bugün

(bkz: biz sana feminist olma demedik hobi olarak gene ol)
(bkz: eşek mi s kelim afedersin)
yaradılışımız bu. muhalefete ne gerek var.
iki bacak, iki memeyi kendisine sonsuza kadar saklaması için verilmiş hazine zanneden, çılgın, bakire, feminist ve muhtemelen, iki bacağıyla memesine hiç talipli çıkmamış çirkin kadın söylemi.
3 günlük dünyada zevkleri uğruna koşmalarından mütevellit belki de en doğrusunu yapıyorlardır gibime gelen kanı.
hatun milletine bak, 2 kozmetik,3 etek,bir iki etrafta fink atsın. oh kebap. bu daha mı iyi birşey sanki.
asıl güzellik içtedir, dışı güzel bir kız siz erkeklere hiç bi katkı sağlamaz. bi gün tekmeyi yersiniz ve bütün kızlardan soğursunuz, oysa ki yanlış kız seçimi yapmışsınızdır ve bunun farkında değilsinizdir.

siz erkekler sürekli cilveleşen kızları tercih edersiniz, zeki kızlar size göre değildir.

böyle gözlük takan, aklı derslerinde olan namuslu kızları 'inek' diye, sağda solda sürten namussuzları da 'güzel' olarak tanımlarsınız..(istisnalar mevcuttur)

size itici gelen kızlardan soğursunuz ki bu kız sizden hoşlanıyosa umrunuzda olmaz, çeker gidersiniz..

siz bizlerin zavallı olarak tanımladığımız acınası varlıklarsınız ama yine de ne bir kız erkeksiz ne de bir erkek kızsın yapabilir.. ne yazık ki!
farkedilmesi hoş bir gerçek, yerinizi bilin ona göre davranın. kırbacımı getir köle.
evet acınasıdır, çünkü büyük bir milleti işgalden kurtarıp, onlara önderlik edip savaşlar kazandırıp, çok büyük ve kısa zamanda asla yapılamayacak olan devrimleri imkansız bir zamanda yapıp adeta tek başına çok büyük engellere rağmen çok büyük bir devlet kurmuştur bir tanesi, asıl acınası durumu ise; onca yaptığı nutuklar, sözler, fikirler, fedakarlıklara rağmen halkının ona ihanet edip hiç yokmuş gibi tarihini unutmuş gibi davranmasıdır o erkeği ve erkekleri acınası yapan.
aslolan, kadınların acınası olduğu gerçeğinden daha gerçek olmadığı gerçeğidir.
(bkz: yine mi pilav) * *
Bir tek kadınların anlayamadığı gerçekliktir.
(bkz: gerçeği dedim gerçek oldu)
bunu en temiz cem yılmaz teorisi paklar sanırım.

"bir cinsi yüceltmek için öbürünü itin g.tüne sokmaya ne gerek var."
(bkz: bu başlıkta yazar sıçıyor)
bu kadarı fazla artık, gidiyorum. nerede benim pembe çantam?

öldürdün gızz beni gülmekten aha ah...
Erkeğin türüne göre değişen gerçektir.
genelleme sıçan yazarın zırvalamalarıdır efendim. bütün erkekleri şehvet düşkünü, iki bacak arası düşkünü sanmaktadır. oysaki erkeklerin bazıları sadece çocuk gibi başını göğsüne yaslayacağı bir kız ararlar.

(bkz: yazara hep am göt meme düşkünleri denk gelmiş)
ne zaman ki kollarına çantalarını, altlarını dar pantolonlarını, üstlerine önü yarıya kadar açık tişörtlerini giyip, kıvırtarak yürüdükleri ve yayarak konuştukları zaman, kurtulacakları durumdur.

korkmayın, çözümü var yani.
ve işte! bu nedenledir ki, aşk ı memnu dizisindeki behlül; ülkedeki kadınların büyük bir kısmı tarafından ağızlar açık vaziyette izlenir.
Şu cinsiyet ayrımının ilelebet devam edeceğini gösteren bir başlık daha! Eski dönemlerde hiç bilim kadını yok o yüzden kadınlar aptaldır gibi saçma bir düşünceyi erkek versiyonunda yazma eylemi!
erkekler aslında acınası varlıklar değildir ama bazı durumlar onlara vah vah dememizi engelleyemez ve birkaç kötü örnekten dolayı genelleme de yapılmamalıdır.bu durum özellikle de kendine çok fazla güvenen erkekler için geçerlidir.karşısında oturan kız arkadaşına eski sevgililerinden ve ilerde sahip olacağı mesleğinin getireceği artılardan bahsederler.işte tam bu sırada acınası bir varlık olurlar.bir arkadaşım vasitasıyla şahit olduğum bu durum bana okumak cahilliği alır eşeklik baki kalır sözünü hatırlattı.aslında düşününce her türden ve cinsten varlıklar arasında acınası olanlar vardır.önemli olan bu duruma düşmemektir.
(bkz: acıma yetime)
hayattaki felsefem.
hormonları yüzünden bir canlıya ezik muamelesi yapılabiliyorsa doğru olabilecek önerme. fakat unutulmamalıdır ki o hormonlar olmasa kadınların tırnak kadar değeri bile olmazdı.
(bkz: başlık açıp acınacak hale düşmek)
(bkz: acıyın bize) *
bir erkek tarafından acınası hale düşürülmüşlüğün kompleks dolu dışavurumu.