Terbiyesiz yerlerdir.
Boya bağlı olan yerdir. Kız sizin boylarınızdaysa yüzüne bakarsınız ancak sizden 50 cm uzunsa muhtemelen göğüs kısmına denk gelir gözleriniz.
Memelerdir tabikide böyle büyük büyük yumuş yumuş.
Neresi guzelse oraya bakiyorum.
Şu ortamda bile maymunluk yapan çakma centilmenlerin amına koyayım. Göte bakılır. Görüş açısına göre meme de olabilir. Göz, diş, dudak falan yazanlara inanmıyoz.
Gözleri, burnu, elleri.

Nebçim cevap.
Bilmem duruma gore değişir. Erkekler o an ne görmek istiyorlarsa ona bakar.1.Bu kız bana aşık olrmu beni severmi diye bakanlar.2.benimle yatarmi diye bakanlar. Siz neye bakarsiniz
Elleri ve dişleri kesinlikle. Bir de genel manada duru bir güzelliğinin olması masum durması.
yalan söyleyeceğim,

gözler.
Doğru söylüyorum; göt.
gözlerine diye cevaplayacağım soru. açık renkli, yorgun ve hüzünlü bakan gözler hep etkilemiştir beni.
Gözler ve hareketler.
Önce fizik olsa da durumu en son belirleyen genelde yüz güzelliği oluyor sanırım, buda yüzün ne kadar önemli olduğunu gösteriyor.
Dikkat çeken yeridir. Misal memesi götü gözü burnu falan. Her yerine bakılır ama bir bölgesi ile dikkat çeker tarif ederken memesi büyük kız ya da burnunu makyajla kapatan kız diye tarif ederdik hey gidi.
Açık ara ben de gözdür.
Çok az hatta iki üç denilecek kadar kızın gözü beni çok etkilemişti.
Hele bitanesi var ki unutamam ...

Uzun zamandır konuşmama rağmen hala daha bana yolladığı fotoğraflarına bakarım arada.
neresi kabarıksa, dikkat çekiyosa orasıdır.
Yüzüne bakıyorum. Suratı güzelse sonra vücut geliyor. Hobitleri kızlardan saymıyoruz, tabiki.
(bkz: yüz)
koluna ve kulağının içine bakmak lazımdır evvelden.çünkü kız ne kadar güzel olursa olsun-isterse dünyalar güzeli olsun-o kollar kıllı o kulaklar kirliyse ...
saçları.
Evi, arabası var mı diye bakıyorum.
Yanında abi yada babası varmı.
boobs, ass and finally face.
burundur benim için.
(bkz: Göt)