bugün

gülümselerden bahsetmenin yanı sıra karakterin de ağır basabildiği durumlardır.
Ses tonu, beyin, el bileği ve parmakları
kişiye göre değişkenlik gösteren, göreceli bir kavramdır, kanımca.
Cüzdanı,araba anahtarı,kredi kartı.
(bkz: sözlüğün en itici erkek yazarı) olmam sebebiyle benim tam tersi özelliklerime sahip erkeklerdir.
Kadınları çekici yapan detaylar gibi, 736338 madde kasmaya gerek yok.

“Money talk..”
Büyük konuştuğum ne varsa çekici geliyor zamanla. Hay dilimi eşşek arıları sokaydı.
Bunun haricinde; özgüveni, ağırbaşlı oluşu, gülüşü, parfümü, elleri ve el bileği, saçları ilk sıralarda yer alıyor.
Görüyorum ki yine başlığa erkekler olarak toplanmışız *

Gay mısınız oğlum niye çekici erkek başlığına giriler yazıyorsunuz?

Bırakın kızlar yazsın.
Zekası, mizah anlayışı, seçici olması.
Edit: Geçti bizden yakışıklı olsun kaşı gözü böyle olsun istekleri. Kafamız uysun gönüller bir olsun yeterli.
yoktur.
belki sanata hayran olması bu konuda diğer erkeklere oranla +1 puan verebilir.
seçici erkek ılıktır. ben etli yemek yerken yağlarını hiç seçmem. kemiği bile yerim.
Kemik çerçeve gözlükle kitap okuması.
Hoşsohbet olması. Söylediklerini bir defada anlaması, kime ne anlatıyorum dedirtmemesi. Benim anlattıklarıma yorum yapabilmesi. Geniş perspektifli bakış açısına sahip olması. Kasıntı olmaması. Hallederiz yaparız modunda takılması. Panik, aceleci, vah şimdi naparız demeyip pratik çözümler sunması.
Barzo olmaları. Kendimden biliyorum.
karizma, geniş omuzlar. kültür ve espirinin yanına müzik zevkini de eklerse tamamdır. ha bu adama göre de pek kız yoktur zaten.
Fazla konuşmamaları.
Bu başlığa yazanların %80 kadarı erkek olması.

Aklımda deli sorular hepiniz mi totoş sunuz amk.
geniş omuzlara göğse sahip ve fit olması bakımlı olması.
Kassız, orta boylu kumral ve renkli gözlü olmayan.. böyle dümdüz adamlardan hoşlanan kaç kız vardır?önyargılarım kırılsın istiyorum
Zekası, karakteri, diksiyonu, sesi, kokusu..
kişilik, adamlık, qalpten seven diyenleri bir kenara alalım.
Lezbiyen falan mısınız kızlar, yoksa harun abi mi.
Cidden bunlar çekici geliyorsa ya kendinizi kandırıyorsunuz, ya da bizi salak zannediyorsunuz. lol.
Sorun çözme becerisi, siz trip atarken birden yumuşak bir geçişle mesele büyümeden sizin dilinizden anlaması.
Gözünün içine bakarken orada kaybolması.
jawline.
Kalın, damarlı, Haşmetli banknotlar.

görsel
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar