bahane erkeklerin asıl atası böceklerdir.
Ne kadar da benzerlikleri var. Ee ne de olsa aynı familyadanlar.

Bakıyosunuz böceklere pislik içinde yaşamak gibi huyları var. görende mide bulantısı tiksinme öğürme ihtiyacı doğar. Türlü türlü huyları, garip hareketleri, türleri, cinsleri var.
Erkeklerde de keza...
(bkz: bok böceği)
şerefsiz bunlar.
haklı bir önermedir. hatunlar haklı anam. adamların memesi var sonuçta. memesi olan bir varlık nasıl haksız olabilir ki? "böceksiniz" diyorlarsa böceğiz, yapacak bi şey yok. işin ucunda o bıngılları mıncıklamak var, lütfen.
+ evet essy hanım ile bir feministin günlüğü programında tekrar birlikteyiz.
essy: çek şu mikrafonu burnumun dibinden ezerim seni ha erkek müsveddesi.
son derece aşağılayıcı bir önerme.

hafta sonuna giriyor olmanın ve ekmeemizin peşinde koşmanın mutluluğuyla güne ve sözlüğe yapılan harika başlangıcı sekteye uğratan bir önerme olduğunu da belirtmeliyim.

tam 21 ay 13 gündür bu sözlükteyim ve ilk defa böyleine kırıcı, ötekileştirici, seksist bir başlıkla karşılaşıyorum.

ben, bu önermeyi hiçbir yazar arkadaşıma yakıştırmam. bir an bir boşluk neticesinde böyle bir önerme ortaya konduğunu düşünüyorum. arızi bir durumdur, vaziyet onarılacaktır diye umuyorum. hepinizi çok sevdiğimi de tebarüz ettirmekle huzurlarınızdan müsaademi arz ediyorum efendim.
Bir delikli böcek söylemi, canı yanmıştır. Fazla şaapmayın.
meal i aliyesi ; evde kaldım, isteyende yok, fena şekilde kafayı üşüttüm
fantaziye bak lan. hayran kaldım amk!

ez beni, çiğne beni, ye beni, iç beni!

ne bok olduğumuzu dakkada anlamış hatun. ekmek çarpsın on numara tespit. helal!

o değil de, sen kalk bu böceklerle yatağa gir.
ne midesizsiniz böyle siz?

mesela ben asla bir erkekle yatağa girmem.
biri ablamızı fena halde üzmüş. doğru kişiyi bulmakta bu kadar zorlanıyorlar işte. vurup kaçan biri çıkınca da böyle tüm erkeklere bok atma telaşı. neymiş namus bacak arasında değilmiş.

siktir oradan. sen erkek sinekle bile cima et sonra vay efendim namus beyinde. tertemiz anadolu çocuğu gelsin senin gibi kaşarla evlensin. he aynen. ben de koç şirketi bana devretsin istiyorum da olmuyor...
en acısı da, bilgili insanların ancak cahilce ortaya atılan ifadeler üzerinden giderek birikimlerini aktarabilmesi. şimdi desem "bu ifade ağır ama haklı olduğu nokta var." başlığı atan gibi trolize tiplerle bir diyalog geliştiremem ki?

ha, bu arada başlığı açan vatandaş muhtemelen erkeklerden sağlam kazıklar yemiş. yersin ve yemeye devam edersin çünkü değer verdiğin ve karşı cinste aradığın gerçekdışı olduğu için, sana aradıkların varmış gibi hissettirenleri çekiyorsun kendine. e olmayan birşeyi var gibi gösteren kimdir; sihirbazdır, sahtekardır, dolandırıcıdır ya da en hafifinden yalancıdır. kendi karakter eksikliğine milyarlarca sayıdaki erkek cinsi ne yapsın? te allahım ya!
Fetişist ve köle ruhlu bir erkeğin zevk alacağı eylem.