bugün

kendisini paylasilamaz sanmak.
Ter kokmaları,gereksiz konuşmaları.
* (bkz: boş küme)
götlerinden düşmek üzere olan pantolonları.

lan yapmayın diyorum o kadar anlayan yok, kızlar o pantolonlara değil gözüken çatallarınıza bakıyorlar..
sürekli izledikleri ve bağımlısı oldukları bir dizilerinin olması. bu gerçekten itici.

(bkz: kurtlar vadisi)
(bkz: lost)
(bkz: ezel) *
her ne yaparsan yap karşındaki seni itici görmek istiyorsa iticisindir.. en güzel kızın yanında en tipsiz kro adamın olması buna çok güzel bi örnektir. pırlanta gibi bi çocuğun gezdiği kıza bakarsın bide kroya bakarsın. yani kısacası sen görmek istediğin gibi görürsün. gönül itici gördükten sonra sen ne yaparsan yap iticisin.
baba parasıyla caka satma.

sadece kızları değil erkekleri hatta cinsel tercihleri kendisini ilgilendiren insanlar için dahi iticidirler.
kilolu olanların demiyorum, direkt zayıf olmayanların dar kot giymeleri. ha eleman ingiliz erkeği zayıflığındadır, rahat rahat giyer skinny jeanini. sen de "maşallah" dersin, beğenmesen de en azından "tarz olmuş" der geçersin. fakat kiloluları geçtim, standart bir erkeğin bile dar pantolon giymesi mütemadiyen tiksindirtmiş dişileri.
bir üst leveldeki pis görüntü için recep ivedik'e bakılabilir, o derece.
bazı saygısızların bacaklarını aça aça oturmaları. ayırıversim geliyor vallahi ikiye.
saçma sapan ayrıntıları bahane edinip halbu ki kızların kiç ama hiç takmadıkları birseyi düşünüp kendilerini çok yakısıklı ve karizmatik bulmaları.o şekilde kız tavlayacağına git iki kitap oku da öyle kendini kanıtla diyesi gelir insanın.ama onlar nedense bir güneş gözlüğü takmalarıyla bile kızların kendilerine bayıldıgını düşünürler.
Hiç bir yerinin hiç bir yeriyle orantılı ve alakalı olmaması , yırtıklık her yerde sesini çıkarma çabasındaki erkek modeli (bkz: Ajdar)
alınmış kaşlar.
pembe t-short
küfürlü konuşmalar
taciz.
istediğimiz kızı tavlayabiliyor olmamız.*
bıyıklarıdır.

(bkz: bıyık denilen gereksiz organel)
fedakar olmaları.*
düzgün türkçe konuşamamaları. elimin tersiyle bir tane çıkarmak istiyorum.
(bkz: sivri burunlu ayakkabı)
dar jean pantolon
kaşların aşırı bir biçimde kavisli, şekilli vs alınması
çok konuşması
kadınlarla ilgili giyim,saç baş konularına fazla ilgi gösterip,fikir beyan etmesi
sevgilisiyle buluşmaya sigaranın deldiği polar üstle gelmesi *
ağız kokusu
kötü diş ve ağız yapısı
tırnaklarını uzatması
uzun saç *
parmak arası terlik *
kaba ayakkabılar giymesi
sivri burun ayakkabı
jöle kavanozundan çıkmış saç
fazlasıyla gümüş,deri takılar kullanması
zayıflık (hem fiziki hem psikolojik anlamda)
kısa boy *
görgüsüzlük
para babası edasıyla gezmesi
kendisinden başka kimseyle ilgilenmemesi *
cimrilik
akıllı olması iyi bir şey ama bunu laf sokma ya da aşırı hazırcevaplılıkla karıştırması
fazla kibar olması
aşırı beyaz ten
tırnaklarını yemesi
temizliğine dikkat etmemesi
sigara kokması
kendine ait fikirlerinin olmaması, erkek arkadaşlarından ve çevresinden sürekli akıl alıp gazla uygulamaya geçmesi
sürekli paradan bahsetmesi
fazla hırslı olması
çocuklara soğuk davranması
ailesine saygı duymaması

uzar gider...
Karşı cinsi etkileme sanatına sahip olmak.Bu cümleyi vaktiyle söyleyen maalesef bu cümlenin esiri oldu.Acıdır.
aşırı derecede ısrarcı olması.

editto : istikrarla ısrar farklı şeylerdir. keyfin bilir modunda olursan önce ilgisini çekersin ama ilişki boyutunda kadın kaçar. çünkü önemsenmediğini düşünür. ulan bunca erkek benim için neler yapıyor bunun umrunda olmadığıma göre, gözünde yeterince değerli değilim diye düşünür. istikrar olmalı. ama ısrar farklı bir şey. boğucu ve daha çok aşağılık kompleksi olanlara ait sanki. sevgiden çok elde etme tutkusunun bir uzantısı.
PANTOLON iÇi YÜN iÇLiK.

iSTEDiĞi KADAR, ENTELLEKTÜEL, METROSEKSÜEL, STREiL OLURSA OLSUN.
geğirmesi ve birçok uygunsuz hareketi bi haltmış gibi gerine gerine yapması. Erkeksin ama insansın dimi toplum adamısın, yerinde hareket edeni makbuldur her zaman.
kız arkadaşına bebişim, prensesim, telatabişim, lolipopum, minişim gibi iğrenç sözlerle hitap etmesi.
şahsen ben nbr la yarraamı tercih ederim. e tartışılmaz bi konudur ki erkekler kendilerinden çok onu düşünür ve korurlar.

(bkz: sapkın fanteziler)
hep daha fazlasını istemeleri...
arkadaşsanız sevgili olmak isterler, sevgili olursunuz cinsellik isterler, o da olur evlenelim isterler, arada bir ayrılık isterler, neyse evlenirsiniz çocuk isterler. çocuk yaparsınız özgürlük isterler... özgürlük tanırsınız eski günlere geri dönmek isterler... ama mutlaka hep bişeyler isterler... mutlaka...
dillerini ön diş ve dudak arasına sokarak yemek artığı temizlemeleri. bu işlemi ulu orta yaptıkları yemiyormuş gibi birde ''çık çuk, cuik cuik'' gibi sesler çıkartırlar ki tiksindur artık erkeklerden.
güncel Önemli Başlıklar